Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Tundrynas – akmenų muziejus - piliakalnis

rugsėjo 24
Kaina asmeniui 31€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Tundrynas – akmenų muziejus - piliakalnis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Lankysite unikalų akmenų muziejų su vietinio gido pasakojimu. Pasivaikščiosite po gyvenvietę, kuri anksčiausiai minima rašytiniuose šaltiniuose. Pasiklausysite gido pasakojimo piliakalniuose. Bei lankysite didžiausią Lietuvos akmenį.


Išvykimas
2022 m. rugsėjo 24 d. 08:30

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu pradėsite aplankydami įdomią vietą. Riedulynas išsiskiria neįprastu mūsų kraštui, unikaliu, tundrą primenančiu kraštovaizdžiu, o jame įrengtas pėsčiųjų gamtos takas su apžvalgos bokšteliu supažindina su savita šios vietovės augalija bei gyvūnija. Šis riedulynas yra vienas didžiausių riedulynų Lietuvoje, patenkantis į kraštovaizdžio draustinį. Tai – natūrali paskutinio ledynmečio suformuota 79 ha teritorija, dar vadinama Lietuvos tundra. Čia auga itin vešlūs, aukšti, siekiantys net 6 m, įvairiausių formų kadagiai, sudarantys ištisus sąžalynus. Ši teritorija yra paskelbta "Natura 2000", buveinių apsaugai svarbia teritorija, nes čia aptinkamos europinės svarbos viržynų, kadagynų ir rūšių turtingų briedgaurynų gamtinės buveinės. Vietomis, tarp akmenų, drėgnesnėse įlomėse žydi retos, į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytos augalų rūšys. 

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu metu važiuosite aplankyti unikalaus akmenų muziejaus ir parko. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai. Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame 14,5 ha slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. 

Vienos dienos pažintinės kelionės metu stabtelsite papietauti. Pietums: cibulynė + cepelinai su mėsa (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę) 

 Vėliau pažintinės kelionės autobusu metu užkopsite į anksčiausiai rašytiniuose šaltiniuose paminėtą gyvenvietę Lietuvoje. Gidas papasakos įdomių istorijų, legendų. Šis piliakalnis paskelbtas archeologijos paminklu, istoriniu - landšaftiniu draustiniu. 

 Savaitgalio kelionei einant į pabaigą, vyksite prie didžiausio akmens visoje Lietuvoje. Tai akmuo sveriantis apie 680 tonų, yra apie 13 m ilgio, 9 m pločio bei 4 m aukščio. Akmuo sudarytas iš lauko špato, žėručio, kvarco. Šis akmuo ledynų atvilktas iš Fenoskandijos uolienų masyvo, taip pat įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą.

Kupini įspūdžių vyksite namo.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 31 € asmeniui;

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomos išlaidos:

  • Ekskursija akmenų muziejuje – 5 € suaugusiam asmeniui, 3 € senjorams, vaikams 
  • Pietūs – 8 € asmeniui

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


8.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

9.10 val. išvykimas iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL, Žemaitės al. 12

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: 20.30 – 21.00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe