Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

gruodžio 8 – gruodžio 11
Kaina asmeniui 288€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Vokietija turi gilias Kalėdų tradicijas, o kalėdinės mugės yra neatsiejama tradicija nuo senų laikų, tuo metu visų miestų gatvės pasipuošia spindinčiomis dekoracijomis, pakvimpa karštu vynu ir kalėdiniais sausainiais, o vietiniai amatininkai ir prekybininkai siūlo savo rankdarbius. Miestuose skamba kalėdinės giesmės ir muzika. Šios kelionės metu jūs pamatysite, susipažinsite ir patys sudalyvausite tokiose Kalėdinėse mugėse. Lankysite netgi du miestus – Drezdeną ir Niurnbergą.


Išvykimas
2022 m. gruodžio 8 d. 03:30

Kelionės programa

2022 m. gruodžio 8 d. (ketvirtadienis):

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3,5 val. Savarankiški pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2022 m. gruodžio 9 d. (penktadienis):

Po pusryčių tęsiame kelionę į šventiškai pasipuošusią Vokietiją. Atvykimas į Saksonijos sostinę – Drezdeną, miestą esantį abipus Elbės upės. Ekskursijos mieste metu aplankysite Teatro aikštę, kurioje puikuojasi Drezdeno operos pastatas, Hofkirche bažnyčia bei XVIII a. Cvingerio muziejų kompleksas. Čia lankytojus džiugina kelios meno, porceliano, senovinių ginklų ir kitos ekspozicijos. Rekomenduojame ant pastato fasado paieškoti Lietuvos Vyčio. Toliau iš išorės pamatysite Saksoniją valdžiusios Vetinų karališkosios dinastijos rezidenciją. Nuo Augusto tilto apžvelgsite nuostabią miesto panoramą. Pasivaikščiosite Briulio terasa palei Elbės upę, vadinamą - „Europos balkonu“. Drezdeno paveikslų galerijoje eksponuojami Rafaelio „Siksto Madona“, Rembranto ir kitų dailininkų darbai.

Drezdene veikianti kalėdinė mugė vadinama „Striezelmarkt“. Ji yra pati seniausia visoje Vokietijoje. Pirmą kartą surengta 1434 metais. Po ekskursijos mieste, lankysitės šioje mugėje ir pasinersite į tikrą Kalėdinį šurmulį. Muzika ir giesmės, šokėjų pasirodymai, elfų kino teatras. Puiki proga pasirūpinti dovanomis artimiesiems. Rekomenduojame įsigyti tradicinių šio krašto skanėstų: “Christstollen” (tai tradicinė kalėdinė vokiška duona, su riešutais, cukatomis, padengta cukraus pudra), “Pfefferkuchen” (imbierinis meduolis). Nepamirškite šio krašto medinių skulptūrėlių, puikiai tinka suvenyrams.

Išvykimas Niurnbergo link. Nakvynė viešbutyje Niurnbergo apylinkėse.

2022 m. gruodžio 10 d. (šeštadienis):

 Pusryčiai viešbutyje.

Vykstate į antrą pagal dydį Bavarijos miestą - Niurnbergą. Viduramžiais tai buvo klestintis miestas. Niurnbergo senamiestis laikomas vienu gražiausių visoje Vokietijoje. Čia gyveno vienas garsiausių vokiečių dailininkų Albrechtas Diureris.

Ekskursija po miestą su lydinčiu gidu. Apžiūrėsite Niurnbergo pilį, kuri pastatyta viduramžiais tapo imperijos galios ir klestėjimo simboliu. Pamatysite A. Diurerio namus, Rotušę, Schöner Brunnen fontaną, gotikinę Dievo Motinos ir seniausią mieste Šv. Zėbaldo bažnyčias.

Po ekskursijos Niurnbergo Kalėdų mugės lankymas. Tai garsiausia ir didžiausia kalėdinė mugė visoje Vokietijoje. Tikrai rasite įdomių dovanų artimiesiems ir draugams. Mugės metu visur kvepės vietiniais patiekalais, nepraleiskite progos paragauti šio krašto tradicinių meduolinių pyragų, migdolinių sausainių ir dešrelių (bratwurst). Su puikia nuotaika ir pilnais krepšiais keliausite į viešbutį esantį Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

2022 m. gruodžio 11 d. (sekmadienis):

Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje. Grįžimas po vidurnakčio į Klaipėdą.

Pažintinės kelionės į Vokietiją kaina –  288 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje

Triviečių kambarių nėra.

Į pažintinės kelionės į Vokietiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 3 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Papildomiems objektams turėti – apie 10 € asmeniui (miesto mokesčiai, tualetai),

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos, pietūs pakelės kavinėse ir vakarienės, kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį – 60 €

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės į Vokietiją autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Vokietiją autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


2022 m. gruodžio 8 d. (ketvirtadienis).

03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės);

03.45 val. iš Gargždų, , nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.

04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

04.50 val. iš Kryžkalnio, (degalinė Circle K).

06.15 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas);

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)