Savaitgalio išvyka. Plaukimas Elblongo kanalais – Gdanskas – Sopotas – Šv. Lipka

liepos 31 – rugpjūčio 2
Kaina asmeniui 145€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio išvyka. Plaukimas Elblongo kanalais – Gdanskas – Sopotas – Šv. Lipka
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2020 m. liepos 31 d. 06:30

Kelionės programa

Elblongas (Elbląg), arba dar kitaip Elbingas, yra seniausias miestas Varmijos-Mozūrijos vaivadijoje, kadaise buvęs svarbus uostas. Miestas nuo 13 a. priklausė Hanzos prekybinei sąjungai. Elblongo senamiestis buvo smarkiai apgriautas II Pasaulinio karo metu, tačiau vėliau istoriniai gotikos, renesanso ir baroko stiliaus namai buvo atstatyti.

2020 m. liepos 31 d.

6.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

6.45 val. išvykimas iš Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

7.15 val. išvykimas nuo degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

7.45 val. išvykimas iš iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

9.00 val. išvykimas iš iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

1 diena. Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Keliaujame link Elblongo (Elbląg). Tai miestas šiaurės Lenkijoje, prie Elblongo upės (turi susisiekimą su Baltijos jūra Vyslos upe). Dar VII a. dabartiniame Elblongo miesto pietiniame pakraštyje buvo įkurta vikingų prekybos kolonija, apie 890 m. anglosaksų pirklys ir keliautojas Vulfstanas uostą vadino „Truso“. Spėjama, kad čia buvęs svarbus druskos prekybos centras. Dabartinis miestas įkurtas 1237 metais. Šiandien jis žavi darniai atkurtu senamiesčiu, dar XIII a. statyta  šv. Mykolo bažnyčia, kurios bokšto aukštis siekia 97 metrus, tai vienas iš aukščiausių sakralinės paskirties objektų Lenkijoje. Kviesime į nedidelę ekskursiją po senamiestį  ir įspūdingą plaukimą kanalu (4,5 val.)*. Nakvynė viešbutyje.

2020 m. rugpjūčio 01 d (šeštadienis)

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą – Sopotą. Pasivaikštome pagrindine “Monte Cassino alėja” – tai pėsčiųjų gatvė, kurioje praeivius linksmina gatvės muzikantai, šalia puošniausių Sopoto pastatų matysime  “Kreivąjį namą”(statytas 2004 m.). Sopotą garsina  molas – medinis tiltas, kuris siekia 515 m, o į jūrą nuveda 450 m –  ilgiausias Europoje. Pasivaikštome molu*. Vykstame į Pomeranijos sostinę – Gdanską. Tai  vienas gražiausių Lenkijos miestų, skirtingais istorijos laikotarpiais priklausęs Prūsijai, Vokietijai, Lenkijai. Sustosime prie Vyslos žiočių – Westerplatte – toje vietoje prasidėjo II pasaulinis karas. Praeisime Karališkuoju traktu, vedančiu pro svarbiausius miesto vartus: nuo `Aukštųjų ir Auksinių iki Žaliųjų vartų. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų: pirklių brolijos „Artūro“ rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, Rotušė, viena didžiausių Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra* ir kt. Pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus (Dlugi Targ), šv. Marijos gatvelė – unikalios Gdansko architektūros kampelis, žavintis išraiškingais namų priebučiais. Judri Motlavos krantinė – mėgstama turistų ir vietinių pasivaikščiojimų vieta.  Čia matysime  ir Gdansko simboliu laikomą kraną „Žurav“. Po ekskursijos dalyvaujame šv. Dominiko festivalyje. Šv. Dominiko festivalis – vienas didžiausių ir garsiausių festivalių Lenkijoje ir Europoje. Festivalis datuojamas 1260 m., Kai Aleksandras IV leido ordinui švęsti jo įkūrimą surengdamas įspūdingą šventę. Šiemet festivalis, kaip seniai nutiko, bus atidarytas 400 prekybinių laivų, įplaukiančių į Gdansko uostą iš 16 skirtingų šalių. Laivas gabena pačias įvairiausias prekes, ir jūs galėsite nusipirkti geriausių prancūziškų sūrių, itališkų vynų, čekiško stiklo, rusiškų kailių, garsiausių Torunės meduolių, taip pat šilko, gintaro, saldainių, įvairių kulinarinių šedevrų ir daugybės kitų. Didžiausi pasaulyje būgnai su 756 varpais paskelbs festivalio pradžią. Būgnelis sveria 3 tonas, 10 m skersmens ir 1,5 m aukščio. Festivalio metu bus atidaryta daugiau nei 1000 parduotuvių. Kiekviena Gdansko gatvė jus džiugins gatvės akrobatais, muzikantais, šokėjais ir menininkais. Festivalis sukuria pasaką ir džiugina savo šventiniu pojūčiu. Kiekvieną dieną viso festivalio metu turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose spektakliuose, meistriškumo kursuose ir teatro spektakliuose. Drąsiausiems bus galimybė stebėti Gdanską iš panoraminio rato aukščio. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

2020 m. rugpjūčio 02 d (sekmadienis)

3 diena. Pusryčiai. Keliaujant link Lietuvos užsukame į stebuklais garsėjančią, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinės architektūros Šv. Lipkos ansamblį*. Religinį ansamblį sudaro barokinis vienuolynas ir bažnyčia, kurios viduje „auga“ liepa – šios vietos simbolis. Bažnyčios vargonai, kuriuos sudaro apie 5000 vamzdžių, garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai. Vėlai vakare grįžtame namo.

Kaina - 145 € asmeniui

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose)
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

 • Mokamiems objetams pažymėtiems (*) turėti ~ 40 €
 • Sveikatos draudimas kelionei nuo 3 Eur
 • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Kelionės organizatorius:  UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 12510. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas. Nr. KOF001230 (BTA draudimas). 

Pasiteiravimui apie kelionę tel. +370 677 27036 arba +37065556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu