Naktinis Kalėdinių eglučių turas

gruodžio 17
Kaina asmeniui 35€

Šis turas kitoks. Jis padės mums sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul mums būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2022 m. gruodžio 17 d. 16:00
Kaina asmeniui 35€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pasak Liberto Klimkos: Visuotine namų puošmena, tikruoju šeimų kalėdiniu džiaugsmu eglutė tapo tik nuo maždaug XIX a. vidurio. Kai Anglijos princas Albertas 1840 m. savo žmonai karalienei Viktorijai paruošė kalėdinę staigmeną – rūmuose buvo papuošta žaliaskarė, kvepianti žiemos mišku. Mat princas buvo gimęs Vokietijoje, tad žinojo senojo žemyno tautų tradicijas. Per didikų rūmus bei dvarus kalėdinės eglutės tradicija ėmė plačiai plisti. Lietuviškuose raštuose ji pirmą kartą paminėta 1853 m. išpuoštą eglutę matė būsimasis poetas ir vyskupas Antanas Baranauskas caro valdininko – vachmistro namuose Vainute. Ir parašė apie tai savo jaunystės dienoraštyje...

  Kalėdinių eglučių turą pradėsite nuo Gargždų. Praėjusiais metais, pačiame miesto centre, šalia savivaldybės, muzikos mokyklos bei atnaujinto kino teatro, buvo įžiebtas svarbiausias žiemos švenčių simbolis - Kalėdinė eglutė. O Centrinė miesto gatvė buvo papuošta naujomis dekoracijomis – šviečiantis foto rėmelis bei nuostabiai nušvitę medžiai. Kokios dekoracijos džiugins šiais metais ir kaip bus papuošta eglutė pamatysime šioje kelionėje …. 

Kalėdinių eglučių turą tęsite Tauragėje. Pernai Tauragės žaliaskarė suspindėjo ypatinga klasika. Estetika ir klasika buvo vadovaujamasi renkantis šventinius papuošimus ir dekoracijas. Ypatingo gyventojų dėmesio sulaukė ir specialios projekcijos – 3 eglės viršuje įtvirtintų prožektorių pagalba ant grindinio šokančios snaigės. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ? Pabedrausite, o galbūt atsigerisite arbatos suvalgysite sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

Kalėdinių eglučių turą tęsite Jurbarke. Pernai Jurbarko eglė buvo išskirtinė – pasaulio smėlio laikrodžio simbolis. Čia nušvito daug kalėdinių lempučių.

Kokia eglute nustebims šiais metais Jurbarkas ? galėsime pamatyti gruodžio 17 naktį… 

Kalėdinio eglučių turo metu, pirmiausia vyksime į tikrą Kalėdinę pasaką – Raudondvaryje. Praėjusiais metais žaliaskarę  puošė įspūdingiausi papuošimai. Tarp jų buvo galima išvysti galantišką povą, roges su arkliais, lelijos žiedas, fontanas. Prie Raudondvario dvaro eglutės nebuvo jau tradicine tapusios karietos. Ją pakeitė stebuklingu vadinamas fortepijonas, kurį prilietus užgros kalėdinė melodija. Pati žaliaskarė nušvito lempučių gausa, bei raudonu kaspinu. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ...

Autobusu naktinio eglučių turo metu vyksite apžiūrėti Kauno miesto Švenčių simbolio – Kalėdinės eglutės. Pernai Kaunas stebino išradingumu, eglutė žaisminga, primenanti vasarą. Apžiūrėsite eglutę, pasifotografuosite.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausime namo… 

Pažintinės kelionės autobusu kaina –  35 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kalėdinę eglučių turo kelionę tel. 8677 27036, 865556313 el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

16.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos (nuo akropolio iš dubysos gatvės pusės)

16.20 val. iš Gargždų (nuo Kalėdų eglutės)

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Pažintinė kelionė: Švėkšna - vikingų maistas-Rusnės sala

Pažintinė - degustacinė vienos dienos kelionė autobusu po Sedos miestelį – pusmarškonė košė - ,,Marso kanjonai‘‘

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su avienos degustacija ir girnų muziejumi

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”