Transporto priemonė keliaujantiems autobusu (priedas prie Turizmo paslaugų sutarties)

  • Pradžia
  • Transporto priemonė keliaujantiems autobusu (priedas prie Turizmo paslaugų sutarties)

Į keliones vykstama dviejų kategorijų – turistinės klasės autobusais arba mikroautobusais.

Turistinės klasės autobusuose yra 40 – 65  sėdimos vietos. Autobusuose yra garso, o kai kuriuose ir vaizdo grotuvai, tualetas dažniausiai užrakintas saugumo sumetimais, vėdinimo sistema.

Mikroautobusai – tai 16–19 sėdimų vietų autobusai, kuriuose yra garso, o kai kuriuose ir vaizdo grotuvai, vėdinimo sistema.

Sėdėjimo vieta autobuse

Minimalus turistų skaičius kelionėje autobusu – 40 turistų, kai autobusuose yra 40 – 45  sėdimos vietos.

Minimalus turistų skaičius kelionėje autobusu – 17-18 turistų, kai mikroautobusuose yra 19  sėdimos vietos.

Vietos autobuse skiriamos pagal registraciją ir pirkimo laiką. Prieš kiekvieną kelionę (2 dienos kai vienos dienos kelionė, 2- 4 dienos kai kelionė ilgesnė nei vienos dienos) gausite Ingrida tours laišką su „kelionės informacija“ (išvykimo laikas, vieta, patikslintos lankytinų objektų ir gidų kainos bei kita aktuali informacija, taip pat  ir jūsų sėdėjimo vieta autobuse). Pamiršus sėdėjimo vietą, gidas arba/ir vairuotojai padės ją surasti.  Jeigu yra galimybė, keliautojui pageidaujant kitos sėdėjimo vietos, taikoma priemoka:

30 eurų – vienos dienos kelionėse.

Pagal kelionės kainą – kai kelionė ilgesnė nei vienos dienos.

Prašymas dėl pageidaujamos vietos gali būti įgyvendintas, jeigu ši vieta nėra užimta ir už ją nėra sumokėta arba keliautojas nėra informuotas apie sėdėjimo vietą.

Kelionių išvykimo datos gali keistis dėl iš anksto nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių (meteorologinės sąlygos, kelio remonto darbai, masiniai renginiai, vietos valdžios sprendimai, keltų tvarkaraščių pasikeitimai ir kt.).

Atvykimo į viešbučius ir išvykimo/sugrįžimo į/iš kelionės laikas, Lietuvos Respublikos valstybinės sienos kirtimo laikas sugrįžus iš kelionės, priklauso nuo daugelio faktorių, kurių neįmanoma iš anksto numatyti: meteorologinių sąlygų, transporto kamščių, kelių būklės bei jų remonto darbų. Kelionių programose nurodomi apytikriai atvykimo/grįžimo laikai. Kelionių organizatorius nebus laikomas atsakingu, jei dėl aukščiau išvardytų ar kitų iš anksto nenumatytų aplinkybių atvykimo laikai skirsis.

← Svarbi informacija