Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Panemunės keliu ir medaus degustacija - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

birželio 18
Kaina asmeniui 35€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Panemunės keliu ir medaus degustacija - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Panemunės keliu – kitaip dar vadinama Rojaus keliu, žavi įspūdingais Nemuno slėnio vaizdais, pilių legendomis, dalyvausite teatralizuotose ekskursijose, vienoje iš jų o žavingoji grafienė Rozalija papasakos apie Tiškevičių pomėgius, pramogas… susipažinsite su seniausiu legendomis ir pasakojimais apipintu Veliuonos miesteliu... pakilsite į Raudonės pilies bokštą ir degustuosite medų.


Išvykimas
2022 m. birželio 18 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu pradėsite Raudondvario dvare. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu grafienė Rozalija papasakos apie dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą…

Toliau pažintinės-patyriminės kelionės metu grožėsitės spalvota gamtos gama. Vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį apie kurį išgirsite daug įdomių istorijų. Šis miestelis įsikūręs ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nemuno kraštovaizdį.

Veliau savaitgalio pažintinės-patyriminės kelionės metu važiuosite palei Nemuną, išvysite raudonuojančius pilies kuorusKelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. Kai po Žalgirio mūšio visos Panemunės pilys prarado savo strateginę reikšmę, Raudonės pilis, Nemunui tapus prekybiniu keliu (XVI-XVII a.) atgimė antram gyvenimui. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Pietausite: sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis pažymėkite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tęsite vaizdingoje gamtos vietovėje, kur įsikūręs Medaus slėnis. Čia degustuosite medų, gurkšnosite arbatą ir skanausite meduolių pyrago. Pažintinės-edukacinės programos metu susipažinsite su medaus rūšimis, jo gydomosiomis savybėmis, ragausite pagal augalų žydėjimo laiką (pavasario žiedų, aviečių, liepų ir kt.) bičių surinkto medaus.

Šios pažintinės-patyriminės savaitgalio kelionės pabaigoje aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus pilių. Ši pilis stovi ant vaizdingo Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje, kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsite pilies karcerį, atkurtą XVIII a. virtuvę.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 35 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

 • Ekskursija Panemunės pilyje – 6 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams;
 • Raudonės pilies bokštas – 1,5 € asmeniui; vaikams senjorams 1 € asmeniui.
 • Pietūs (sriuba + karštas vištienos patiekalas) – 7 € asmeniui;
 • Ekskursija Veliuonoje – 4 € asmeniui;
 • Teatralizuota ekskursija „Pašnekesiai su Rozalija“-  5 € asmeniui.
 • Medaus degustacija - 5 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07:00 val. Vilniaus, Lukiškių aikštė prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

08:30 val. Kauno PC ,,Mega” prie degalinės ,,Circle K’’

Numatomas grįžimas atgal į Vilnių apie 21:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.