Sutikite Naujuosius metus Talino širdyje 2d./1n.

gruodžio 31 – sausio 1
Kaina asmeniui 177€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Naujųjų metų išvakarės Taline! Mėgaukitės nuostabiu Naujųjų metų poilsiu žavingame Taline, kur senamiestis virsta šventine vieta. Aplankysite nuostabaus grožio sidabro muziejų, susipažinsite su Talino senamiesčiu, bei nepritrūksite pramogų sutikdami Naujuosius metus Talino širdyje.


Išvykimas
2022 m. gruodžio 31 d. 05:00

Kelionės programa

2022 m. gruodžio 31 d. (šeštadienis).

Kelionė per Lietuvą, Latviją. Sustojimas tualetams kas 2,5 – 3 val.  Pietūs savitarnos kavinėje.

Naujametinės kelionės autobusu į Taliną metu pakeliui stabtelėsite nedideliame Latvijos miestelyje įsikūrusiame sidabro muziejuje. Visi darbai čia pagaminti legendinio sidabro dirbinių meistro Olego Auzerio. Jis dirba ir kuria puikius šedevrus daugiau nei 47 metus. 1991 m. įkūrė juvelyrikos kolegiją, kuri tapo pirmuoju tokio pobūdžio Baltijos šalyse. Muziejuje yra keletas salių su skulptūromis. Be parodos, taip pat galėsite mėgautis paveikslais ant sienų (O. Auzerio brolio darbai) Sidabraklio Olego Auzerio gyvenimo indėlio ekspozicijos išskirtinėse skulptūrose sujungia meną, filosofiją ir darbą su sidabru, leisdamos kiekvienam lankytojui ne tik patirti estetinį malonumą, bet ir leistis į vidinę dvasinę kelionę...

Atvykę, įsikursite viešbutyje Talino centre. Pageidaujantiems, vakare Naujųjų metų šventinė vakarienė ir pasitikimo gėrimas viešbučio restorane.

Naujųjų metų pasitikimas Talino senamiestyje. Mažose jaukiose Talino gatvelėse, kurias puošia žavus šerkšnas, gausu mažų parduotuvių, tradicinių prekių, puikaus tradicinio maisto daugybėje mielų mažų parduotuvių ir restoranų. Jaudulys pasieks kulminaciją, kai Naujųjų metų išvakarėse fejerverkai nušvies senuosius stogus ir šio nuostabaus Hanzos miesto širdį. Laisvės aikštė yra geriausia vieta norint užfiksuoti šią puikią akimirką. Taigi nepraleisite progos pasinerti į geriausius visų laikų Naujųjų metų vakarėlius ir koncertus!

Nakvynė viešbutyje.

 

2023 m. sausio 01 d. (sekmadienis).

Pusryčiai viešbutyje.

Naujametinę kelionę autobusu po Taliną užbaigsite ekskursijoje po miestą. Talinas yra žavus viduramžių ramybės ir šiuolaikinio miesto gyvenimo derinys. Senamiestis stebuklingas visais metų laikais, bet geriausiai artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, kai magija jaučiama kiekviename kampe. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su svarbiausiomis senamiesčio įžymybėmis, įskaitant Tompea pilį, Domo katedrą ir Aleksandro Nevskio katedrą aukštutiniame mieste, taip pat Šv. Mikalojaus bažnyčią ir viduramžių senąją rotušę žemutinėje miesto dalyje.

 Skiriamas laisvas laikas.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą vidurnaktį.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kaina gyvenant dviese dviviečiame kambaryje –  177  € asmeniui;

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją papildomiems mokamiems objektams – apie 50 € (sidabro muziejaus lankymas, šventinė vakarienė viešbutyje su pasitikimo gėrimu);

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs,

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį –  60 €.

 

Reikalingi dokumentai:

 LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Estiją tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


05:00 val. iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

05:20 val.  iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

06:00 val. iš Plungės (Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km., Plungė )

06:30 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

07:25 val. iš Kuršėnų,  (Viada degalinė, Vilniaus g. 38, Kuršėnai )

08:10 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

08:45 val. iš Joniškio, (Viada degalinė, Vilniaus g. 51, Joniškis).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija