Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Eglutės žaisliukų muziejus – Porceliano ekspozicija – J.Miltinio palikimų studija

lapkričio 12
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Eglutės žaisliukų muziejus – Porceliano ekspozicija – J.Miltinio palikimų studija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Lankysite kalėdinių eglutės žaisliukų muziejų, čia apžiūrėsite kalėdinius žaisliukus, kokių ne visi esate matę arba tik pas senelius, dalyvausite edukacijoje, kurios metu susikursite kalėdų senelį. Lankysite porceliano galeriją, bei J.Miltinio palikimų centro studiją, kurioje susipažinsite su eksponatais ir Miltinio gyvenimu.


Išvykimas
2022 m. lapkričio 12 d. 08:00

Kelionės programa

Pažintinės kelionės metu laukia apsilankymas porceliano ekspozicijoje. Galerijoje, įsikūrusioje Įstros lėktuvų muziejaus patalpose, eksponuojama daugiau kaip 1 tūkstantis porceliano meno dirbinių. Susipažinsite su Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano dirbiniais nuo XVIII a. iki šių dienų.

Vyksite pietauti. Sriuba + vištienos kepsnys. (jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite).

 Kelionę tęsime aplankydami J.Miltinio palikimo studijų centrą. Tai legendinio XX a. režisieriaus Juozo Miltinio  autentiška namų erdvė, kurioje saugoma unikali dokumentinė ir istorinė medžiaga. Centre – visas J. Miltinio palikimas: asmeninė režisieriaus biblioteka, rankraščių, dailės kūrinių kolekcija, repeticijų garso įrašai, videoteka, nuotraukos, asmeniniai daiktai. Čia taip pat saugomas teatro metraštininko Kazimiero Vitkaus Panevėžio dramos teatro archyvas. 

 Pažintinėje dienos kelionėje autobusu aplankysite Eglutės žaisliukų muziejų. Vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos valstybėse. Muziejaus idėja gimė 2010 metais, kai per surengtą eglutės žaisliukų parodą miestelio gyventojai nustebino aktyvumu ir sunešė virš poros šimtų žaisliukų. Bibliotekininkė ir eglutės žaisliukų įkūrėja Violeta ėmėsi iniciatyvos ir per keletą metų, dienos šviesą išvydo analogų Lietuvoje neturintis eglutės žaisliukų muziejus. Šiuo metu kolekciją sudaro 3000 vnt. senų eglutės papuošalų ir atributikos. Kolekcijoje: įvairūs eglės žaisliukai, girliandos, kaukės, domino, karūnos, Seniai šalčiai, snieguolės. Ekspozicija supažindins su eglutės puošimo tradicijomis, žaisliukų atsiradimu ir gamyba. O pasakojimas sužavės kiekvieną, ir manau, kad pamatysite tikrai nematytų, nors prieš 50 metų ir labai populiarių žaisliukų. 

Turėsite galimybę patys sudalyvauti edukacijoje ir susikurti sau kalėdinį suvenyrą (Kalėdų senelį), kuris papuoš ne tik namus, bet ir įkvėps kalėdinės nuotaikos.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į dienos pažintinė kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Kalėdinių žaisliukų muziejus su edukacija – 6 Eur asmeniui.
  • J.Miltinio palikimų studija – 1 € asmeniui;
  • Pietūs (sriuba + vištienos kepsnys) –  7 € asmeniui.
  • Porceliano ekspozicija – 6 € suaugusiam asmeniui, 5 € vaikams ir senjorams

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

8.00 val Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

9.10 val. iš Ukmergės, iš Kęstučio aikštės, prie savivaldybės.

Planuojamas grįžimas į Vilnių apie 18.30 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d. su kelionės vadove Ingrida iš Vilniaus ir Rygos

Kryžių kalnas – Centų kambarys – Frenkelio vila – Gubernijos alaus degustacija

Vienos dienos pažintinė kelionė: šokoladas – tulpių žydėjimas Burbiškio dvare