PAŽINČIŲ kelionė: žygis – Alaus degustacija – “Nuodėmių miestas” – bunkeris su žaidimu – Europos parkas

rugpjūčio 14 – rugpjūčio 15
Kaina asmeniui 95€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • PAŽINČIŲ kelionė: žygis – Alaus degustacija – “Nuodėmių miestas” – bunkeris su žaidimu – Europos parkas
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažinčių kelionėje autobusu leisimės į pažintinio tako žygį su gidu, vėliau dalyvausime alaus degustacijoje, kurioje mus supažindins su alaus rūšimis. Dalyvausime ekskursijoje “Nuodėmių miestas”, čia gidė supažindins su miesto praeities nuodėmėmis. Šaltojo karo bunkeryje žaisime komandinį orientacinį žaidimą, lankysime Europos parką.


Išvykimas
2021 m. rugpjūčio 14 d. 07:00

Kelionės programa

TAI PAŽINČIŲ KELIONĖ:  Į JĄ GALI REGSITRUOTIS TIK VIENIŠAS VYRAS/VIENIŠA MOTERIS***.

Savaitgalio pažinčių kelionę pradėsime pažintiniame take su vietiniu gidu. Čia pasivaikščiosime mediniu takeliu, kuris veda per pelkes, pievą su mažais ežeriukais ir natūraliai susiformavusiu mišku, apžiūrėsime natūraliai ledyno suformuotą 15 metrų gylio daubą.

Pietūs. Sriuba + karštas patiekalas (mėsos). Pageidaujantys vegetariško patiekalo būtina nurodyti registruojantis. (Jeigu pietų atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Po pietų pažinčių kelionėje degustuosime 5 skirtingas alaus rūšis su užkandžiais, pristatys alaus istoriją, pateiks rekomendacijas teisingam vartojimui ir derinimui su maistu, bei pateiks kokybiško alaus identifikavimo subtilybes.

Gerokai po pietų dalyvausime šmaikčioje ir šokiruojančioje ekskursijoje “Nuodėmių miestas”. Sužinosite kur buvo Raudonųjų Žibintų kvartalą. Kokias nuodėmes slėpė didingos senamiesčio gatvelės? Čia vaikščiojo ne tik didikai, bet knibždėte knibždėjo ir laisvo elgesio merginos. Prabangūs pastatai suburdavo neištikimus vyrus, jaunus studentus, didikus ar aukštus valstybės pareigūnus. Kiek uždirbdavo plaštakės? Kaip jos gyveno? Kas jas globojo? O ar galima jų sutikti ir šiandien? Viską mums papasakos gidė.

Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Po pusryčių lesimės į tikrą nuotykį. Su profesionaliu gidu apžiūrėsime Šaltojo karo išgyvenimo bunkerį. Ekskursijos metu pamatysime, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuosime cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisime vėdinimo įrenginius ir atidarysime kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Ekskursijos metu grupė dalinama pusiau, kol vieni ekskursijoje, kiti dalyvaus orientaciniame žaidime.

Pažinčių kelionę tęsime Europos parke. Kuriame su vietiniu gidu aplankysime pačius įdomiausius ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius eksponatus. Šis parkas – tikras meno pasaulis, kuriame patirsime atradimo džiaugsmą. Surasime didžiausią pasaulyje krėslą pilną vandens. Eisime prieš laiką amžinybės spirale, klausytsimės verkiančio airiško arkliuko ponio. Vienoje skulptūros pusėje išvysime saulėlydį, kitoje ­ saulėtekį. Sutiksime meksikietę moterį, žiūrinčią į mėnulį. Sugalvosime svajones, kurioms išsipildyti padės paslaptinga skulptūra. Tai parkas, kuriame tiek daug visko, kad įspūdžių užteks ilgam.

Vėlyvi pietūs: sriuba + karštas vištienos patiekalas + kava/arbata (Jeigu pietų atsisakote registruojantis praneškite).

Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos, leisimės namo!

Savaitgalio Pažinčių kelionės kaina – 95 € asmeniui (kaina asmeniui, kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Į savaitgalio pažinčių kelionės kainą įskaičiuota: nakvynė su pusryčiais, kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems savaitgalio pažinčių kelionės mokamiems objektams:

 • Pažintinis takas su gidu – 6 – 8 € asmeniui (priklausomai nuo dalyvaujančių skaičiaus);
 • Pietūs pirmą dieną –  7 – 8 € asmeniui (priklausomai nuo dalyvaujančių skaičiaus);
 • Alaus degustacija – 12 € asmeniui;
 • “Nuodėmių miestas” – 10 € asmeniui;
 • Ekskursija bunkeryje su žaidimu – 10 € asmeniui;
 • Europos parkas ir ekskursija – 10 € asmeniui.
 • Pietūs antrą dieną – 9 € asmeniui.

Vienviečio kambario priemoka apie 25 eurus.

Pastaba. Savaitgalio Pažinčių kelionės ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Savaitgalio Pažinčių kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Trakų turizmo informacijos centrui ir Vį "Gatvės gyvos", be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio pažinčių kelionę tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

***Pažinčių KELIONĖS SKIRTOS tik vienišam vyrui, vienišai moteriai. Kelionės organizatorius sužinojęs, kad užsiregistravote pažeidžiant šią nuostatą grąžins Jums pinigus, jeigu bus apmokėta už kelionę ir išbrauks iš registracijos.  Paaiškėjus šioms aplinkybėms kelionės metu, toks asmuo ateityje tiesiog daugiau neturės galimybės užsiregistruoti į pažinčių keliones.

Išvykimas


Savaitgalio Pažinčių kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis

7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.20 val. iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

7.50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

8.20 val.  sustojimas Kryžkalnyje, degalinėje Orlen.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras