SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

spalio 7 – spalio 18
Kaina asmeniui 1499€
+ aviabilietas

Kasablanka – Rabatas – Asila – Tanžeras – Šefšauenas – Meknes – Volubilis – Fesas – Merzuga Uarzazatas – Agadiras – Esauira – Marakešas – Kasablanka

2024 m. spalio 7 – 18 d.

Maroko karalystė – tai legendinė Kasablanka, didinga Sacharos dykuma bei senoviniai miestai, kurių siauros gatvelės veda prie prabangių rūmų ir šurmulingų turgų. Spalvingas, egzotiškas, triukšmingas ir dvigubai įdomus dėl skirtingų tautų kultūrinių paveldų derinių, Marokas traukia istorijos ir architektūros mylėtojus, etnografinio turizmo gerbėjus bei egzotinių suvenyrų kolekcionierius. Jis stebina savo natūraliais kontrastais: nuo pakrantėje žydinčių sodų ir mandarinų giraičių iki dykumos kopų, nuo senovinių imperijos miestų iki kurortų. Kelionės metu Jūsų laukia pasakiški rūmai, žavinga rytietiška dvasia, įvairūs gamtos peizažai ir spalvingos miesto gatvės. Ragausite tradicinį marokietišką maistą, jodinėsite ant kupranugarių ir ilsėsitės prie šilto Atlanto vandenyno!


 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Maroko kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Ekskursijos su profesionaliu gidu po seniausias Maroko miestų Medinas (senamiesčius).
 • Aplankysite Heraklio urvus – vienus paslaptingiausių gamtos paminklų.
 • Saulėtekio sutikimas mėlynajame mieste – Šefšauene.
 • Pamatysite į Gineso rekordų knygą įrašytą seniausią arabų pasaulyje mokymo įstaigą.
 • Šurmulingų rytietiškų turgų aplankymas.
 • Jojimas ant kupranugarių dykumoje, sutinkant saulėlydį.
 • Pasivažinėjimas džipais per Sacharos dykumos kopas.
 • Tyrinėsite miestą, kur buvo nufilmuoti tokie šedevrai kaip: „Mumija“, „Gladiatorius“, „Sostų karai“, „Kleopatra“ ir daugelis kitų.
 • Aplankysite vietą, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra.
 • Poilsis geriausiame šalies kurorte prie Atlanto vandenyno.
 • Įskaičiuoti visi pusryčiai ir vakarienės.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
Išvykimas
2024 m. spalio 7 d. 19:15
Kaina asmeniui 1499€ + aviabilietas

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. spalio 7 d. (pirmadienis). Vilnius – Kasablanka

  Skrydis iš Vilniaus į Kasablanka su persėdimu Europos mieste.

  2024.10.07 – 19:15 val. Vilnius – Kasablanka (Marokas) (+1 d.).

  *Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrinkite prieš kelionę! Skrydį vykdo Lufthansa Airlines.

 • 2 diena: 2024 m. spalio 8 d. (antradienis). Kasablanka – Rabatas – Asila

  00:25 val. nusileidimas Maroke, Kasablankos oro uoste. 

  Pervežimas nakvynei į viešbutį.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Savo pažintį su spalvinguoju Maroku pradėsite nuo apžvalginės ekskursijos po „baltųjų namų miestą“ –  Kasablanką. Tai didžiausias Maroko miestas, kuris savo gyventojų skaičiumi aplenkė netgi pačią Maroko sostinę! Kasablanka žinoma dėl savo modernios architektūros, šurmulingo miesto gyvenimo ir žavingo uosto. Kasablankoje tarpusavyje dera rytietiškas koloritas su portugalų ir prancūzų paveldu. Turtingą Kasablankos istoriją kartu su vietiniu gidu tyrinėsite senojoje Medinoje. Įspūdingas statinys, matomas iš bet kurios miesto vietos – Hassano II mečetė. Jos unikalumas slypi pakeliamame stoge, kuris maldos salę paverčia terasa. Nuo mečetės prasideda viena garsiausių Kasablankos krantinių – Corniche promenada. Paskutinis sustojimas šiame Maroko įspūdingame mieste prie Ricks kavinės, kuri buvo rodoma 1942 metų populiariajame amerikietiškame filme „Kasablanka“.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Susipažinę su Kasablanka, toliau tęsite pažintine kelionę po Maroką, vyksite į kitą didelį miestą – Maroko sostinę – Rabatą. Vieną pagrindinių sostinės istorinių įdomybių yra berberų garnizono Kasbah Udaya tvirtovė. Ji buvo pastatyta 1150 metais, siekiant apginti Rabato miestą nuo klajoklių antskrydžių. Toliau aplankysite žymiausią Rabato orientyrą – virš Oued Bou Regreg upės iškilusį Hassano minaretą (bokštą). Tai vienas iš trijų gražiausių islamo minaretų, pagamintas iš vienspalvio rožinio akmens, papuoštas dekoratyvinių grotelių pavidalo bareljefu ir smailiomis arkomis. Pažintį su Maroko sostine užbaigsite prie Rabato karališkųjų rūmų – dabartinės valstybės vadovo rezidencijos, kur gyvena karalius Mohammedas VI. Rabato karališkieji rūmai buvo pastatyti 1864 metais klasikinių arabų stiliumi. Apie Rabato karališkuosius rūmus ir jų istoriją papasakos vietinis gidas.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Apžiūrėję Maroko sostinę, keliausite toliau, į mažąjį Maroko perlą – Asilą. Neskubėdami pasivaikščiosite po miesto Mediną, apsupta XVI amžiuje pastatytomis sienomis ir gynybiniais bokštais. Praeisite Didžiąją mečetę ir tarptautinį Hassan II de Rencontre centrą, kuriame kiekvienais metais vyksta Tarptautinė miesto šventė. Vaikščiodami siauromis gatvelėmis pamatysite pusšimtį per Gatvės meno festivalius nutapytų ir perdažytų freskų, kurios harmoningai papildo balintas namų sienas ir įdomiai kontrastuoja jų fone.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 3 diena: 2024 m. spalio 9 d. (trečiadienis). Asila – Tanžeras – Šefšauenas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po sočių pusryčių, šioje pažintinėje kelionėje po Maroką, toliau keliausite į šiaurinį miestą, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra – Tanžerą. Pažintį su Tanžeros miestu pradėsite nuo pasivaikščiojimo Medinoje – istorinės Tanžero miesto dalies, kurios saulės nutviekstos siauros gatvelės, grįstos akmenimis, ir žemi nameliai kruopščiai išsaugojo senovės atmosferą. Tanžero mieste tarsi atsiduri kitoje realybėje, kurioje viskas neįprasta: nuo mažų suvenyrų krautuvėlių ir kavinukių, kuriose galima paragauti tradicinių marokietiškų saldumynų ir mėtų arbatos arba atsigaivinti šaltu limonadu, iki jaukių aikščių, apsuptų senoviniais pastatais. Pagrindinėje Tanžero aikštėje – Grand Socco (Turgaus aikštė), kurią puošia prabangus marmurinis fontanas, dieną šurmuliuoja prekyba įvairiais vietinių meistrų gaminiais, o vakarais savo pasirodymus rodo beždžionių dresuotojai bei gyvačių kerėtojai.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Pažintinėje kelionėje po Maroką, aplankysite vienus paslaptingiausių gamtos paminklų – mitais ir legendomis apipintą kūrinį, kuris atsirado prieš tūkstančius metų – Heraklio urvus. Pasak vienos iš legendų, Heraklio urvuose sustojo pailsėti didžiausias senovės graikų herojus Heraklis, kai karalius Euristėjas nusiuntė jį į Hesperidų sodą parnešti auksinių obuolių, suteikiančių jaunystę ir nemirtingumą. Išsamiau apie tai papasakos Jums vietinis gidas. Išėję iš Heraklio urvų, keliausite į Spartelio kyšulį – vietą, kur Viduržemio jūra susilieja su Atlanto vandenynu. Spartelio kyšulyje, ant aukštos uolos, stovi švyturys, rodantis kelią naktį plaukiantiems laivams. Šios pažintinės kelionės metu taip pat pasimėgausite grynu jūros/vandenyno oru bei nuostabiais kraštovaizdžiais, o vakare atvyksite į Šefšaueną.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 4 diena: 2024 m. spalio 10 d. (ketvirtadienis). Šefšauenas – Meknes – Volubilis – Fesas

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių rytą pradėsite nuo saulėtekio sutikimo mėlynajame mieste – Šefšauene. Šimtais, jei ne tūkstančiais mėlynos, žydros ir turkio spalvos atspalviais nusidažo Šefšauene miestas su pirmais saulės spinduliais. Šrfšauenas – tai tarsi pasaka realybėje, Šefšaueno miestas – debesys, čia sunku suprasti, kurioje vietoje jau baigėsi dangus ir prasideda pats Šefšaueno miestas. Didelę įtaką miesto Medinos žavesiui padarė mažos aikštės su daugybe fontanų, dekoruotų mėlynomis mozaikomis. Siauros mėlynos gatvelės veda tarp mėlynų namų tiesiai į miesto širdį – Outa el Hammam aikštę, kurioje medžių pavėsyje įsikūrė daugybė kavinių ir restoranų. Tai vienintelė lygi vieta mieste, visos likusios gatvės ir takai veda aukštyn arba žemyn. Aplankysite šalia aikštės esantį nedidelį Kasbah muziejų, įsikūrusį XV amžiaus tvirtovėje. Kasbah muziejuje vyksta skirtingos nedidelės parodos, pagrindinė atrakcija – pasikėlimas į bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Rifo kalnus bei patį miestą. Tai unikali galimybė pasinerti į Šefšaueno istoriją ir kultūrą bei pasimėgauti jaukia atmosfera muziejaus sode, kuriame žydi įvairūs augalai ir medžiai.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Kupini įspūdžių, vėliau keliausite į seniausią Maroko miestą – Fesą. Pakeliui pravažiuosite Meknesą, kuris dažnai dar vadinamas Maroko Versaliu. Kadaise tai buvo šalies sostinė, o šiandien Meknesas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir žinomas kaip „100 minaretų miestas”. Dar viena įspūdinga vieta, kurią pamatysite kelionės metu – senovės romėnų miesto Volubilio griuvėsiai. Beveik prieš 2 000 metų vietoje Volubilio griuvėsių šurmuliavo forumas ir stovėjo Kapitolijus, miestą saugojo dviejų metrų tvirtovės siena ir 40 bastionų, o aplink augo alyvmedžių giraitės ir vynuogynai. Kas atsitiko su miestu ir kodėl beveik visi jo pastatai buvo palaidoti po žeme papasakos vietinis gidas.

  Vakare atvykimas į Fesą.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 5 diena: 2024 m. spalio 11 d. (penktadienis). Fesas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Visą dieną skirsite pažinčiai su dvasine ir kultūrine Maroko sostine – Fesu. Tai ne tik seniausias iš keturių imperatoriškų miestų ir ketvirtas pagal dydį Maroko miestas, bet taip pat paminklas iškart trims epochoms, kurios atsispindi senovės miesto architektūrinėje išvaizdoje. Be to, Feso turtinga istorija apdovanojo miestą dviem „senamiesčiais“ – Medinomis, kurios skirstomos į „senąją“ (VIII a.) ir „naująją“ (XIII a.). Pasivaikščiosite po „senąją“ Mediną Fes el-Bali (Senasis Fesas) – pirmoji medina, aptverta siena, ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Į ją veda elegantiški, nepaprastai gražūs Bab Bou Jeloud vartai, kurie buvo pastatyti XX amžiaus pradžioje. Žvelgiant pro juos matosi paslaptingas, tarsi sustingęs laike, senovinis pasaulis su begale vingiuotų pėsčiųjų gatvelių ir minaretų bokštų. Fes el-Bali – tai didžiausia pėsčiųjų zona pasaulyje, kurioje gyvenimas beveik nepasikeitė nuo viduramžių laikų. Šiandien visas senamiestis – tarsi didelis turgus – čia randasi žinomi odos dažymo namai, spalvingi turgūs, gražios medresės ir šimtai mečečių. Tai vieta, kur saugoma tradicinė Feso kultūra ir amatai: tapyta keramika, kilimų audimas, vaizdingos mozaikos, medžio raižiniai ir reljefai...

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Šioje pažintinėje kelionėje po Maroką, taip pat aplankysite į Gineso rekordų knygą įrašytą seniausią arabų pasaulyje mokymo įstaigą – Al-Qarawiyyin universitetą. Jis nepertraukiamai veikia nuo pat 859 metų! Savo grožiu ir mastu Al-Qarawiyyin universitetas tik šiek tiek prastesnis už Hassano II mečetę, esančią Kasablankoje. Kiekvieną įėjimą puošia aukštos arkos su gipso raštais, sienos mozaikomis, o lubos – iš kedro medienos. Al-Qarawiyyin universiteto teritorijoje pastatyti marmuriniai fontanai, pasodinti egzotiški augalai, įkurtos specialios vietos skirtos maldai ir poilsiui.

  Dar viena senovinė religinė ir švietimo įstaiga, kurią aplankysite – Bou Inania Madresė. Ši mokykla buvo pastatyta XIV amžiaus viduryje, o Bou Inania Madresės grožis liudija senovės imperatoriškojo Feso turtus. Bou Inania Madresės įėjimo durys dekoruotos bronza, kupolas – medžio raižiniais, laiptai padaryti iš fajanso ir onikso, o sienas puošia įmantrios mozaikos. Bou Inania Madresė yra vienintelė medresė mieste, turinti savo minaretą.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 6 diena: 2024 m. spalio 12 d. (šeštadienis). Fesas – Merzuga

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių išvyksite į tylų ir ramų miestelį Merzougą, kuris randasi prie pat Sacharos dykumos. Sachara – tai didžiulė dykuma, apimanti net kelias šiaurės Afrikos šalis, o Merzouga – jos pasakiški vartai. Pasinersite į Sacharos dykumos atmosferą ir mėgausitės Merzougos nepakartojamais kraštovaizdžiais. Smėlis čia smulkus, cinamono spalvos – beveik užuodi jo aromatą. Visa Sacharos dykuma išpiešta dromedarų, laukinių kačių, graužikų bei skarabėjų pėdsakais. Tyrinėsite klajoklių gyvenimą,  pravažiuodami pro apleistas anglies kasyklas ir kuklius berberų būstus. Nepamirštamus įspūdžius paliks jodinėjimas ant kupranugarių, kurio metu sutiksite saulėtekius ir saulėlydžius Sacharos dykumoje. Prisiminimus visam gyvenimui paliks nuotaikingas pasivažinėjimas džipais per dykumos kopas. Merzouga – tai vieta, kur galėsite pajusti dykumos magiją ir mėgautis unikalia jos atmosfera!

  Vakarienė.

  Nakvynė dykumos viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 7 diena: 2024 m. spalio 13 d. (sekmadienis). Merzuga – Uarzazatas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių pažintinę kelionę tęsite keliaudami į Maroko kino industrijos sostinę – Uarzazatą. Miesto neoficialus pavadinimas –  Wallywood, nes čia nufilmuotų filmų skaičius viršija penkiasdešimt! Toks populiarus filmo industrijoje Uarzazatas tapo dėl savo viduramžiškos ir futuristinės išvaizdos – vietinė Medina su senovinėmis tvirtovės sienomis iš ochros spalvos plytų, atrodo, buvo atgabenta tiesiai iš „Arabų naktų“. Uarzazate filmuoti Asterikso ir Obelikso nuotykiai, čia klajojo gladiatorius Russellas Crowe ir linksminosi gražuolė Kleopatra. Na, o naujausioje kino istorijoje Uarzazatas pasirodė itin populiariajame seriale „Sostų karai“.

  Pakeliui sustosite magiškame oazės mieste Ait Ben Haddou, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pamatysite neįprastus namus iš žalių plytų, prigludusius prie kalno šlaitų, kurių papėdėje slypi prabangi oazė.

  Dieną užbaigsite prie pagrindinės Uarzazato atrakcijos – didingos Kasbah Taourirt tvirtovės. Tai istorinis monumentas, paskelbtas nacionaliniu lobiu.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 8 diena: 2024 m. spalio 14 d. (pirmadienis). Uarzatas – Agadiras

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių išvyksite į pagrindinį Maroko kurortą– Agadirą. Kur saulė šviečia 300 dienų per metus. Agadire Jūsų lauks šiltas vandenynas, auksinis smėlis, šurmulingi turgūs ir šviežios jūros gerybės.

  Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno.

  Agadire išliko labai mažai tikro rytietiško kolorito, nes beveik viskas buvo sunaikinta žemės drebėjimo metu. Tačiau yra kažkas amžino, ko negali sunaikinti niekas – turgus. Norinčius į pavakarę nuveš į Souk El Had 'd Agadir turgų. Paslėptas po spalvingais tentais, jame gausu nuostabių dalykų: įspūdinga keramika, įvairūs prieskoniai, odiniai batai, rankų darbo kilimai ir drabužiai – nuo spalvų ir įvairovės raibsta akys. Būtinai derėkitės! Kaina kartais gali būti sumažinta net 3 ar 4 kartus.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 9 diena: 2024 m. spalio 15 d. (antradienis). Agadiras

  Pusryčiai viešbutyje.

  Poilsio diena prie jūros. Galėsite atsipalaiduoti ir pasideginti paplūdimyje, degustuodami šviežiai spaustų sulčių ir marokietiškų sausainių.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 10 diena: 2024 m. spalio 16 d. (trečiadienis). Agadiras – Esauira – Marakešas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių, pailsėję ir kupini jėgų, keliausite į Marakešą – miestą, kuriame surinktas visas Šiaurės Afrikos žavesys. Pakeliui aplankysite buvusį Portugalijos kolonijinį ir pakrantės miestą – Esauirą, kurio senamiestis nepanašus į jokią kitą Maroko Mediną. Ji pastatyta pagal prancūzų inžinierių projektą ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Esauiros Medina stebina savo baltais namais su mėlynais langais, jaukiomis kavinėmis, kiemeliais su pavėsinėmis – visos šios smulkios detalės sukuria čia ypatingai atpalaiduojančią atmosferą.

  Ištyrinėsite miestą saugojantį Skala de la Villa bastioną, prie kurio sienų pritvirtintos patrankos. Jos nukreiptos į jūrą, kad nekviestiems svečiams iškart būtų aišku, kad miestas yra saugomas. Bastionas pastatytas portugališku stilumi ir savo architektūra primena senovinę pilį.

  Po nuotaikingos ekskursijos galėsite atsipalaiduoti Esauiro paplūdimyje. Tai auksinio smėlio paplūdimys su švelniu įėjimu į vandenyną ir ištisu pavasariu – oro temperatūra niekada nenusileidžia žemiau nei +25 laipsniai. Paplūdimio išskirtinumas – čia pučiantys atogrąžų pasatai, vadinami „alize“, kurie generuoja stiprias bangas, puikiai tinkančias banglenčių ir burlenčių sportui, kaitavimui bei buriavimui. Šalia dirba daugybė kavinių, restoranų, diskotekų ir parduotuvių.

  Vakare atvyksite į Maroko širdį – Marakešą – miestą, kuriame susitinka modernumas ir tradicijos.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 11 diena: 2024 m. spalio 17 d. (ketvirtadienis). Marakešas – Kasablanka

  Pusryčiai viešbutyje.

  Dieną praleisite susipažindami su vienu įspūdingiausių Maroko miestų – Marakešu. Didžiuliai rūmai, gražios mečetės, vėsios oazės, rytietiški saldumynai ir Šecherezados pasakos – visą tai daro Marakešą beprotiškai patraukliu. Pagrindinė ir įžymiausia Marakešo įžymybė – Medina (senamiestis), aptverta aukšta tvirtovės siena, kurios bendras ilgis – beveik 20 km! Medina –  tikras etnografinis muziejus po atviru dangumi, kurio labirintai slepia visas pagrindines Marakešo įdomybes.

  Aplankysite Jemaa el Fna aikštę, kurioje yra įsikūręs pagrindinis miesto turgus. Čia rasite visko: nuo  rankų darbo rytietiškų papuošalų, raižytų baldų ir stilingų kilimų iki šamanų atributikos. Pamatysite gyvačių kerėtojus su kobromis ir didžiuliais pitonais bei Gnaoua genties atstovus, šokančius savo mistinius šokius. Norintys galės pasidaryti chna tatuiruotes (trumpalaikės, dar vadinamos biotatuiruotėmis, piešiamos natūralios kilmės dažais).

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

  Pamatysite didžiausią Afrikos mečetę, talpinančią iki 20 000 žmonių, - Koutoubia mečetę. Jos pavadinimas išverčiamas kaip „knygynas“ arba „biblioteka“. Senovinėje Koutoubia mečetėje tarpusavyje dera Andalūzijos ir Maroko architektūros tradicijos, o Koutoubia mečetės viršūnę vainikuoja penki kupolai. Vidinis kiemas, kuriame iki XII amžiaus vyko islamo teisės ir Korano skaitymai, šiandien tarnauja tradicinėms maldoms. 77 metrų Koutoubios mečetė, tarsi plūduriuojanti danguje, yra pagrindinis orientyras visiems turistams, nes Koutoubios mečetę galima pamatyti iš bet kurios Marakešo vietos.

  Vėliau šios pažintinės kelionės po Maroką metu apžiūrėsite vieną iš pagrindinių ir gražiausių Marakešo lankytinų vietų, įsikūrusią Medinoje, - Bahia rūmus, arba, išvertus, „Gražuolės rūmai“. Bahia rūmus pastatė didysis viziris Bu Ahmedas Sidi Moussa vienai iš savo keturių žmonų. Iš pirmo žvilgsnio Bahia rūmai visiškai niekuo neišsiskiria ir atrodo net blankūs, tačiau toks įspūdis pernelyg apgaulingas. Bahios rūmų vidus – tarsi stebuklinga dėžutė, kurioje kambariai išdėstyti labirinto principu, be aiškaus išplanavimo. Bahios rūmų interjeras pribloškia savo neprilygstamu prabangumu: dekoruotos lubos ir kedro medžio durys, įspūdinga tradicinė mozaika bei akmens ir medžio raižiniai – visa tai negali nesužavėti. Daugybę paslapčių saugo elegantiškais ornamentais išpuošti kiemai, gyvatvorės bei pavėsingos alėjos. Pasak legendos, vidiniai kiemai įrengti taip, kad vaikštant Bahios rūmuose sugulovės viena su kita nesusitiktų. Daugiau apie paslaptis ir legendas Jums papasakos profesionalus vietinis gidas.

  Vakarienė vietiniame restorane.

  Vakare išvykimas į Kasablankos oro uostą.

  SPALVINGASIS MAROKAS + POILSIS PRIE VANDENYNO (12d/11n)

 • 12 diena: 2024 m. spalio 18 d. (penktadienis). Kasablanka – Vilnius

  01:15 val. – Skrydis iš Kasablankos (Maroko) į Vilnių su persėdimu Europos mieste.

  12:55 val.  – Nusileidimas Vilniaus oro uoste.

  *Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrinkite prieš kelionę! Skrydį vykdo Lufthansa Airlines.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: 7 nakvynės 4* viešbučiuose; 4 nakvynės 3* viešbučiuose.
 • Maitinimas: Visi pusryčiai ir vakarienės.
 • Sulčių degustacija.
 • Ankstyvas įsiregistravimas pirmą dieną Kasablankoje (spalio 7 d.)
 • Ekskursijos bei įėjimo bilietai pagal programą.
 • Pervežimai privačiu turistiniu autobusu Maroke.
 • Vietinio privataus rusakalbio gido paslaugos.
 • Jodinėjimas kupranugariais dykumoje.
 • Pasivažinėjimas su džipais dykumoje.
 • Pervežimas iš/į oro uostą Maroke.
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos – grupę lydės Ingrida Pociutė.

Į kainą neįskaičiuota


 • Tarptautinio skrydžio Vilnius – Kasablanka – Vilnius bilietai su rankinių bagažų iki 8 kg (1 vnt.) ir registruotų bagažų iki 23 kg (1 vnt.) nuo 500 €.
 • Maitinimas: pietūs.
 • Pagal poreikį priemoka už vienvietį kambarį – 300€.
 • Draudimas. Galite apsidrausti savarankiškai: https://www.ingridatours.lt/draudimas
 • Asmenines išlaidos, papildomos paslaugos ir lauktuvės.
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui – 5 € už dieną nuo asmens.
 • Ekskursija džipais po dykumą – 20 € asmeniui.
 • Pervežimai į/iš Vilniaus oro uosto.

Papildoma informacija


Kelionės kaina – 1499 €  gyvenant dviese dviviečiame kambaryje.

Kelionė įvyks, jeigu susidarys 10 asmenų grupė.

Priemoka už vienvietį kambarį – 300 € asmeniui.

Avia bilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilietas negrąžinamas, keleivio vardas ir pavardė nekeičiami, data nekeičiama. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +370 65556313. Skrydį vykdo oro bendrovė Lufthansa.

Kelionei būtinas galiojantis pasas.

Pastaba: kelionės į Maroko programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Pažintinės kelionės į Maroko maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Maroko tel.: +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Skrydžio iš Vilniaus į Kasablanka su persėdimu Europos mieste informacija:

2024.10.07 – 19:15 val. Vilnius – 00:25 val. Kasablanka (Marokas) (+1 d.).

Skrydžio iš Kasablankos į Vilnių su persėdimu Europos mieste informacija:

2024.10.18 – 01:15 val. Kasablanka (Marokas) – Vilnius (su persėdimu Europos mieste).

12:55 val. nusileidimas Vilniaus oro uoste.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę