Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Tundrynas – akmenų muziejus - piliakalnis

rugsėjo 24
Kaina asmeniui 31€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Tundrynas – akmenų muziejus - piliakalnis

Lankysite unikalų akmenų muziejų su vietinio gido pasakojimu. Pasivaikščiosite po gyvenvietę, kuri anksčiausiai minima rašytiniuose šaltiniuose. Pasiklausysite gido pasakojimo piliakalniuose. Bei lankysite didžiausią Lietuvos akmenį.


Išvykimas
2022 m. rugsėjo 24 d. 08:30
Kaina asmeniui 31€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu pradėsite aplankydami įdomią vietą. Riedulynas išsiskiria neįprastu mūsų kraštui, unikaliu, tundrą primenančiu kraštovaizdžiu, o jame įrengtas pėsčiųjų gamtos takas su apžvalgos bokšteliu supažindina su savita šios vietovės augalija bei gyvūnija. Šis riedulynas yra vienas didžiausių riedulynų Lietuvoje, patenkantis į kraštovaizdžio draustinį. Tai – natūrali paskutinio ledynmečio suformuota 79 ha teritorija, dar vadinama Lietuvos tundra. Čia auga itin vešlūs, aukšti, siekiantys net 6 m, įvairiausių formų kadagiai, sudarantys ištisus sąžalynus. Ši teritorija yra paskelbta "Natura 2000", buveinių apsaugai svarbia teritorija, nes čia aptinkamos europinės svarbos viržynų, kadagynų ir rūšių turtingų briedgaurynų gamtinės buveinės. Vietomis, tarp akmenų, drėgnesnėse įlomėse žydi retos, į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytos augalų rūšys. 

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu metu važiuosite aplankyti unikalaus akmenų muziejaus ir parko. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai. Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. 

Vienos dienos pažintinės kelionės metu stabtelsite papietauti. Pietums: cibulynė + cepelinai su mėsa (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę) 

 Vėliau pažintinės kelionės autobusu metu užkopsite į anksčiausiai rašytiniuose šaltiniuose paminėtą gyvenvietę Lietuvoje. Gidas papasakos įdomių istorijų, legendų. Šis piliakalnis paskelbtas archeologijos paminklu, istoriniu - landšaftiniu draustiniu. 

 Savaitgalio kelionei einant į pabaigą, vyksite prie didžiausio akmens visoje Lietuvoje. Tai akmuo sveriantis apie 680 tonų, yra apie 13 m ilgio, 9 m pločio bei 4 m aukščio. Akmuo sudarytas iš lauko špato, žėručio, kvarco. Šis akmuo ledynų atvilktas iš Fenoskandijos uolienų masyvo, taip pat įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą.

Kupini įspūdžių vyksite namo.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 31 € asmeniui;

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomos išlaidos:

  • Ekskursija akmenų muziejuje – 3 € suaugusiam asmeniui, 1 € senjorams, vaikams  + 6 eur ekskursija
  • Pietūs – 8 € asmeniui

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

8.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

9.10 val. išvykimas iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL, Žemaitės al. 12

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: 20.30 – 21.00 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

Degustacinė kelionė iš Vilniaus: bandos – šampanas -dzūkiški pietūs

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata