Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Kalėdų kosminė stotis Pakruojo dvare

lapkričio 25
Kaina asmeniui 45€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Kalėdų kosminė stotis Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą, taip pat aplankysite Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Kalėdų kosminė stotis“!


Išvykimas
2023 m. lapkričio 25 d. 11:00

Kelionės programa

 • 2023 m. lapkričio 25 d. (šeštadienis)

  Pažintinės kelionės metu vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą. Šiuolaikinių technologijų bei eksponatų kopijų pagalba susipažinsite su baltų istorija, kultūra ir gyvensena. Ekspozicijos centrinė idėja - Saulė, viskas sukurta remiantis žiniomis apie baltų gyvenamas teritorijas, jų istorinę raidą, gyvenimo būdą, mitybą, sutartines, gamtą.

  Toliau Jūsų laukia pietūs: sriuba + karštas paukštienos patiekalas.(jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pažymėti).

  Pažintinę kelionę autobusu tęsite vykdami į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis žibintų šviesos festivalis. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

  Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu - "Kalėdų kosminė stotis"! Tai naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius.  

  Didžiausia Kalėdų kosminė stotis jau paruošta! Tad skriskite aplankyti žvaigždynų. Lakstysite basomis kojomis per ledynus. Mėnulyje sušoksite tango su rykliais. Giedosite giesmes su baltais lokiais! Tik nepamirškime Kalėdai parašyt laiškų…

  Kupini smagių įspūdžių, vyksite namų link.

  Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: apie 23.00 – 23.30 val.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu kaina – 45 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Dienos pažintinės kelionės autobusu papildomos išlaidos:

 • Pietūs - 10 € asmeniui;
 • Žibintų festivalis Pakruojo dvare -  16 € asmeniui, 12 € vaikams ir senjorams.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +370 677 27036, +370 644 42909 arba +370 655 56313,– [email protected], [email protected],  arba [email protected].

Išvykimas


 • 11.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
 • 11.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 12.00 val. iš Plungės, LIDL parduotuvė, J. Tumo-Vaižganto g. 110.
 • 12.30 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12.
 • 13.30 val. išvykimas iš Kuršėnų, Circle K degalinė.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija