Garsiausia pasaulyje žmogaus kūno paroda – 1000 šviesų žibintų festivalis

vasario 19
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Garsiausia pasaulyje žmogaus kūno paroda – 1000 šviesų žibintų festivalis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Keliausite į vieną garsiausių pasaulyje žmogaus kūno parodų. Sužinosite kaip veikia žmogaus organizmas, kokį poveikį jam daro gera ir prasta sveikata bei pasirinkta gyvensena. Pamatysite kaip atrodo sveiko žmogaus organai ir kaip atrodo nesveiki oraganai. Viską papasakos ir aprodys gidas su medicininiu išsilavinimu. Vėliau vyksite į 1000 šviesų festivalį, kuris nepaliks abejingų. Čia rasite net 230 pasakiškų šviesos skulptūrų. 


Išvykimas
2022 m. vasario 19 d. 10:30

Kelionės programa

Pažintinės – patyriminės kelionės autobusu pradžioje lankysime garsiausią parodą visame pasaulyje “Body world”. Šia paroda siekiama parodyti visuomenei, kaip veikia žmogaus organizmas, kokį poveikį jam daro gera ir prasta sveikata bei pasirinkta gyvensena.  Radikalaus plastinacijos mokslo dėka leidžia pamatyti žmogaus kūno sandarą iš arčiau – iki audinių ir ląstelių. Žmogaus viduje esantys organai ir vykstantys procesai demonstruojami kruopščių anatominių tyrinėjimų rezultatais, sudėtingais skerspjūviais ir estetinėmis kompozicijomis – vis tai leidžia lankytojams lengviau suprasti žmogaus anatomiją. Daugiau nei 40 metų skyręs plastinacijos tyrimams ir išradimams Giunteris von Hagensas savo parodose žmogaus organizmą parodo kaip meno kūrinį. Autentiški žmonių kūnai ekspozicijoje yra tarsi  tiltas į gilesnį savęs pažinimą ir tobulėjimą. Apsilankiusiems parodoje lengviau suprasti, koks nuostabus yra žmogaus kūnas, ir kodėl svarbu gyventi pilnavertį gyvenimą. Donorai, kurie leido savo kūnus po mirties naudoti ekspozicijose, tampa mokytojais ir gidais sveikatingumo kelionėje. Šią parodą mums aprodys ir įdomiai papasakos gidas su medicininiu išsilavinimu, bei atsakys į visus jus dominančius klausimus.

Toliau pažintinės – patyriminės kelionės metu turėsite laisvo laiko, kurio metu galėsite papietauti ar apsipirkti „Megoje“. 

Vakarą patyriminės kelionės autobusu metu užbaigsite Lietuvos liaudies buities muziejuje. Šiais metais pirmą kart čia rengiamas žibintų instaliacijų festivalis ,,1000 šviesų’’. Čia jūsų lauks stulbinantis žibintų festivalis, kuriame pamatysite net 230 pasakiškų šviesos skulptūrų. Paslaptingoje tamsoje jums kelią nušvies nuostabi gėlių alėja, įvairiausių gyvūnų ir mitologinių būtybių skulptūros. Šie ryškūs ir spalvingi kūriniai nukels jus į paslaptingą stebuklų pasaulį, pažadins jūsų fantazija ir savo akimis pamatysite atgijusius pasakų personažus. Pasirūpinkite šilta apranga, nes reikės būti lauke, nėra patalpų, kur užeiti sušilti

Patyriminės kelionės kaina –   32  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Paroda “Body world” – 15,5 € suaugusiems asmenims, 12,5 € senjorams, 10,9 € moksleiviams.
  • Bilietas į ‘’1000 šviesų’’ žibintų festivalį - 15,50 € suaugusiems, 10.90 €  - vaikams, studentams ir senjorams. Vaikams iki 6 metų nemokamai.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

10.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)....

10.50 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų.)

11.20 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

11.50 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23.00 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu – Juodagalvių namai

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke