Šakočio kepimas – krepšinio muziejus – sinagogų kompleksas

kovo 12
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Šakočio kepimas – krepšinio muziejus – sinagogų kompleksas
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės autobusu metu aplankysite Sinagogų kompleksą, kur susipažinsite su Joniškio žydų bendruomenės istoriją iki Antrojo pasaulinio karo. Toliau apsilankysite vieninteliame Lietuvoje krepšinio muziejuje ir susipažinsite su žmogumi, kuris geriau nei bet kas kitas net ir nesidominčius krepšiniu sužavės ir sužadins kibirkštėlę pasižvalgyti po muziejų. Kelionės pabaigoje pasimokinsite kepti šakotį ir turėsite kaimiškų produktų degustacija.


Išvykimas
2022 m. kovo 12 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinės – patyriminės kelionės autobusu pradžioje lankysime Sinagogų kompleksą. Sinagogų kompleksą sudaro vasarinė „Baltoji“ ir žieminė „Raudonoji“ sinagogos. Raudonojoje sinagogoje atkurtas ir restauruotas unikalus interjeras – lubų puošyba, sienų tapyba, aron kodešas (hebr. – šventoji skrynia), kuriame būdavo saugomi Toros ritiniai. Sinagogoje įrengta ekspozicija kuri reprezentuoja Joniškio žydų bendruomenės istoriją iki Antrojo pasaulinio karo. Baltojoje sinagogoje veikia ekspozicija, kurioje panaudojus modernias eksponavimo priemones, kūrybiškai perteikiama Joniškio istorinė raida, svarbiausieji miesto istorijos momentai. Viską papasakos ir aprodys vietinis gidas.

Pažintinės kelionės metu būsite išalkę, todėl jūsų laukia pietūs, tradiciniai Žiemgalos krašto virtieniai. Juos mėgdavo ne tik paprasti žmonės, bet ir to krašto didikai, bajorai. Čia pietums bus patiekti kelių rūšių virtieniai, 8 vienetai, apie 300 g. + kisielius. Virtienius skanausite su pasakojimu apie juos.

Patyriminės kelionės autobusu metu, aplankysite unikalią vietą ir pabendrausite su žmogumi, kuris geriau nei bet kas kitas net ir nesidominčius krepšiniu sužavės ir sužadins kibirkštėlę pasižvalgyti po muziejų. Krepšinis Lietuvoje vadinamas antrąja religija, tačiau vietos, kur šios sporto šakos gerbėjai, sportininkai ir visi besidomintys galėtų pamatyti žymiausius šalies krepšininkų laimėjimus, atributiką, istorines nuotraukas, ilgą laiką nebuvo, kol Joniškyje duris atvėrė vienintelis Lietuvoje krepšinio muziejus. Čia įrengtas ir specialus kambarys 1937-ųjų metų Lietuvos krepšinio rinktinės pergalei II Europos krepšinio čempionate Rygoje (Latvija) pažymėti. Šio muziejaus siela Leonas, viską jums parodys ir papasakos, o gal net išpranašaus kada Lietuva laimės auksą.

Pažintinės – patyriminės kelionės pabaigoje, po pilnos įspūdžių dienos laukia smagus laikas kepant šakotį. Gražioje kaimo bendruomenėje jums bus pristatomas šakočio kepimas iš vietinių kaimo produktų. Čia jūs ne tik pasimokisite kepti šakotį, bet ir turėsite kaimiškų produktų (sūrio, duonelės, liofilizuotų vaisių, aliejaus) pristatymą su degustacija. Galėsite įsigyti kaimiškų natūralių produktų. Iškepus šakočiui jūsų laukia šakočio su arbata degustacija, bei (svoris apie 300 g) šakočio vežimasis namo.

 

Patyriminės kelionės kaina –   35  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija Sinagogų komplekse – 4 € suaugusiam asmeniui; 2,5 € vaikams ir senjorams;
  • Pietūs (virtieniai 8vnt. apie 300g. ) + kisielius – 5 € asmeniui
  • Krepšinio muziejus – 2 € asmeniui;
  • Šakočio kepimas ir degustavimas – 15 € asmeniui;

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


7.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)....

7.50 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų.)

8.30 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė ).

9.00 val. iš Telšių (Baltic petroleum degalinė, prie Telšių, Šiaulių pl. 12,)

10.30 val. iš Šiaulių (Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3)

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 21.30 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

Veličkų druskų kasyklos - Krokuva – Energylandia – Aušvico koncentracijos stovykla

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaro svirnas - pietūs - ekskursija Žemaitijos sostinėje

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės