Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams po Kupiškio kraštą

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams po Kupiškio kraštą

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Pirmiausia, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje mokytojams, aplankysite dvarą, kuriame skanausite “Pagrabines” bandeles. Šiam produktui suteiktas tautinio paveldo ženklas. Bandelės yra su varškės įdaru ir jos valgomos karštos su specialiu padažu. Dalyvausite ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite dvarą, sužinosite jo istoriją. Manoma, kad dvaras pastatytas vietinių meistrų rankomis XIX a. pradžioje.
 • Vėliau pažintinės kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionėje dalyvausite ekskursijoje po miestą. Sužinosite miesto istoriją, apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius miesto objektus. Išgirsite įdomių pasakojimų apie žymiausius to krašto žmones.
 • Šios kvalifikacijos tobulinimo kelionės mokytojams autobusu metu aplankysite dar vieną nuostabų dvarą. Dabar dvarą valdo jį atgavusi Bogdano Komaro anūkė. Ji ir papasakos jums apie jį.  Mykolas Komaras, bajorų Komarų iš Padniestrės palikuonis, 1654 m. įsikūrė šiame dvare. Iki mūsų dienų išlikę dvaro rūmai, oficina, pieninė, bravoras, sandėlis. Iki XIX a. antros pusės dvaro pastatas buvo vienaukštis, klasicistinio stiliaus. Rūmuose buvo 26 įvairios paskirties, formos ir dydžio patalpos. Rūmus supo 2 ha ploto angliško stiliaus parkas. Čia buvo daug meno kūrinių, per 5 tūkst. tomų biblioteka.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės pabaigoje numatyti Vėlyvi pietūs: Sriuba + karštas vištienos patiekalas (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę pranešti. Taip pat informuoti 4 dienas prieš kelionę, jeigu norėsite vegetariško patiekalo).
 • Pilni įspūdžių keliausite namo ir veliau jums bus į elektroninius paštus atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pedagogams pažymos.

 

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 80 € asmeniui (lankymasis dvaruose ir edukacijos, ekskursija mieste ir pietūs).

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 , +37067727036 arba +37064442909; el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums