Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus 2d./1n.

vasario 18 – vasario 19
Kaina asmeniui 137€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus 2d./1n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės savaitgalio kelionės į Estiją metu vyksite į Hanzos miestą Tartu, kuriame įsikūręs Tartu universiteto muziejus, dažnai vadinamas tautos intelektualiniu centru. Aplankysite ledynmečio tematikos centrą, kur susipažinsite su visatos raida ir ledynų istorija. Savaitgalio kelionės metu aplankysite unikalų šviesų ir garsų muziejų – Neonijos pasaulį.


Išvykimas
2023 m. vasario 18 d. 05:00

Kelionės programa

2023 m. vasario 18 d. (šeštadienis). Kelionė per Lietuvą, Latviją. Sustojimas tualetams kas 2,5 – 3 val.  Pietūs savitarnos kavinėje.

Keliaujant link Tartu miesto, Latvijoje apsilankysite unikaliame šviesų ir svajonių pasaulyje – Neonijos muziejuje.  Tai apie 250  kvadratinių metrų ploto paroda, kurioje atitrūksite nuo kasdienio skubėjimo bei rūpesčių ir nusikelti į stebuklų šalį. Vaikščiodami turėsite galimybę susipažinti su šimtmečius besitęsiančia meilės istorija, išgirsti paukščių čiulbėjimą bei pasiklausyti ramaus vandens čiurlenimo, pasigrožėti unikaliais kriokliais ir lašančiais neoniniais paveikslais. Muziejaus unikalumas ir stiprybė  – virpesiuose ir garsuose, kurie sukasi ore.

Pažintinę savaitgalio kelionę Estijoje tęsite Tartu mieste. Susipažinsite su svarbiomis Tartu vietomis, apsilankysite miesto aikštėje, dažnai įvardinamoje kaip miesto širdis, pamatysite Tartu pasvirusį namą, miesto Pizos bokšto versiją, kuris yra paremtas viduramžių miesto sienomis ir stulpais, maršruto keliu Jus lydės įvairūs paminklai, didingų bažnyčios ir katedros vaizdai bei išvysite Tartu miesto simboliu patapusį fontaną su skulptūra.

Laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

2023 m. vasario 19 d. (sekmadienis).

Papusryčiavę viešbutyje, antrąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu dieną aplankysite unikalų Ledynmečio muziejų, kuris pasakoja ne tik Estijos bet ir viso pasaulio bei žmonių raidą, būsite supažindinami su klimato kaitos priežastimis, tyrimais bei kas mūsų laukia ateityje. Pamatysite realaus dydžio priešistorinių gyvūnų ekspozicijas.

Apsilankysite viename garsiausių, jau daugiau nei 400 metų gyvuojančiame Tartu Universiteto muziejuje. Tartu Universiteto muziejus įkurtas buvusios Katedros griuvėsių dalyje. Čia susipažinsite su mokslo ir universitetinio išsilavinimo istorija, menu nuo XVII amžiaus iki šių dienų bei įdomia katedros istorija. Dalyvausite ekskursijoje, kurios metu pamatysite brangiausio universiteto lobio iždą, mokslininkų kabinetus, vieną prestižiškiausių salių Tartu mieste. Tai Muziejaus Baltoji salė, kurioje vyksta reikšmingi susitikimai. Tartu Universiteto muziejus toks unikalus, kad ir lipdami laiptais matysite Katedros istoriją, kurios griuvėsiuose ir veikia Tartu Universiteto muziejus.

Laisvas laikas.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą vidurnaktį.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kaina, gyvent dviese dviviečiuose/tryse triviečiuose –  137 €, asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje arba trise triviečiame kambaryje;

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją papildomiems mokamiems objektams – apie 34 € suaugusiems; 28 € senjorams ir moksleiviams; (įėjimas į Neonijos muziejų + muziejaus gido paslaugos, įėjimas į Ledynmečio muziejų +  muziejaus gido paslaugos, įėjimas į Tartu Universiteto muziejų  + muziejaus gido paslaugos). Papildomų lankomų objektų kainos priklauso nuo grupės dydžio.

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs ir vakarienės,

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį – 26 €.

Reikalingi dokumentai:

 LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Estiją tel. 8644 42909, 8677 27036, el.paštas[email protected] arba [email protected]

Išvykimas


2023 m. vasario 18 d. (šeštadienis).

05:00 val. iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

05:20 val.  iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

06:00 val. iš Plungės (Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km., Plungė )

06:30 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

07:25 val. iš Kuršėnų,  (Viada degalinė, Vilniaus g. 38, Kuršėnai )

08:10 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

08:45 val. iš Joniškio, (Viada degalinė, Vilniaus g. 51, Joniškis).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai