Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Pakruojo žibintų festivalis

lapkričio 25
Kaina asmeniui 45€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė kelionė autobusu: Baltų muziejus – Pakruojo žibintų festivalis

Vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą, taip pat aplankysite Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Stebuklų šalyje“!


Išvykimas
2023 m. lapkričio 25 d. 11:00
Kaina asmeniui 45€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 2023 m. lapkričio 25 d. (šeštadienis)

  Pažintinės kelionės metu vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą. Šiuolaikinių technologijų bei eksponatų kopijų pagalba susipažinsite su baltų istorija, kultūra ir gyvensena. Ekspozicijos centrinė idėja - Saulė, viskas sukurta remiantis žiniomis apie baltų gyvenamas teritorijas, jų istorinę raidą, gyvenimo būdą, mitybą, sutartines, gamtą.

  Toliau Jūsų laukia pietūs: sriuba + karštas paukštienos patiekalas.(jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pažymėti).

  Pažintinę kelionę autobusu tęsite vykdami į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis žibintų šviesos festivalis. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

  Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu! Tai naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus Jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikrojo kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį...

  Kupini smagių įspūdžių, vyksite namų link.

  Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: apie 23.00 – 23.30 val.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu kaina – 45 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Dienos pažintinės kelionės autobusu papildomos išlaidos:

 • Pietūs - 10 € asmeniui;
 • Žibintų festivalis Pakruojo dvare -  18 € asmeniui, 16 € vaikams ir senjorams.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +370 677 27036, +370 644 42909 arba +370 655 56313,– [email protected], [email protected],  arba [email protected].

Išvykimas


 • 11.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
 • 11.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 12.00 val. iš Plungės, LIDL parduotuvė, J. Tumo-Vaižganto g. 110.
 • 12.30 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12.
 • 13.30 val. išvykimas iš Kuršėnų, Circle K degalinė.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas