Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Pakruojo dvaro pavasario gėlių festivalį

gegužės 7
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Pakruojo dvaro pavasario gėlių festivalį
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios pažintinės savaitgalio kelionės metu apsilankysite įdomiame miestelyje, kuris jus sužavės savo istorija ir vietine tarme. Ragausite tradicinius virtienius. Taip pat sudalyvausite naujame pavasariniame gėlių festivalyje, kuriame pasigrožėsite gėlių kompozicijomis ir spalvota žiedų jūra.


Išvykimas
2022 m. gegužės 7 d. 08:00

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu pradėsite nuo aplankymo nedideliame, bet labai gražiame šiaurės Lietuvos rajono centre. Čia turėsite ekskursiją, kurios metu gidė tarmiškai pasakos ir nukels jus į dvidešimto amžiaus 3 – 4 dešimtmečio miestą, supažindins su šia išskirtine tarme, kurią pakruojiečiai iki šiandien naudoja. Sužinosite kokią įtaką miesto svečiams turėjo vietine kalba vadinami gelžkeliai ir kur stovi geležinkelio stoties ,,seserys‘‘. Taip pat, pažintinės ekskursijos metu sustosite prie moderniausio malūno 1938 metų Lietuvoje, apie kurį tikriausiai daug kas nesate girdėję, bet tuo metu brolių Dovydo ir Šliomo Maizelių malūnas Lietuvoje pagamindavo 70% rinkai reikalingų miltų. Išgirsite istorijas apie Pakruojo gatvėmis vaikystėje bėgiojusius žymius žmones, pasigrožėsite seniausia Lietuvoje medine sinagoga, miesto bažnyčia ir per miestą tekančią upe, nuo kurios kildinamas miesto vardas. Dar ekskursijos metu gidė papasakos jums įdomių istorijų apie prekybą ir didžiulį tarpukario prekybos centrą, kuriame tilpo net keturios parduotuvės. Išgirsite įvairiausių įdomių istorijų ir faktų apie šį nedidelį miestą.

Po ekskursijos keliausite pasistiprinti. Pietums ragausite šio regiono kulinarinį paveldą – virtienius su varške ir spirgučiais (jeigu pietų atsisakote registruojantis pažymėkite, kitaip bus užsakyti pietūs bendra tvarka).

Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu užbaigsite šių metu naujiena – ryškiaspalviu Pavasario gėlių festivaliu. Pirmą kartą šiame dvare bus organizuojamas pavasario gelių festivalis, kuriame pasigrožėsite spalvotų gelių jūra, nuostabių žiedų ir rūšių įvairove. Šiam festivaliui dvaro gėlininkai ruošėsi jau keletą metų kartu su Olandijos gėlių augintojais, kurie atrinko daugiau kaip 250 nuostabių pavasarinių gėlių rūšių. Akis džiugins narcizų, tulpių, žydrių, hiacintų ir kitų gėlių žiedai. Festivalio metu bus galima pasiklausyti patarimų, bei pasikonsultuoti su profesionaliais gėlininkais ir botanikais, įsigyti patinkančių pavasarinių augalų ir gėlių puokščių. Taip pat, festivalio metu galėsite pamatyti kaip žaldokas virs alų, o degtindaris spirito varykloje ruoš geriausius savo gėrimus, parfumeris distiliuos pirmuosius gėlių žiedus ir ruoš kvapniausius aliejus, o dvaro mechanikai vairuos ir remontuos barono naujausius kolekcinius automobilius.

Pilni įspūdžių važiuosite namų link.

 

Patyriminės-pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kaina – 35 € asmeniui.

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės - patyriminės kelionės autobusu papildomos išlaidos (priklausys nuo grupės dydžio):

  • Pavasario gėlių festivalis - 16 € suaugusiems; 12 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
  • Pietūs – 5,50 €
  • Ekskursija mieste su vietine gide – 2,50 € 

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Patyriminės - pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas


Išvykimo laikai:

8.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

8.20 val. išvykimas iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

9.00 val. išvykimas iš Plungės (Lidl parduotuvė, J.Tumo – Vaižganto g.)

9.40 val. išvykimas iš Telšių.

10.40 val. išvykimas iš Šiaulių (Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3)

Į Klaipėdą planuojama grįžti apie 22:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.