Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Kauno į didžiausią  gėlių parką Pakruojo dvare

liepos 17
Kaina asmeniui 31€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Kauno į didžiausią  gėlių parką Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu aplankysite Radviliškio rajono pasididžiavimą - Burbiškio dvarą bei leisitės į pažintį su Pakruojo dvaru, aplankysite didžiausią gėlių parką.


Išvykimas
2021 m. liepos 17 d. 08:00

Kelionės programa

Pirmiausia šioje pažintinėje dienos kelionėje autobusu atvyksite į Burbiškio dvarą, kuris istoriniuose šaltiniuose minimas nuo XVII a. Dvare-peizažinio tipo parkas, užimantis 28 ha plotą. Parko teritorijoje esančiuose tvenkiniuose yra 15 salų. Tvenkiniai sujungti lieptais ir tilteliais, per parką teka Liulio upelis. Nutiesti takai, pastatyta tiltų, pavėsinių, suoliukų, skulptūrų, nuo ažūrinių metalinių vartų driekiasi dviejų eilių beržų alėja, šonuose - liepų alėjos. Su dvaro gidu pasivaikščiosite po parką ir dvarą, išgirsite įdomių pasakojimų.

Šioje pažintinėje dienos kelionėje, toliau lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus Pakruojo dvare su dvaro gidu. Tai didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą), įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą ir įrašytas į Lietuvos rekordų knygą. Štai šiuos rūmus Jūs ir apžiūrėsite su vietiniu gidu: užsuksite į didikų kostiuminę, oranžerijoje pasigrožėsite kalvio skulptūromis, ginklų kolekcija; pakilę į palėpę, pamatysite retus Lietuvoje arkinius kaminus, o nusileidę į rūsius, pateksite į vienintelį Lietuvoje baudžiavos laikų bausmių muziejų. Vaikščiodami šimtamečio parko takeliais grožėsitės unikaliu arkiniu tiltu per Kruojos upę. Šis tiltas yra vienintelis Lietuvoje vėlyvojo klasicizmo statinys iš dolomito.

Jei norėsite, laisvu laiku, galėsite papietauti Pakruojo dvaro karčemoje “Traktierius”, kur galėsite paragauti gardžių patiekalų, naminio, ypatingomis senovinėmis tradicijomis remiantis gaminamo išskirtinio skonio, kelių rūšių vietos regiono alaus, pasimėgauti patiekalais, kurių gamyboje naudojamas alus.

Vėliau šios vienos dienos pažintinės kelionės autobusu metu aplankysite Didžiausią gėlių parką.  Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias 2-6 metrų dydžio mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Dvaro renginio organizatoriai žada, jog Pakruojo dvaras pavirs viena didele gėlėta Šekspyro pjesės vestuvių scena, o jos aktoriais bei dalyviais taps ne tik visi besiruošiantys spektakliui dvariškiai, bet ir svečiai. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!

Kupini naujų įspūdžių vyksime namo.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina –  31  € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu;  

kelionės vadovo-gido paslaugos,

kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas,

objektų apžiūra,

darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Burbiškio dvaras ekskursija + dvaro gido paslaugos– 5 € asmeniui, 3 € vaikams,senjorams; Gėlių festivalis Pakruojo dvare - ~16 € asmeniui, ~12 €  vaikams, senjorams;
  • Pakruojo dvaro ekskursija su gidu - ~ 8 eur asmeniui nuo 12 asmenų grupei.

Pastaba. Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis

8.00 val. išvykimas iš Kauno (Kauno pilis, automobilių stovėjimo aikštelė).

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

Latvijos etnografinis buities muziejus – Ligatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d/2n

Saremo salos – Anglos vėjo malūnai – pilis - Talinas

Panemunės pilis - Raudonės bokštas - Veliuona – sūrių degustacija

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Didieji Azijos žibintai” Pakruojo dvare