Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu: dzūkiškos bandos – Punia – Alytus – Šampano degustacija

liepos 29
Kaina asmeniui 49€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu: dzūkiškos bandos – Punia – Alytus – Šampano degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kelionės metu vyksite prie vieno didžiausio ir žymiausio Punios piliakalnio, vėliau Jūsų lauks džūkiški pietūs, ekskursija Alytuje bei putojančio vyno degustacija.


Išvykimas
2023 m. liepos 29 d. 06:00

Kelionės programa

 • 2023 m. liepos 29 d. (šaštadienis)

  Pirmiausia vyksite prie vieno didžiausio ir žymiausio Punios piliakalnio. Čia jums vietinė gidė papasakos jo istoriją, legendas, apžiūrėsite, kaip atrodo šiai dienai, pasigrožėsite Punios šilo vaizdais.

  Jau tikrai būsite išalkę ir po ekskursijos jūsų lauks tikri dzūkiški pietūs: dzūkiškos bandos; vištienos šlaunelė išties skaniai kaimiškai paruošta; darycinis (varškė), močiutės babka (pyragas), slyvų uogienė, pilamas ant babkos, arba galėsite įsipilti į arbatą, ar tiesiog jo skanauti ir skystas kulinarinis paveldas. Šeimininkė pristatys džūkiškus patiekalus, pakalbės dzūkiškai, mielai padainuos ir pakvies jus kartu su ja padainuoti dzūkiškai.       

   Pažintinės-degustacinės kelionės metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste – Alytuje, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Alytus - didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Tarpukario laikotarpiu, Alytus buvo kurortas, kuriame mėgo ilsėtis Kauno ponios.

  Pažintinę-degustacinę kelionę tęsime Dzūkijos sostinėje, kurioje  nuo seno yra gaminamas putojantis vynas ir stiprieji alkoholiniai gėrimai. Užsuksite į Alytuje veikiančią putojančio vyno gamyklą „Alita“, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai. Po ekskursijos dalyvausite degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūra, mokysitės  suprasti skonių ir aromatų gamą. Degustuosite du putojančius vynus ir 2 stiprius gėrimus.

  Po pilnos įspūdžių dienos kelionė namo.

  Planuojamas grįžimas į Palangą apie 22.30 – 23.00 val.

Papildoma informacija


Vienos dienos pažintinės kelionės kaina  –  49 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Kaina lankomuose objektuose:

 • Dzūkiški pietūs – 22 € asmeniui
 • Ekskursija Punioje – apie 1 € asmeniui;
 • Ekskursija Alytuje – apie 2 € asmeniui;
 • Šampano degustacija – 16 € asmeniui;

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-degustacinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba sandra@ingridatours.

Išvykimas


 • 6:00 val. iš Klaipėdos (nuo Akropolio iš Dubysos g. pusės)
 • 6:30 val. iš Palangos (prie „pigu.lt“ parduotuvės – Klaipėdos g. 62a, Palanga (buvęs iki)
 • 6.50 val iš Kretingos (nuo parduotuvės Lidl, Žemaitės al. 12, Kretinga)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas