Nuotaikinga pramoginė kelionė autobusu: Lopaičių piliakalnis – patiekalų degustacija – Šviesos skulptūros Pakruojo dvare

gegužės 8
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga pramoginė kelionė autobusu: Lopaičių piliakalnis – patiekalų degustacija – Šviesos skulptūros Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Leisimės į pramoginę kelionę autobusu, kurioje ne tik leisime laiką klausydami pasakojimo, degustuodami karką su bulvėmis, kopūstais, kastiniu ir gira, bet ir vyksime pasiklausyti Lopaičių piliakalnio legendų, atsigerti vandenėlio, kuris turi gydančių savybių. O kur dar Pakruojo dvaras, su garsiuoju šviečiančių skulptūrų festivaliu, kuris mus nustebins nauja tematika ir privers suabejoti ar tai nėra realybė.


Išvykimas
2021 m. gegužės 8 d. 11:00

Kelionės programa

  Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu, vyksime į legendomis, ir pasakojimais apipasakotą Lopaičių piliakalnį. Ekskursija vyks su vietiniu gidu, pamatysite vienintelį Lietuvoje dolmeną, įsidėkite taros, prispilti vandeniui turinčiam gydančių savybių. Daug žmonių į Lopaičius atvilioja spėlionės, kad čia galėjusi būti svarbiausia Žemaitijos šventvietė - žynyčia, Čia nuolat atostogaudavo Maironis. 

  Po įdomaus pasivaikščiojimo piliakalniu, šioje pažintinėje pramoginėje kelionėje, vyksime degustuoti karkos su bulvėmis, kopūstais, kastiniu bei gira. Čia mums pristatys patiekalus, vyks pasakojimas apie juos. Prisivalgyti galėsite, kiek tilps :)

 Toliau pažintinėje dienos kelionėje autobusu, vyksime į Pakruojo dvarą, kuriame nuostabus šviečiančių skulptūrų – žibintų parkas. “Stebuklų šalyje” – toks šių metų temos pavadinimas, ir ne veltui, nes būtent čia Jus nukels į kupiną neregėtų dalykų, iliuzijų ir naujausių technologijų pasaulį. Tema yra įkvėpta spalvingos Luiso Kerolio pasakos “Alisa stebuklų šalyje”. Šimtai dar niekur neeksponuotų didžiulių skulptūrų leis suabejoti, kur tikrovė, o kur iliuzija. Pasigrožėsime skulptūromis, pasivaikščiosime kai lauke temsta – tada geriausiai atsiskleidžia skulptūrų grožis.

     Po pilnos įspūdžių dienos vyksime namo. Numatomas vėlyvas grįžimas namo!!!!

Pažintinės – pramoginės kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į pažintinės pramoginės kelionės kainą įskaičiuota: kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams pažintinėje – pramoginėje kelionėje:

  • Lopaičių piliakalnio gido paslauga – 2,5 – 3 € asmeniui;
  • Karkos su bulvėmis, kopūstais, kastiniu ir gira degustacija – 10 € asmeniui;
  • Šviečiančių skulptūrų parkas “Stebuklų šalyje” – 15 € asmeniui

Pastaba. Pažintinės – pramoginės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės – pramoginės kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę – pramoginę kelionę autobusu: tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


11.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

11.20 val. iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Kirgizija - dangiškų kalnų šalis (9d/8n.)

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: dvaro svirnas - pietūs - ekskursija Žemaitijos sostinėje

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Kelionė lėktuvu į Armėniją 5d/4n

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)