Nuotaikinga pramoginė kelionė autobusu: Lopaičių piliakalnis – patiekalų degustacija – Šviesos skulptūros Pakruojo dvare

gegužės 8
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga pramoginė kelionė autobusu: Lopaičių piliakalnis – patiekalų degustacija – Šviesos skulptūros Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Leisimės į pramoginę kelionę autobusu, kurioje ne tik leisime laiką klausydami pasakojimo, degustuodami karką su bulvėmis, kopūstais, kastiniu ir gira, bet ir vyksime pasiklausyti Lopaičių piliakalnio legendų, atsigerti vandenėlio, kuris turi gydančių savybių. O kur dar Pakruojo dvaras, su garsiuoju šviečiančių skulptūrų festivaliu, kuris mus nustebins nauja tematika ir privers suabejoti ar tai nėra realybė.


Išvykimas
2021 m. gegužės 8 d. 11:00

Kelionės programa

  Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu, vyksime į legendomis, ir pasakojimais apipasakotą Lopaičių piliakalnį. Ekskursija vyks su vietiniu gidu, pamatysite vienintelį Lietuvoje dolmeną, įsidėkite taros, prispilti vandeniui turinčiam gydančių savybių. Daug žmonių į Lopaičius atvilioja spėlionės, kad čia galėjusi būti svarbiausia Žemaitijos šventvietė - žynyčia, Čia nuolat atostogaudavo Maironis. 

  Po įdomaus pasivaikščiojimo piliakalniu, šioje pažintinėje pramoginėje kelionėje, vyksime degustuoti karkos su bulvėmis, kopūstais, kastiniu bei gira. Čia mums pristatys patiekalus, vyks pasakojimas apie juos. Prisivalgyti galėsite, kiek tilps :)

 Toliau pažintinėje dienos kelionėje autobusu, vyksime į Pakruojo dvarą, kuriame nuostabus šviečiančių skulptūrų – žibintų parkas. “Stebuklų šalyje” – toks šių metų temos pavadinimas, ir ne veltui, nes būtent čia Jus nukels į kupiną neregėtų dalykų, iliuzijų ir naujausių technologijų pasaulį. Tema yra įkvėpta spalvingos Luiso Kerolio pasakos “Alisa stebuklų šalyje”. Šimtai dar niekur neeksponuotų didžiulių skulptūrų leis suabejoti, kur tikrovė, o kur iliuzija. Pasigrožėsime skulptūromis, pasivaikščiosime kai lauke temsta – tada geriausiai atsiskleidžia skulptūrų grožis.

     Po pilnos įspūdžių dienos vyksime namo. Numatomas vėlyvas grįžimas namo!!!!

Pažintinės – pramoginės kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į pažintinės pramoginės kelionės kainą įskaičiuota: kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams pažintinėje – pramoginėje kelionėje:

  • Lopaičių piliakalnio gido paslauga – 2,5 – 3 € asmeniui;
  • Karkos su bulvėmis, kopūstais, kastiniu ir gira degustacija – 10 € asmeniui;
  • Šviečiančių skulptūrų parkas “Stebuklų šalyje” – 15 € asmeniui

Pastaba. Pažintinės – pramoginės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės – pramoginės kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę – pramoginę kelionę autobusu: tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


11.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

11.20 val. iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Saremo salos – Anglos vėjo malūnai – pilis - Talinas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Kauno požemiai – alaus degustacija – slaptas bunkeris