GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

rugpjūčio 1 – rugpjūčio 4
Kaina asmeniui 565€
+ aviabilietas
 • Pradžia
 • Kelionės
 • GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Šios pažintinės kelionės išskirtinis pasiūlymas, pavergs Jūsų širdis išvydus fantastiškos gamtos vaizdus, plaukiant Bledo ežeru link kupinos istorijų apipintos bažnyčios, nustebsite išvydus autentiškus architektūros sprendimus ir patirsite vietinį gyvenimą ragaujant tradicinės virtuvės patiekalų. Tai Tavo galimybė pajusti Balkanų atmosferą žingsniuojant jaukiomis sostinės gatvėmis ir susipažįstant su vietinių gyventojų amatais. Nors tai maža valstybė, bet tikime, kad Jus gali nustebinti!


 • ● Pamatysite paslaptinguosius Postojnos urvus, kuriuoje esantys stalaktitai ir stalagmitai susiformavę per milijonus metų.
 • ● Išskirtinė galimybė įsiamžinti prie garsiosios Bledo pilies bei paplaukioti tradicinėmis gondolomis.
 • ● Aplankysime vietinės šeimos verslą - alyvuogių fermą.
 • ● Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
Išvykimas
2024 m. rugpjūčio 1 d. 11:45
Kaina asmeniui 565€ + aviabilietas

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. rugpjūčio 1d. (ketvirtadienis). Ryga - Liublijana

  Skrydis iš Rygos į Liublijaną.(Slovėniją)

  2024.08.01 – 11:45 val. Ryga – Liublijana. Skrydžio trukmė 2 val. 15 min.  Atvykimas į Liublijaną 13:00 val.

  *Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrink prieš kelionę! Skrydį vykdo AirBaltic.

  Pervežimas į viešbutį Liublijanoje, įsikūrimas.

  Laisvas laikas pietums mieste.

  Pažintinės kelionės po Slovėniją pačioje pradžioje susipažinsite su Slovėnijos sostinės istorine dalimi - Liublianos miestu. Pamatysite garsiausias lankytinas vietas, tokias kaip biblioteka, Drakono tiltas, Trigubas tiltas ir Kongresų aikštė. Bet svarbiausia, jūs sutiksite žmonių, kurie nusipelnė to, kad miestas yra gražus, žalias, visi čia atvykstantys visada su susižavėjimu kalba apie Slovėnijos sostinę, todėl dauguma žmonių iškart įsimyli ne tik Liublianos miestą, bet ir visą Slovėniją.

  Ekskursijos metu su gide aplankysite Liublianos pilį. Iki jos kelsitės funikulieriumi. Liublianos pilis buvo pastatyta ant kalvos, todėl ši pilis matoma iš įvairių miesto vietų. Liublianos pilis yra laikoma pagrindinė Liublianos traukos vieta ir viena pagrindinių Liublianos miesto simbolių. Pats pirmasis pastatas šioje vietoje atsirado XII a. Per savo šimtmečių istoriją Liublianos pilis buvo ne kartą sunaikinta ir atstatyta. Kurį laiką Liublianos pilis buvo naudojama, kaip kalėjimas. Dabar tarp Liublianos pilies sienų yra veikiantis muziejus, skirtas miesto istorijai, galėsite užlipti į pilies bokštą ir apžvelgti miestą iš viršaus.

  Turėsite laisvą vakarą Slovėnijos sostinėje.

  Nakvynė viešbutyje Liublijanoje.

 • 2 diena: 2024 m. rugpjūčio 2d. (penktadienis). Išvyka į Bledą ir Radovljicą

  Pusryčiai viešbutyje.

  Šią pažintinę kelionę po Slovėniją, tęsite atvykdami į Bledo miestelį, kuriame vietinė gidė jums praves ekskursiją. Bledo miestelyje yra nuostabusis Bledo ežeras. Šiaurinėje ežero pusėje – ant kalno stovinti, Viduramžius menanti Bledo pilis. Rašytiniai šaltiniai žymi, kad tai seniausia Slovėnijos pilis. Bledo pilis yra pats lankomiausias statinys visoje Slovėnijoje. Nuo Bledo pilies sienų atsiveria nepakartojami vaizdai į  Bledo ežerą ir salą. Bledo pilyje turėsite ekskursiją su vietine gide.

  Vėliau šioje pažintinėje kelionėje po Slovėniją Bledo ežero saloje pamatysite stovinčia mažyte gotikinę Dievo Motinos bažnyčią ir aplinkui stūksančius Julijos Alpių kalnus, kurie sukuria atviruko vertą vaizdą. Bledo ežeru plauksite tradicine Pletna valtimi arba gondola, būdinga tik Bledo ežerui. Valtys yra medinės, plokščiu dugnu ir yra plukdomos specialia technologija, kuomet irkluotojas stovi valties priekyje ir irkluoja ją dviem irklais. Pasiekus Bledo ežero viduryje esančią natūraliai susiformavusią salelę išsilaipinsite ir turėsite ekskursiją su vietine gide saloje esančioje Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, galėsite užlipti į bažnyčios bokštą iškilusį į 52 metrų aukštį iki viršaus veda 99 laipteliai, kurie simbolizuoja, kad iki dangaus trūksta tik vieno laiptelio.

  Pietūs vietinėje kavinėje Radovljicoje.

  Ekskursijos pabaigoje su vietine gide pasivaikščiosite po žavingą viduramžių miestelį – Radovljicą. Radovljicos unikalus bruožas - pastatai ištapyti freskomis. Radovljica yra pagarsėjusi savo medumi ir šokoladu. Iš Radovljicos miestelio atsiveria įspūdingiausi Karavankės ir Julijano alpių vaizdai.

  Grįžimas nakvynei į viešbutį Liublianoje.

 • 3 diena: 2024 m. rugpjūčio 3d. (šeštadienis). Postoinos urvas - Predjamos pilis – alyvuogių ūkis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių savo pažintinę kelionę po Slovėniją tęsite lankydamiesi Postoinos urve, kuriame apsigyvenę net 84 rūšių gyvūnai, o turistinė trasa yra pati ilgiausia pasaulyje. Postoinos urvas - lyg atskiras miestelis po žeme, suformavęs praėjimus ir sales, papuoštas nuostabiais lašeliniais akmenimis, pavadintais stalagmitais ir stalaktitais. Postoinos urve Jūsų lauks turistinis maršrutas, kurio metu važiuosite traukinuku per patį urvą.

  Pietūs vietinėje kavinėje.

  Toliau vyksite apsižvalgyti į didžiausią pasaulyje urvo pilį - Predjamą, kurioje ne kartą vyko įvairaus dokumentinio ir vaidybinio kino filmavimai, kaip filmas “Dievo šarvai” su Džekiu Šanu, taip pat 3 sezono epizodai seriale “Raganius”. Yra manoma, kad Predjama yra istorinis objektas apsuptas vaiduoklių išdaigų ir klajojimų po pilies teritoriją, dėl kurio girdimi laiptų girgždesiai ir balsai, kurių neturime girdėti, tad buvo iškviesti net tarptautiniai vaiduoklių medžiotojai. Ar tai mitas, ar tik lankytojus pagąsdinantis pokštas, galėsite įsitikinti patys.

  Po apsilankymo pilyje savo pažintinę kelionę po Slovėniją ir vyksite į ekologišką alyvuogių fermą, kurioje degustacijos metu susipažinsite su alyvuogių aliejaus gamybos subtilybėmis, sužinosite paslaptis kuo alyvuogių aliejus naudingas sveikatai, kaip atskirti kokybišką aliejų ir kokios būna jo rūšys. Degustuosite 3 aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo aliejaus rūšis bei paragausite ūkio gurmaniškų produktų ir kitų tipiškų Istrijos produktų iš vietinių ūkių ir smulkių gamintojų su taure vyno.

  Grįžtama nakvynei į viešbutį Liublianoje.

 • 4 diena: 2024 m. rugpjūčio 4d. (sekmadienis). Liublijana - Ryga

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pervežimas į oro uostą.

  2024.08.04 – 13:45 val. Liublijana (Slovėnija) – Ryga. (trukmė - 2 val. 15 min)

  17:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: 3 nakvynės 3* viešbutyje Liublijanoje.
 • Maitinimas: Visi pusryčiai
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos – grupė lydės Ingrida Pociutė.
 • Vietinio gido paslaugos.
 • Visi pervežimai turistiniu autobusu Slovėnijoje.
 • Pervežimas iš/į oro uostą Slovėnijoje.

Į kainą neįskaičiuota


 • Skrydžio Ryga – Liublijana – Ryga bilietai su įskaičiuotų 23 kg bagažų ir rankinių bagažų iki 8 kg (1 vnt.) – nuo 332 €.
 • Lankomi objektai – apie 150 € asmeniui (Liublijanos pilies ir funikulieriaus bilietai, Bledo pilies bilietai, plaukimas Bledo ežeru, įėjimas į cerkvę ežero saloje, Postojnos urvo turas, Predjamos pilies bilietai, alyvuogių turas)
 • Pietūs (antrą ir trečią dieną) – 38 € asmeniui
 • Vakarienės
 • Pagal poreikį priemoka už vienvietį kambarį – 200€.
 • Draudimas. Galite apsidrausti savarankiškai: https://www.ingridatours.lt/draudimas
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui – 5 € už dieną nuo asmens.
 • Asmenines išlaidos, papildomos paslaugos ir lauktuvės.
 • Pervežimai į/iš Rygos oro uosto.

Papildoma informacija


Kelionės kaina – 565 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje + skrydžio bilietas.

Kelionė įvyks jeigu susidarys 12  asmenų grupė.

Priemoka už vienvietį kambarį – 200 €.

Avia bilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilietas negrąžinamas. Keleivio vardas ir pavardė nekeičiami, keitimo mokestį nustato avialinijos AirBaltic. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +370 65556313. Skrydį vykdo oro bendrovė AirBaltic.

Pastaba: kelionės į Slovėniją programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Pažintinės kelionės į Slovėniją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Slovėniją tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


2024.08.01 Skrydis iš Rygos į Liublijaną. 

11:45 val. Ryga – Liublijana. (trukmė 2 val. 15 min. ) Atvykimas į Liublijaną 13:00 val.

2024.08.04 Skrydis iš Liublijanos į Rygą.

13:45 val. Liublijana – Ryga. (trukmė - 2 val. 15 min), 17:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas