Nuotaikinga – pažintinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją) 8d/7n.

balandžio 20 – balandžio 27
Kaina asmeniui 730€
+ aviabilietas
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Nuotaikinga – pažintinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją) 8d/7n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Sakartvelas (Gruzija) – tai svaiginančio vyno, nesibaigiančių tostų, ugningos lezgingos bei nuostabių kalnų šalis. Kelionės metu aplankysite nepaliestus gamtos kampelius, tyrinėsite senovinius paminklus, prisiliesite prie šventovių ir pajausite tikrą gruzinišką nacionalinį koloritą! Jūsų laukia tvirtovės lyg iš pasakų, urvų miestai ir kvapą gniaužiantys vaizdai važinėjant po Kaukazo kalnus, vyno upės bei kitų įdomybių, su kuriomis supažindins charizmatiškas vietinis gidas.


 • Susipažinsite su ypatingomis gruziniško vyno gamybos subtilybėmis.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu vakarienių, degustacijų, muzikinio pasirodymo metu.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Sakartvelo (Gruzijos) kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Aplankysite šurmulingus ir spalvingus turgus.
 • Nuotaikingas ir charizmatiškas vietos gidas rusų kalba.
 • Įskaičiuotos 6 vakarienės ir 6 pusryčiai, vyno degustacija.
 • Pasikėlimas džipais/autobusiuku į kerinčius Kauzkazo kalnus.
 • Aplankysite išskirtinį urvų miestą.
 • Ingrida Tours partnerių staigmenos keliautojams.
Išvykimas
2024 m. balandžio 20 d. 16:00

Kelionės programa

 • 2024 m. balandžio 20 d. (šeštadienis). Vilnius – Kutaisis

  2024.04.20   Vilnius – Kutaisis  16:00 - 20:50. Tiesioginio skrydžio trukmė 3 val. 50 min.

  * Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrink prieš kelionę! Skrydžį vykdo - avialinijos Wizz Air.

  20:50 nusileidimas Kutaisi oro uoste. Pasitiks nuotaikingas vietinis gidas.

  Pervežimas į viešbutį, įsikūrimas. Įsikūrus, su charizmatiškuoju vietiniu gidu vyksite vakarieniauti.

  Vakarienės metu skanausite gruziniškus patiekalus.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2024 m. balandžio 21 d. (sekmadienis). Kutaisis – Boržomis – Achalcichė – Rabati – Vardzija

  Pusryčiai viešbutyje.

  Savo pažintį su nuostabiuoju Sakartvelu pradėsite nuo antro pagal dydį miesto – Kutaisi. Jis dar vadinamas Vakarų Gruzijos širdimi ir turi daugiau nei 2500 metų senumo istoriją. Trumpa ekskursija su vietiniu gidu po Kutaisi miestą. Taip pat aplankysite vietą, kuri yra brangi kiekvienam gruzinui – didinga  Bagrati katedra. Tai viena iš nedaugelių Katedrų Gruzijoje (Sakartvele), kurį yra pastatyta ant kalno viršūnės. Bagrati atrodo itin monumentaliai, dėka aukštos vietos ir įdomaus architektūros sprendimo – ji stipriai ištempta į viršų. 1691 metais, per tamsiausią Imeretijos istorijos epochą, šventyklą bandė susprogdinti, tačiau ji išliko – sugriuvo tik kupolas. Daugiau nei tris amžius katedra stovėjo apgriuvusios būklės, o 2012 metais buvo atkurta. Šiai dienai tai yra svarbiausias Kutaisio dvasinis ir kultūrinis objektas.

  Toliau šioje nuotaikingoje – pažintinėje kelionėje po Sakartvelą (Gruziją) važiuosite į kurortą, kuris savo gydomojo mineralinio vandens šaltiniais garsėja visame pasaulyje – Boržomio miestas. Miesto pavadinimas susideda iš dviejų gruziniškų žodžių: „borzh“ – „tvirtovė, siena“ ir „omi“ – „karas, mūšis“. Apsupta neįveikiamais kalnais, senovinis Boržomio miestas buvo sunkiai pasiekiama tvirtovė. Miesto teritorijoje archeologai rado pirtis, pastatytas dar I amžiuje. Istorikai mano, kad to laikmečio žmonės tik maudėsi mineraliniame vandenyje, bet jo negėrė. Ir tai rodo, kad jau nuo senų laikų jie žinojo apie gydomąsias Boržomio savybes. Mineralinio vandens pilstymas prasidėjo tik 1890 metais, tačiau per trumpą laiką tapo labai populiarus ir paskatino atidaryti Boržomio medicinos kurortą.

  Tęsite kelionę link Vardzijos, aplankysite nedidelį Achalcichės miestą, kurio pavadinimas išverčiamas kaip „Nauja tvirtovė“. Senąją ir naująją Achalcichės dalis skiria tekanti upė viduryje miesto. Pagrindinis miesto lankytinas objektas – tai IX amžiaus didžiulė viduramžių tvirtovė – Rabati. Jos teritoriją sudaro viršutinė ir apatinė dalys, atskirtos akmenine siena. Išskirtinis Rabati bruožas – teritorijoje yra muziejus, mečetė, ortodoksų bažnyčia, kavinės, restoranai, viešbučiai, parduotuvės ir vyno rūsiai.

  Vakare atvyksite į Vardziją. Apgyvendinimas svečių namuose ir vakarienė.

  Po vakarienės, gerai turtingos dienos pabaigai, galėsite atsipalaiduoti laukiniame spa.

  Nakvynė svečių namuose.

 • 2024 m. balandžio 22 d. (pirmadienis). Vardzija (miestas uolose) – Tmogvi kanjonas – vyno rūsys – Tbilisis

  Pusryčiai.

  Dieną pradėsite nuo apžvalginės ekskursijos su nuotaikinguoju vietiniu gidu, išskirtiniame Vardzijos mieste. Vardzija – tai didžiulis urvų miestas, kurio pažiba – įspūdingas vienuolynas, iškaltas iš tvirtos uolos. Urvai yra 50 metrų gilumos į uolą ir turi net 8 aukštus! Tai įdomi atmosferinė vieta. Vaikščiodami su vietiniu gidu, urvų tuneliais, užlipsite į apžvalgos aikšteles iš kurių atsiveria nuostabaus grožio vaizdai į vienuolyną ir aplinkinius kalnus. Nuo XX amžiaus Vardzijoje, urvų mieste veikia vienuolynas, o 2005 metais čia buvo atlikti statybos darbai siekiant grąžinti vienuolynui jo pradinę išvaizdą.

  Toliau pamatysite Tmogvi kanjoną, kuris išskiria tuo, kad yra sudarytas iš vulkaninės uolienos, o jo gylis kai kuriose vietose siekia net 500 metrų! Ant vienos iš aukščiausių uolų randasi Tmogvi tvirtovė, kuri beveik susilieja su kraštovaizdžiu. Šalia Tmogvi yra slaptas urvas, pro kurį galima patekti į citadelę ir prie upės, o aplink tvirtovę buvo aptikti gyvenamųjų pastatų griuvėsiai, pirtis ir ūkiniai pastatai – visa tai rodo, kad anksčiau čia vyko pilnavertis gyvenimas.

  Ramiai nuotaikingos dienos pabaigai aplankysite vyno rūsį, kur galėsite susipažinti su vyno gamybos procesu. Vakare turėsite laisvą laiką Vardzijoje. Čia galėsite pasivaikščioti gamtos takeliais arba pailsėti prie upės ir pasigrožėti nuostabiais kalnų vaizdais.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose.

 • 2024 m. balandžio 23 d. (antradienis). Tbilisis

  Pusryčiai.

  Kelionė į Tbilisį.

  Šioje nuotaikingoje kelionėje po Sakartvelą (Gruziją), šią dieną skirsite pažinčiai su šalies sostine – Tbilisiu. Tai didžiausias šalies miestas, kuris stebina savo didingomis senovinėmis katedromis, apgriuvusiomis tvirtovėmis, spalvingais kiemais bei moderniais verslo centrais. Tam, kad pajusti tikrąją Tbilisio atmosferą, kartu su vietiniu gidu leisitės į nuotykius po senamiestį – tikrą vingiuotų gatvelių, alėjų ir akligatvių labirintą. Ekskursijos po Tbilisį metu taip pat pamatysite Laisvės aikštę, kurią puošia Šv. Jurgio statula, esanti ant kolonos, aplankysite populiariausią miesto šventyklą – Metekhi, bei seniausią išlikusią bažnyčią Tbilisyje, pastatyta VI amžiuje – Anchiskhati. Užsuksite ir į nedidelę, bet labai jaukią Sioni katedrą, kurios fasadus puošia bareljefai, vaizduojantys kryžių ir šventuosius. Praeisite pro Sieros pirtis, kurių istoriją papasakos vietinis gidas.

  Ant Šv. Elijos kalvos stovi dar vienas Sakartvelo (Gruzijos) simbolis – Šv. Trejybės katedra Tsminda Sameba. Tai aukščiausia šalies katedra, jos aukštis siekia 101 metrą. Plačiau apie ją papasakos gidas, ekskursijos metu.

  Dar vienas modernus statinys, mėgstamas vietos gyventojų ir keliautojų, tai – Taikos tiltas. Tai lanko formos pėsčiųjų tiltas iš stiklo ir plieno, pastatytas 2010 metais per Kuros upę. Ypač įspūdingai tiltas atrodo vakare, kai įjungiamas apšvietimas. Į tilto stogą ir tvoras įmontuotos apie 50 000 lempučių, kurios mirksėdamos pakaitomis, perduoda užšifruotą Morzės kodu pranešimą. Pranešime užkoduojami periodinės lentelės elementai, esantys kiekvieno žmogaus kūne. Būtent iš to ir kilo tilto pavadinimas – nepriklausomai nuo mūsų tautybės, religijos ir išvaizdos – mes visi susidedame iš tų pačių cheminių elementų.

  Apgyvendinimas viešbutyje.

  Vakarienė. Vakarienės metu klausysitės tradicinio Gruzinų folkloro.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2024 m. balandžio 24 d. (trečiadienis). Tbilisis – vyno darykla – David Garedži vienuolynas – Bodbe vienuolynas – Signachis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių leisitės į kupiną nuotykių kelionę į Kachetijos regioną. Jis garsus vyndarystės tradicijomis, todėl apsilankysite vyno darykloje, kur sužinosite apie vynuogių rūšis, vyno ypatybes bei Gruzijos vyndarystės paslaptis, o pabaigai paragausite keletą rūšių vyno.

  Toliau aplankysite vieną iš svarbiausių kultūrinių ir religinių paminklų – David Garedži vienuolyną. Tai uoloje iškaltas vienuolyno kompleksas, kurį dar VI amžiuje įkūrė vienas iš asirų, vardu Dovydas, kuris tuo metu atvyko skelbti krikščionybės Sakartvele. Kompleksą sudaro daugybė uoloje iškaltų kambarių – šventyklų, celių, sandėlių ir t.t. Jis tęsiasi 25 km ir atrodo išties įspūdingai. Iš viso čia buvo aptikta 14 vienuolynų ansamblių, pastatytų skirtingais laikotarpiais. Per savo šimtmečių egzistavimą David Garedži vienuolyno kompleksas daug kartų buvo naikinamas, tačiau atlaikė visus išbandymus ir šiandien atlieka svarbų vaidmenį dvasiniame šalies vystyme.

  Dar vienas vienuolynas, kurį aplankysite – Bodbe arba Šv. Nino vienuolynas. Tai iki šiol veikiantis moteriškas vienuolynas, į kurį atvyksta piligrimai iš viso pasaulio. Didžiulį plotą užimantis vienuolyno kompleksas randasi labai gražioje vietoje: išpuoselėtos vejos, daugybė gėlynų, gydomieji šaltiniai ir bažnyčių pastatai... Nacionalinė gruzinų šventovė – Šv. Nino kapas, randasi Šv. Jurgio katedroje prie altoriaus. Tikima, kad ji gali išgydyti psichinius ir fizinius negalavimus.

  Paskutinis dienos sustojimas – meilės miestas arba „Gruziniškas Las-Vegasas“ – Signachi. Kodėl jis taip vadinasi? Papasakos vietinis linksmuolis gidas. Tai vienas mažiausių Sakartvelos miestų, tačiau labai populiarus tarp šalies gyventojų. Žavus spalvingas miestelis raudonais stogais – tai ideali vieta pabėgti iš perpildytų triukšmingų miestų, ramiam savaitgaliui. Įsikūręs vynuogynų širdyje su nepaprasto grožio vaizdu į Alazani slėnį, miestas nepalieka abejingų.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose.

 • 2024 m. balandžio 25 d. (ketvirtadienis). Signachi – Mtskheta – Kaukazo kalnai

  Pusryčiai.

  Visi keliai Sakartvele (Gruzijoje) veda į senąją sostinę – Mtskheta. Kelionė į šį miestą – tai tarsi kelionė į praeitį. Vietinis gidas papasakos kaip buvo įkurta Mtskheta, ir kaip tapo pirmoji Sakartvelo (Gruzijos) sostinė. Nors laikui bėgant šį titulą iš jos perėmė Tbilisis, tačiau Mtskheta išliko dvasine šalies širdimi – būtent čia pirmą kartą buvo priimta krikščionybė (327 m.). Šiandien tai miestas-muziejus, kur gausu suvenyrų parduotuvių, viešbučių ir kavinių. Dėl savo senovinių vienuolynų Mtskheta dar vadinama „antrąja Jeruzale“. Svarbiausias senosios sostinės lankytinas objektas – Džvari vienuolynas. Legenda pasakoja kad čia buvo užkastas Jėzaus Kristaus apsiaustas. Visą tai ir plačiau papasakos vietinis gidas.

  Toliau keliausite į Kaukazo kalnus, pakeliui grožėsitės Ananuri tvirtove, kuri atrodo tarsi pilis iš pasakų. Pagrindiniai išsaugoti elementai: aukštos gynybinės sienos, bokštai ir šventyklos. Be pasakiškos architektūros, Ananuri traukia turistus ir dėl nuostabaus vaizdo, kuris atsiveria nuo jos viršūnės. Aplink teka žydras vanduo, o toliau, kur bepažvelgsi – žalios kalnų viršūnės...

  Pakeliui sustosite prie Draugystės arkos, nuo kurios atsiveria nuostabūs Kaukazo kalnų vaizdai. Pravažiuosite Gudaurį – tai slidinėjimo kurortas, nuo rudens iki vėlyvo pavasario priimantis slidininkus ir snieglentininkus iš viso pasaulio.

  Šio vakaro „vyšnaitė“ – Gergeti vienuolynas, prie kurio važiuosite su džipais (į kainą įskaičiuota).

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2024 m. balandžio 26 d. (penktadienis). Kaukazo kalnai – Uplisciche – Kutaisis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių šioje pažintinėje kelionėje po Sakartvelą (Gruziją), važiuosite link Kutaisi. Pravažiuosite Gori – miestą, kuris 1920 m. buvo beveik visiškai sunaikintas žemės drebėjimu ir vėliau atstatytas iš naujo. Apie jį papasakos vietinis gidas.

  Šią dieną taip pat aplankysite, muziejų po atviru dangumi – Uplisciche. Miestas, kuris yra iškaltas uoloje, atsirado  II – I amžiuje iki mūsų eros, ir žmonės čia gyveno net iki XIX amžiaus. Sunku įsivaizduoti, kad 3000 metų šiame mieste, paslėptame nuo viso likusio išorinio pasaulio, žmonės gimė, gyveno, garbino dievus, tuokėsi, sirgo ir mirė... Iš viso šioje vietoje buvo išraižyta apie 700 urvų, kuriose išsidėstę svarbūs Uplisciche objektai: gyvenamosios patalpos, vaistinė, kepykla, vyninė, šventykla, amfiteatras ir net kalėjimas. Deja, ne visa tai išliko iki mūsų dienų. Šiandien čia atidaryta 150 urvų, kurių plotas užima net 4 km2!

  Atvykimas į Kutaisi. Laisvas laikas.

  Atsisveikinimo vakarienė su svetingąja Gruzija (Sakartvelu).

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2024 m. balandžio 27 d. (šeštadienis). Kutaisis – Batumi – Dendrologinis parkas – Miniatiūrų parkas – Kutaisis

  Pusryčiai.

  Paskutinę šios kelionės po Sakartvelą (Gruziją) dieną susipažinsite su saulėtuoju pajūrio kurortu, vadinamu „Gruzijos perlu“ – Batumi. Begaliniai paplūdimiai, miesto bulvarai, žali parkai ir alėjos su palmėmis, kiparisais bei magnolijomis – visą tai traukia čia turistus ištisus metus. Trumpai su vietiniu gidu pasivaikščiosite po Batumį, tarp įmantrių baroko stiliaus mūrinių namų su raižytais balkonais, pailsėsite prie fontanų, apžiūrėsite modernią miesto architektūrą ir skulptūras.

  Taip pat aplankysite unikalią vietą, atidarytą prieš 3 metus, – Dendrologinį parką, kurio plotas apie 60 ha. Visas parkas padalytas į dvi dalis: parkas su milžiniškais medžiais ir zoologijos dalis su paukščiais. Parke yra dirbtinis ežeras vandens paukščiams, tokiems kaip: pelikanai, flamingai, ibisai ir t.t. Nepakartojamą įspūdį palieka didžiuliai medžiai, kurių čia daugiau nei 200 rūšių! Prie daugelių medžių pateikiamos iliustracijos, kaip jie buvo čia atgabenti – sausuma arba jūra. Laikas čia „praskrenda“ tiesiog nepastebimai.

  Aplankysite dar vieną dėmesio vertą vietą, šioje kelionėje po Sakartvelą (Gruziją), tai – Miniatiūrų parkas. Čia rasite daugiau nei 50 miniatiūrinių svarbiausių ir įžymiausių Sakartvelo architektūros paminklų kopijų: šventyklų, bažnyčių, vienuolynų, rūmų, teatrų, tvirtovių ir netgi urvų miestą! Parke galėsite prisiminti svarbiausius kelionėje matytus objektus bei atrasti kažko naujo sekančiai kelionei.

  Laisvas laikas pavalgyti.

  Pervežimas į Kutaisio oro uostą. Atsisveikinimas su charizmatiškuoju ir linksmuoju vietiniu gidu.

   

  21:25 val. Skrydis iš Kutaisi į Vilnių. Vilniuje būsite 00:35 val. (+ 1 d.) * Skrydžio laikas gali keistis, būtinai pasitikrink prieš kelionę!

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: 4 nakvynės viešbučiuose, 3 nakvynės svečių namuose.
 • Maitinimas: Visi pusryčiai viešbučiuose; Visi pusryčiai svečių namuose; 6 vakarienės; 1 vyno degustacija.
 • Folkloro programa.
 • Pasikėlimas džipais.
 • Visi pervežimai turistiniu autobusu Sakartvele (Gruzijoje).
 • Linksmo, charizmatiško vietinio gido paslaugos.
 • Staigmenos.

Į kainą neįskaičiuota


 • Skrydžio bilietai iš/į Vilnių *kaina nuo 145 € Skrydžius vykdo avialinijos Wizz Air. Rankinis bagažas (1vnt) MAX 10 kg (40x30x20).
 • Lankytiniems objektams ir pietums turėti apie 130 - 160 € savaitei.
 • Pervežimai į/iš Vilniaus oro uosto.
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui 3-5 € už dieną asmeniui.
 • Papildomos paslaugos ir lauktuvės.

Papildoma informacija


Nuotaikingos - pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją)  kaina (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), kaina – 750 € asmeniui.

Kelionei reikalingas galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Kelionės programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.                                                                           

Pastaba: kelionės į Sakartvelą (Gruziją) programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Naujametinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotaikingos – pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

 

Pasiteiravimui apie nuotaikingą – pažintinę kelionę į Sakartvelą (Gruziją) tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Tiesioginio skrydžio informacija iš/į Vilniaus oro uostą:

2024.04.20  Vilnius 16:00 – Kutaisis 20:50

2024.04.27  Kutaisis 21:25 – Vilnius 00:35 (+ 1d.)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)