Vilniaus šviesų festivalis – Valstybės pažinimo centras- pietūs - midaus degustacija

sausio 25
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Vilniaus šviesų festivalis – Valstybės pažinimo centras- pietūs - midaus degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. sausio 25 d. 08:00

Kelionės programa

Švęskime Vilniaus miesto gimtadienį – šviesų festivalyje, kuriame grožėsimės ne tik unikaliomis šviesų ir garso instaliacijomis bet ir dalyvausime midaus degustacijoje.

8.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės).
9.20 val. Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

8.45 val. išvykimas nuo degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

9.15val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

10.20 val. iš Kauno, degalinės Circle K degalinės, Savanorių pr. 404B, Kaunas
Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje.

Turėsime įdomią ekskursiją Valstybės pažinimo centre. Ekspozicija, įsikūrusi trijuose LR Prezidento rūmų ansamblio aukštuose, supažindina su esminiais valstybės elementais: teritorija, gyventojais, valstybės institucijomis ir jų funkcijomis. Ekskursijoje apžvelgsime valstybės istoriją, pilietybės instituto kaitą ir šiandieninę sampratą, piliečių teises ir pareigas, valdžios institucijų veiklą. Interaktyvūs stendai bei šiuolaikiškos technologijos demokratinės valstybės veikimo principus perkelia ir į lankytojo patirtis.

Vėliau mūsų lauks pietūs: pietausime pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės įsikūrusiame istoriniame pastate. Pirmuosiuose Prezidento A.Smetonos namuose esančiame restorane.

Ir dar mūsų lauks midaus degustacija. „Senas kaip pasaulis...“ Be šios ausiai įprastos frazės neišsiversime kalbėdami apie gardų medaus gėrimą midų, kurį daugelis lietuvių trokšta vadinti nacionaliniu gėrimu. Deja, jis yra gerokai senesnis nei pati Lietuva. Itin populiarus midus Lietuvoje buvo viduramžiais, tačiau mėgaujamasi juo ir šiandiena.  Puikus lietuviškas midus yra gaminamas prisilaikant senovės tradicijų: natūralus bičių medus kartu su žolelių misa, fermentuojamas, pridedant įvairių uogų ir apynių, kurie suteikia gėrimui kartumo. Visa tai ir dar daugiau bus pasakojama įdomiame midaus pristatyme, o po jo ragausime Stakliškių gamyklos (Prienų raj.) net 4 skirtingas midaus rūšis (6% senovinio midaus - degustuojamas pašildytas; 12% tradicinio midus, 25% midaus su uogomis, 50% specialios technologijos midus su žolelėmis), užkąsdami lengva džiovintų uogų bei sūrių užkandėle.

Po degustacijos laisvas laikas, kurio metu pasidžiaugsime unikaliais šviesų festivalio projektais ir instaliacijomis. Vilniaus šviesų festivalis – tai dovana miesto gimtadienio proga, kuri jau antrus metus iš eilės suburia vilniečius ir miesto svečius pasigrožėti įspūdingą šviesų šou. Šviesų instaliacijos Vilniaus senamiestyje, jo gatvelėse ir skveruose įkvėps gyvybės miestui, sušildys šaltą viduržiemį, išryškins miesto architektūrą, miestiečius iš namų ištrauks į gatves, o svečius privilios į sostinę. Tiltai ir bažnyčios, skverai ir skulptūros – šviesa žais su jais, o kartu ir su žiūrovais.

Kelionės kaina –  30 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Ekskursija Valstybės pažinimo centre –  2 € asmeniui

Midaus degustacija – 12 € asmeniui. Asmenys iki 20 metų amžiaus degustacijoje galės dalyvauti kaip klausytojai – nemokamai.

Pietūs – 7 € asmeniui.
Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel.  8651 54869;   865556313 el.paštas –  [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums