Patyriminė dienos kelionė: Maironio tėviškė – Porceliano ekspozicija – Levandų jūra

liepos 9
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Patyriminė dienos kelionė: Maironio tėviškė – Porceliano ekspozicija – Levandų jūra
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kelionės metu aplankysite garsiojo poeto Maironio tėviškę. Sužinosite, kaip jis gyveno, ką čia veikė. Pasivaikščiosite po išlikusį senąjį sodelį. Vėliau apžiūrėti sukauptos porceliano kolekcijos. O pabaigoje pasigrožėsite levandų jūra.


Išvykimas
2022 m. liepos 9 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinės – patyriminės kelionės autobusu pradžioje lankysite poeto Maironio gimtinę. Pasandravio dvarelyje, kur prabėgo keli poeto vaikystės metai, yra išlikę gimtojo dvarelio pamatai, svirtinis šulinys su akmeniniu rentiniu, akmens mūro pavalkinė (pakinktinė). Maironio tėvonijoje Bernotuose išlikęs senasis sodas, tebeauga pušis, menanti poeto jaunystę, ledainė. Karo metais namai sudegė, tad parvažiavęs Maironis apsistodavo sesers Kotrynos sodyboje (joje dabar įkurtas muziejus). Bernotų ir Pasandravio sodybas jungia pėsčiųjų takas, nuo Luknės iki Sandravos upelių apie 1 kilometrą tęsiasi Maironio ąžuolų takas, kuriame žaliuoja 155 poeto garbei pasodinti ąžuolai. Pasandravio ir Bernotų aplinką, takus ir sodybas puošia vienuolika kryžių ir koplytėlių, kurias sukūrė Lietuvos tautodailininkai. Ekskursija su gidu. 

 Pažintinės kelionės metu jausitės išalkę, todėl vyksite pietauti. Sriuba + karštas vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). 

  Pažintinės kelionės metu laukia apsilankymas porceliano ekspozicijoje. Galerijoje, įsikūrusioje Įstros lėktuvų muziejaus patalpose, eksponuojama daugiau kaip 1 tūkstantis porceliano meno dirbinių. Susipažinsite su Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano dirbiniais nuo XVIII a. iki šių dienų. 

 Patyriminės kelionės autobusu metu vyksite į Levandų ūkį. Norint iš arčiau susipažinti su Provansu nebūtina trenktis tūkstančius kilometrų į Prancūzijos pietryčius. Kartais užtenka pavažiuoti keliasdešimt, ilgiausiu atveju, kelis šimtus kilometrų ir išskirtinė Provanso aplinka jaučiama čia pat - lietuviškame kaime. Gausiai violetiniais žiedais nusėtu lauku dažniausiai galima grožėtis visą liepos mėnesį, tada laikas praleistas švelniai kedenamų levandų apsuptyje - magiškas ir raminantis. Ekskursijos metu susipažinsime su levandų auginimu, bus pristatoma ūkyje gaminama produkcija, vaišinsimęs arbata. Turėsime progą pasivaikščioti ir nusifotografuoti levandų lauke, pasilsėti jaukioje ir kvapnioje „Provanso stiliaus“ aplinkoje. 

Patyriminės kelionės kaina –   35 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija Maironio tėviškėje – 3 € asmeniui;
  • Porceliano ekspozicija – 7 € suaugusiam asmeniui; 6 € vaikams ir senjorams
  • Pietūs – 7 € asmeniui;
  • Levandų ūkis – 5 € asmeniui;

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


7.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)....

7.50 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų.)

8.20 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

8.50 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 22.00 – 22.30

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu