Kalėdinis Vilnius – Žiežmarių sinagoga - kibino gamyba – Lumina parkas

gruodžio 9
Kaina asmeniui 54€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kalėdinis Vilnius – Žiežmarių sinagoga - kibino gamyba – Lumina parkas

Šioje pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu keliausite į Lietuvos sostinę. Apžiūrėsite ir susipažinsite su Žiežmarių sinagoga. Dalyvausite kibino sukimo pamokėlėje. Taip pat pasivaikščiosite po šventiškai pasipuošusias senamiesčio gatveles. O kelionės pabaigoje pasinersite į šviesos kelionę, kurioje patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją.


Išvykimas
2023 m. gruodžio 9 d. 07:00
Kaina asmeniui 54€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 2023 m. gruodžio 9 d. (šeštadienis)

  Pažintinės kelionės pradžioje lankysitės Žiežmarių sinagogoje. Maldos namai, pastatyti iš medžio, – retas išlikęs pavyzdys Europoje.  Ji yra viena iš keturiolikos medinių sinagogų Lietuvoje. Salę apšviečia net 18 langų – jų netgi daugiau, nei reikalauja judaizmo religiniai įstatymai (halacha). Šiandien sinagoga įgauna buvusį vaizdą: atkuriamas fasadas, dedami nauji langai, sutvarkytas stogas.

  Pažintinę-patyriminę kelionę tęsite kibinų gaminimo pamokėlėje.  

  Kibinai – karaimų tautinis paveldas. Šiais laikais maistas puikiai reprezentuoja  tautą.  Už skanius, sultingus ir taip visų mūsų pamėgtus kibinus turime būti dėkingi karaimų tautai.
  Tai – pusmėnulio formos mielinės tešlos pyragėlis su pjaustytos mėsos įdaru, kepamas orkaitėje ant skardos. Pamokėlės metu išgirsite pasakojimą apie kibinų gaminimą. Vienas kibinas bus pagamintas kibininėje, o kitą kibiną gaminsitės patys. Vėliau degustuosite du kibinus su kiauliena, bus atsigerti firminis kmynų gėrimas, bei skanausite natūralų vištienos sultinį. ATKREIPTINAS DĖMESYS: jeigu yra asmenų nepageidaujančio kibino su mėsa, būtina  pažymėti registruojantis į kelionę. Tada bus paruoštas kibinas su daržovėmis. Priešingu atveju bus su mėsa.  

  Toliau pažintinės savaitgalio kelionės metu pageidaujantiems trumpa ekskursija su lydinčia gide po senamiestį, o kiti savarankiškai eisite pasivaikščioti kalėdine dvasia alsuojančiose senamiesčio gatvelėse. Čia kasmet artėjant Kalėdom įvairios parduotuvės, kavinukės ir viešbučiai pasipuošia savo įėjimus eglišakių žalumynais, ryškiomis lempučių girliandomis, puošniomis eglutėmis ir kitokiomis tradicinėmis dekoracijomis. Šventiški ir puošnūs įėjimai puikiai tiks nuotraukoms. Pasivaikščiosite pro žavingas ir siauras Vilniaus senamiesčio gatveles, bei pasigrožėsite įžiebta miesto aikštėje puošniąją žaliaskarę eglute. Taip pat laisvo laiko metu galėsite papietauti.

  Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu pabaigoje Jūsų lauks Vilniaus botanikos sode, Kairėnuose, įsikūręs meninių šviesų instaliacijos parkas. Parke atrasite Lietuvos ir Lenkijos meninkų įvairių technikų instaliacijas. Lumina parkas yra nuostabi žiemos atrakcija – pasivaikščiosite pasakų žemėje, kurią sukuria šviesos ir garsai.

  Pilni įspūdžių keliausite namo.

  Planuojama grįžti į Klaipėdą apie 23:00 val.

Papildoma informacija


Pažintinės-patyriminės kelionės autobusu kaina  –  54 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Pažintinės kelionės autobusu papildomos išlaidos:

 • Kibino gaminimo pamokėlė– 8 € asmeniui.
 • Lumina parkas – 14 € asmeniui.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel. +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


 • 7.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.
 • 7.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 7.50 val. iš Trevena, ties Rietavo-Kvėdarnos sankryža, autostrados 57km.
 • 8.20 val. iš Kryžkalnio (degalinė Orlen).
 • 9.35 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarinis aplinkkelis 10, Kaunas)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata