Pažinčių kelionės

Labai dėkoju už komentarus, laiškus, klausimus. Apibendrinus gautus laiškus, komentarus, rašau dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus.

Kaip tik baigsis karantinas ir bus leidžiama keliauti grupėms.

Ne, galės keliauti skirtingo amžiaus asmenys.

Iš Vilniaus, Kauno, bus galimi sustojimai sutartose degalinėse tarp Vilniaus ir Kauno; taip pat jeigu maršrutas bus per kitus miestus, bus galimi sustojimai ir tuose miestuose programoje nurodytoje vietoje.

Iš Klaipėdos, jeigu vyksime pakeliui tai galimi išvykimai ir iš Gargždų, Plungės, Telšių, Palangos, Šiaulių, Kryžkalnio, autostrados 57 kilometre esančios degalinės.

Jeigu yra keliautojų būrys iš kitų miestų, skambinkite nurodytų programoje telefonu ir ieškosime variantų dėl kelionės suorganizavimo.

Taip, galima vykti. Svarbiausias Pažinčių kelionių tikslas išeiti iš vienišumo jausmo. Jeigu to pasekmė bus: draugų (-ių) radimas, laimės hormonų padidinimas, užmirštos svajonės pradėjimas įgyvendinti ir t.t. bus puiku. Jeigu tas kas ieškos suras savo antrąją pusę bus idealu. Pasikartosiu Pažinčių kelionių tikslas išeiti iš vienišumo jausmo. Tik vienišas (-a) žino tą jausmą, kai mato porą prieš save apsikabinusią, kai nuvažiuoji į šeimą, gamtoje kepate šašlykus ir pasakoja apie savo šeimos išvykas, apsikabina  ir t.t.

Patarčiau drąsiai keliauti. Manau, kad pamatę programas, tikrai suprasite, kad nebus erdvės kur muštis.

Taip, žinoma, kviečiu keliauti. Pažinčių kelionių tikslas išeiti iš vienišumo jausmo, todėl vieniems tai gali būti savo talentų atradimas, kitiems poros, kitiems gerai praleisti laisvalaikį.

Pažintys plačiąja prasme. Pažinčių kelionių tikslas – išeiti iš vienišumo jausmo. Vienintelis kriterijus vieniškas/vieniša. Ir tai tik todėl, kad juos jungia vienas jausmas  - vienišumo jausmas. Pabandykime įsivaizduoti atranką:

Blondinas, briunetė, aukštas, žema, ir kiti kūno sudėjimai. Toliau prasideda jau besikeičiantys dalykai, pvz. sakoma esu aktyvi – iškyla klausimas, kokiose srityse aktyvi. Gal aktyviai mėgstu leisti laisvalaikį, bet rami buityje. Gal aktyvi savo veikloje pvz. draudimo kompanijoje, bet visiškai būtų pasyvi architektūros srityje ir t.t. Pvz. sportiškai aktyvus, bet visiškai neįdomu buto remontas ar kiti buitiniai dalykai. Charakterio bruožai: linksmas – mėgstu šmaikštauti, bet ar visoms patinka tokie juokeliai.... ir t.t. iki begalybės.

Dviejų žmonių santykiuose labai svarbus yra intymus gyvenimas. Gali būti, kad moteris patraukli fiziškai, vyras traukia savo charizma, bet intymiame gyvenime jie visiškai skirtingi. Ir tada jeigu vienam iš šių žmonių intymus gyvenimas yra svarbiau nei 50 procentų, jie nebus tokiuose santykiuose. Pabandykime paimprovizuoti, ryšium su iškeltu klausimu, jeigu būtų vykdoma rimta atranka, gal tada ir pavyktų tokios kelionės. Taigi, įsivaizduokime: atranką vykdo paskirti asistentai ir asistentės. Norintys dalyviai dalyvauja intymioje atrankoje. Tačiau ir čia iškyla daug nežinomųjų. Kiekvienas asistentas/-ė  vertintų pagal savo vidinį jausmą. Vienam vyrui reikia, kad moters krūtinės dydis tilptų į delną, kitam – į du. Vienai moteriai reikia mylėtis dažnai ir trumpai, kitai retai ir ilgai. O kur dar kiti parametrai: ilgiai, apvalumai, storiai ir t.t.  Visa tai atsirenka žmonės pagal nuojautą ir joks asistentas(-ė) to nepadarys. Aišku gali pasitaikyti, kad pataikys, bet tai būtų laabai mažas procentas. Galbūt po 50 metų, kai Žemėje bus robotai su intelektualiu protu, bus galima užprogramuoti, kad reikia tokių tai jausmų, vyrų ir moterų – pagamins pagal programas tokius robotus ir tada stebės, ką gali intelektualus protas ir kokia vystosi eiga tarp dviejų robotų. Šiai dienai mes vadovaujamės jausmais, širdimi.

 Todėl ir Pažinčių kelionių tikslas išeiti iš vienišumo jausmo ir pasižvalgyti, kas yra už jo ribų. Kelionių metu pamatysite įdomių vietų, išgirsite linksmų ir liūdnų pasakojimų, sužaisite aktyviuose ir pasyviuose žaidimuose, būsite tarp tą patį vienišumo jausmą išgyvenančių žmonių. Galbūt vienoje iš kelionių, užmiršę apie vienišumo jausmą, prisiminsite vaikystės svajonę ir grįžę namo pradėsite ją įgyvendinti, galbūt sutiksite bendraminčių savo svajonėms įgyvendinti, pvz. nueiti kartu į nudistų pliažą, važinėti dviračiais, eiti piešti, žvejoti, įkurti įmonę ir.t.t.

Ir tuo atveju, jeigu Jums niekas nepatiks, nei gidų pasakojimai, nei matytos vietos, nei žaidimai, visada galėsite sugrįžti į vienišumo jausmą. Skirtingai nei vaikystė, į kurią sugrįžti nebegalime, čia Jūs sugrįžti visada galėsite ir gyventi tai kaip gyvenote.

Pažinčių kelionių nauda:

  • Išėjimas iš vienišumo jausmo – jis glaistomas įvairiais būdais: užsidarant, vartojant vaistus ir t.t. Mes siūlome tiesiog išeiti ir pasižvalgyti už šio jausmo ribų.
  • Sutiksite naujų žmonių.
  • Išgirsite įdomių, linksmų pasakojimų.
  • Sudalyvausite žaidimuose, į kuriuose nei viena agentūra pavienių keliautojų neveža.
  • Pamatysite naujų vietų
  • Praleisite savaitgalį kitaip nei buvo iki šiol.

Jeigu bus visiškai niekas neįdomu, visada po kelionės galėsite sugrįžti į tas gyvenimo vėžes, kuriose ir esate dabar.

Pažinčių kelionėse tokių žaidimų nebus. Jeigu Jus domina tik tokie žaidimai, registracijos formoje prie prašymų, pageidavimų galite tai pažymėti.

Taip,  mielai kviečiu užpildyti anketą. Joje įrašysite vardą, el.paštą, telefono numerį ir jeigu turite prašymų, pageidavimų.

Pažinčių kelionės bus skelbiamos ir Facebooke ir internetinėje svetainėje. O užpildžiusieji gaus ir pranešimus.


Kelionių programos ruošiamos