Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

gruodžio 17 – gruodžio 18
Kaina asmeniui 130€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją metu aplankysite didžiausią vandens parką Europoje. Leisite laiką įvairių rūšių saunose, susipažinsite su skirtingų kultūrų procedūromis, o pageidaujantys aktyvių pramogų - galės išbandyti net 32 vandens čiuožyklas. Kelionės metu nusikelsite į Senovės Egiptą ekspozicijoje „Tutanchamonas: faraono lobiai“. Šimtai puikiai rekonstruotų objektų, kvapą gniaužiančių dekoracijų ir žavių paaiškinimų – tai pati išsamiausia paroda pasaulyje, skirta atskleisti jaunojo karaliaus gyvenimą.


Išvykimas
2022 m. gruodžio 17 d. 04:00

Kelionės programa

2022 m. gruodžio 17 d. (šeštadienis):

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, sustosite pavalgyti pakelės kavinėje.

Po ilgos kelionės autobusu vyksite atsipalaiduoti į patį didžiausią vandens parką Europoje. Šiame parke veiklos suras net patys išrankiausi lankytojai. Norintys atsipalaiduoti galės pasimėgauti įvairių rūšių saunomis. Galėsite išbandyti aromatinę sauną, kurioje ne tik jaukiai šilta, bet ir eterinių aliejų kvapai atpalaiduojančiai stimuliuoja jūsų visą organizmą. Ekstremalių pojūčių mėgėjai galės išmėginti  šaltąją (-12 laipsnių) Montblano sauną su tikru sniegu. Čia rasite ir egiptiečių ir korėjiečių saunų. Po pasilepinimo saunose galėsite sustiprinti savo pojūčius ir atsigaivinti kalijų žiedlapių duše. Vandens parke veikia 18 plaukimo baseinų, 32 vandens čiuožyklos, įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Lankytojai galės pailsėti 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto „atogrąžų“ parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis. O adrenalino mėgėjai galės nusileisti Džiunglių užtemimo tuneliu, kuris yra pats aukščiausias Europoje. Vandens parke būsite 4 valandas.

Pagal galimybę pažintis su senamiesčiu. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Pasivaikščiosite karališkuoju keliu praminta gatve, kuri yra viena svarbiausių Lenkijos sostinėje. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Ties Karališkuoju keliu stovi buvusių pirklių bei miesto turtuolių namai bei rūmai. Aplankysite Zigmanto III-ojo Vazos koloną, Varšuvos simbolį – Undinėlės fontaną, Turgaus aikštę su nuostabiais buvusiais pirklių namais, gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri yra viena svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkė.

Nakvynė viešbutyje.

 

2022 m. gruodžio 18 d. (sekmadienis):

Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite Tutanchamono parodoje. Turėsite neeilinę galimybę apžiūrėti didžiausią istorijoje archeologinį atradimą – Tutanchamono kapą. Priešingai nei kitų faraonų kapavietės, ši iki tol nebuvo išplėšta, buvo rasta per 5 000 objektų, daugelis jų – iš aukso. Kapas ir žymaus Egipto faraono lobiai pristatomi lygiai taip, kaip prieš 100 metų juos atrado archeologai. Naudojant pažangiausias technologijas, buvo sukurtos tobulos radinių kopijos, kuriomis galėtų grožėtis žmonės visame pasaulyje. Parodoje yra daugiau nei 1000 eksponatų, grafikos ir vaizdo įrašų, didesniame nei 2000 m² plote. Egiptas skolina šį įspūdingą lobyną įvairiems pasaulio miestams, tačiau po muziejaus rekonstrukcijų lobiai niekada nebepaliks Egipto.

Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Grįžimas į Klaipėdą numatomas apie 22:00 valandą.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kaina – 156 € asmeniui (kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė su pusryčiais viešbutyje, kuro ir kelių mokesčiai, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją papildomiems mokamiems objektams:   

  • 4 val. apsilankymas vandens parke: Viena zona “Jamango” (nuotykių zona) 129 PLN suaugusiems; 119 PLN senjorams ir vaikams; dvi zonos  “Jamango” ir “Relax” (atsipalaidavimo zona su terminiais baseinais) 149 PLN suaugusiems; 139 PLN senjorams; 3 zonos „Jamango“ „Relax“ ir „Saunaria“ (įvairių rūšių saunos ir pirtys) 164 PLN suaugusiems; 154 senjorams. Registruojantis į kelionę prašome nurodyti į kokias zonas eisite.
  • „Tutanchamonas: faraono lobiai“ ekspozicijos bilietas – 70 PLN suaugusiems; 60 PLN studentams, senjorams.

 

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos;

Pietūs – papietauti galėsite Suntago vandens parko restoranuose ir kavinėse;

Vakarienė viešbutyje;

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį – 31 €.

 

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės

pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tel. 8644 42909, 8677 27036, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Išvykimas 2022 m. gruodžio 17 d. (šeštadienis):

04:00 val. iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

04:20 val.  iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

04:50 val. iš degalinės Treneva, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

05:25 val. iš Kryžkalnio, Circle K degalinė

06:50 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija