Kelionė į Austriją: Štirijos pilys ir miestai (5d./4n.)

rugsėjo 14 – rugsėjo 18
Kaina asmeniui 508€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės autobusu į Austriją metu, lankysitės nepakartojamo grožio Štirijos regione, kuriame grožėsitės gamta, pilių didybe bei vietinių žmonių vaišingumu. Ragausite austriško šokolado. Dekoruosite meduolius ir vaišinsitės vietiniais pyragais. Lankysite įspūdingus vienuolynus, Herberšteino ir Riegersburgo pilį. Antrąjį pagal dydį Graco miestą ir žaviąją Vieną.


Išvykimas
2023 m. rugsėjo 14 d. 03:30

Kelionės programa

 • 2023 m. rugsėjo 14 d. (ketvirtadienis):

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

  Vakare atvykimas į viešbutį Brno.

 • 2023 m. rugsėjo 15 d. (penktadienis):

  Po pusryčių tęsite kelionę. Lankysite Štirijos regioną pietininėje Austrijoje, garsėjantį žemdirbyste ir vyndaryste bei įstabiomis pilimis. Šios dienos kelionėje lankysitės nepakartojamo grožio Vorau vienuolyno komplekse, pastatytame 1163 metais. Su vietiniu gidu turėsite ekskursiją ir apžiūrėsite įspūdingus pastatus. Aplankysite bažnyčią ir biblioteką, kuri garsėja įspūdingomis freskomis, barokiniu stiliumi ir 40 tūkstančių knygų kolekcija. Toliau vykstate į – austriško šokolado degustaciją, tradiciniame Štirijos šokolado fabrike, kuris per metus pagamina net 646 tonas skirtingų rūšių šokolado. Po ekskursijų laukia pasivažinėjimas – tradicinėmis austriškomis rogutėmis. Skriesite 1,5 km ilgio nuokalne, įveikdami įvairias kliūtis. Po smagaus pasivažinėjimo lankysitės unikalaus kraštovaizdžio ekologiniame kumelių ūkyje. Ūkyje susipažinsite su grynaveisliais arkliais ir kumeliukais. Pamatysite didžiausią pasaulyje medinį trojos arklį, išgirsite jo istoriją, susipažinsite su ūkio veikla. Degustuosite ekologišką šviežią kumelės pieną, bei galėsite įsigyti iš kumelės pieno pagamintų produktų.

  Įsikursite jaukiame šeimos viešbutyje Štirijos regione.

  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. rugsėjo 16 d. (šeštadienis):

  Po pusryčių lankysite nepakartojamą Sigizmundo Herberšteino pilį. Tai viena iš seniausių Austrijos pilių, kurioje gyvena jau 23 karta. Pats Sigizmundas Herberšteinas 16 a. lankėsi Lietuvoje ir kitose kaimyninėse valstybėse norėdamas pažinti šių šalių kultūras ir papročius, po šios kelionės jis parašė knygą, kurioje aprašė sužinotas įdomybes kelionių metu. Viena iš frazių, anot autoriaus, kad Žemaitės paeiliui gimdydavo daug ir aukštų vaikų. Herberšteino pilyje ekskursijos metu sužinosite kelių epochų tradicijas, apžiūrėsite menes ir muziejus. Pasigrožėsite pilį supančiu nuostabaus grožio rožynu.

  Vėliau vyksite į tradicinę kepyklėlę, kurioje išbandysite dekoruoti tikrą austrišką meduolį, kol meduoliai išdžius, jūsų laukia Austriškų pyragų ir tortų degustacija su pasirinktu gėrimu, išdžiūvusį meduolį pasiimsite sau.

  Toliau panoraminiu keliu vykstate ir grožitės nepakartojamais Mažujų Alpių vaizdais. Apsilankysite unikalioje Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje Pollau miestelyje. Ji laikoma viena iš geriausių Baroko pavyzdžių Štrijos regione.

  Toliau vykstate į įspūdingą Riegersburgo pilį. Pirmą kartą pilis paminėta jau 12 a.  ir nuo to laiko nei vienas priešas nepajėgė užimti šio statinio. Keltuvu keliatės į pilį, kur nuo pilies kiemo atsiveria nepakartojama šio krašto panorama. Pilyje yra 108 kambariai, iš jų turistams atviri 25. Gražiausia tvirtovės vieta – Karališkoji salė su dviejų aukštų mediniais portalais ir lubomis. Ekskursija su vietine gide rusų kalba.

  Po ekskursijos pilyje, vyksite degustuoti tradicinių Štirijos regiono vynų. Ragausite 3 rūšis vyno.

  Po degustacijos laukia maudynės terminiuose baseinuose. Tai vieta, kur iš žemės gelmių  trykšta mikroelementų prisotintas karštas gydomasis vanduo.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį ir vakarienė.

 • 2023 m. rugsėjo 17 d. (sekmadienis):

  Papusryčiavę ir palikę viešbutį keliausime į Gracą, antrąjį pagal dydį Austrijos miestą. Ekskursija su gidu po istorinį miesto centrą. Pamatysite XV a. statytą gotikinę katedrą ir šalia XVII a. Ferdinando II pastatytą Šv. Kotrynos bažnyčią bei mauzoliejų. Apsilankysite trikampio formos centrinėje miesto aikštėje, kurią supa įspūdingai dekoruoti viduramžių namai ir rotušė.

  Laisvas laikas pietums arba nusipirkti lauktuvių.

  Toliau kelionę tęsite į Austrijos sostinę – Vieną. Ekskursijos metu pamatysite Hofburgų rūmus, rotušę, garsiają Vienos opera, miesto simboliu vadinamą Šv. Stepono katedrą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei.

  Laisvas laikas pavakarieniauti ir nusipirkti lauktuvių.

  Nakvynei keliausite į viešbutį Brno.

 • 2023 m. rugsėjo 18 d. (pirmadienis):

  Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Čekiją, Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje. Grįžimas po vidurnakčio apie 02.00 – 03.00 val. į Klaipėdą.

Į kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Vietinio rusakalbio gido paslaugos Austrijoje
 • Kelionės programos rengimas ir derinimas
 • Kelionės dokumentų tvarkymas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Pietūs visas dienas
 • Vakarienė pirmąjį ir ketvirtąjį vakarą
 • Kelionės draudimas
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 200 € asmeniui

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu į Austriją kaina 508 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame arba tryse triviečiame kambaryje.

 

Papildomiems objektams turėti – apie 60 € asmeniui (pilių lankymas, pasikėlimas funikulieriumi, šokolado degustacija, pyragų degustacija, vienuolyno lankymas, vyno degustacija, terminių baseinų lankymas)

Priemoka už vienvietį kambarį – 200 € asmeniui

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės kelionės autobusu į Austriją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu į Austriją  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės);
 • 03.45 val. iš Gargždų autobusų stoties, (Klaipėdos g.)
 • 04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.
 • 04.50 val. iš Kryžkalnio, (Cirkle K degalinė);
 • 06.15 val. iš Kauno Circle k degalinės (Vakarinis aplinkkelis 10, Kaunas);

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

GAUJOS NACIONALINIO PARKO GROŽYBĖS! Lygatnė – vyno degustacija – Araišių parkas – Cėsis – Sigulda – Turaidos pilis

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Kelionė į Austriją: Štirijos pilys ir miestai (5d./4n.)

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“