Pažintinė dienos kelionė autobusu: Šatrijos raganos beieškant – Palendrių vienuolynas – žemaitiška vakaruška

vasario 26
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu: Šatrijos raganos beieškant – Palendrių vienuolynas – žemaitiška vakaruška
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu aplankysite kraštotyros muziejų, buvusiame dvaro svirne garsų tuo, jog čia gyveno rašytoja Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana, lankysite  Palendrių vienuolyną ir čia gyvenančius vienuolius, susipažinsite su jų buitimi bei gyvenimu vienuolyne. Vėliau vyksite į žemaitišką vakaruška su šokiais ir muzika.


Išvykimas
2022 m. vasario 26 d. 08:30

Kelionės programa

Pirmiausia šioje pažintinėje dienos kelionėje autobusu atvykstate į kraštotyros muziejų, kuris įkurtas 1965 m. Nuo 1973 m. muziejus yra įsikūręs restauruotame Užvenčio dvaro svirne. Šis dvaras garsus tuo, kad čia gyveno rašytoja Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana. Čia prabėgo patys geriausi rašytojos metai, čia ji sėmėsi įkvėpimo ir savo kūriniams. Vėliau šis iki šių dienų išlikęs dvaras priklausė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Jonui Smilgevičiui (1870–1942).  Labai įdomiai muziejaus gidė papasakos apie muziejuje parengtas ekspozicijas, bylojančias apie minėtus garsius žmones. 

 Pažintinėje dienos kelionėje autobusu atvyksite į Palendrių vienuolyną, kur viskas prasideda nuo mažų dalykų...Ten vykstama ieškoti ramybės, tylos, susikaupimo ar paties savęs. Čia gyvena vienuoliai, kurie neturi išorinių veiklų už vienuolyno ribų. Jų devizas: melskis-dirbk-švieskis (skaityk), kad palaikytų dvasinę esmę. Vienuolynas tampa ne tik gyvenama vieta, bet ir miestu, kuriame yra viskas, kad galėtų gyventi, dirbti ir pragyventi. Vienuolyno pastatas modernus, jame vasarą maloniai vėsu, koridoriai - dideli, langai - dideli, patalpos - erdvios, nėra jokio vizualinio triukšmo, daugelis sienų - tuščios, viskas švaru. Vienuolyną supa laukai ir graži gamta. Lankydamiesi vienuolyne susitiksite su vienuoliais, užduosite klausimus ir išgirsite atsakymus, pamatysite filmą apie Palendrių vienuolyną, apžiūrėsite eksponuojamas nuotraukas, pamatysite kai kurias vienuolyno vidaus dalis, pasivaikščiosite po vienuolyno teritoriją. Vienuolyno pažinimas taps tikra atgaiva sielai. 

 Vyksite papietauti: sriuba + vištienos kepsnys. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). 

 Žemaičiai nuo seno garsėjo savo papročiais, dainomis, muzika ir kalba. Bene labiausiai nuo kitų regionų Žemaitija išsiskiria savo vaišingumu ir linksmybėmis. Todėl Žemaitijoje itin populiarios buvo vakaruškos… Pažintinės kelionės autobusu metu vyksite sudalyvauti tikroje Žemaitiškoje vakaruškoje, kuomet pasakojami įvairūs pasakojimai, padavimai, smagūs nutikimai, žaidžiami žaidimai, rateliai, vyksta šokiai, dainuojamos dainos, grojama liaudies instrumentais, ragausite žemaitiško kastinio su bulvėmis, užsigersite žemaitiška gira…

Kupini naujų įspūdžių vyksime namo.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina –  32 € asmeniui.

Į pažintinės dienos kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Įėjimas į Užvenčio muziejų + gido paslauga – 3  € asmeniui, 2 €  vaikams, senjorams; 
  • Palendrių vienuolynas – auka;
  • Pietūs (sriuba + vištienos kepsniukas) – 6 € asmeniui;
  • Žemaitiška vakaruška – 6 € asmeniui;

Pastaba. Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


8.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

8.50 val. išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

9.20 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 19.30 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"