Teatralizuota ekskursija Kelmės dvare – Šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“ – iš ŠILUTĖS, TAURAGĖS

sausio 4
Kaina asmeniui 28€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Teatralizuota ekskursija Kelmės dvare – Šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“ – iš ŠILUTĖS, TAURAGĖS
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2020 m. sausio 4 d. 10:10

Kelionės programa

Išvykimo laikas gali keistis

10.10 val. Šilutė (Iš aikštės turgaus gatvėje prie savivaldybės)

11.30  val. Tauragė (Prie Lidl)

Vyksime į Kelmę dvarą, vertinamą kaip retai išlikusi baroko stiliaus Lietuvos provincijos dvaro sodybą. Kelmės dvaro ansamblio mūriniai rūmai statyti 1780 m., dviaukščiai bokšto išvaizdos vartai – 1668 m. Iki šių dienų yra išlikę devyni šios sodybos dvaro laikotarpio pastatai. Daugiau kaip 300 metų Kelmės dvarą valdė lenkų kilmės bajorai Gruževskiai (Gruzewski). Kelmės dvaras – vieta, kur pirmiausiai Lietuvoje prasidėjo 1831 metų sukilimas prieš carinę Rusiją. Dalyvausime edukacinėje programoje „Teatralizuotas  pasakojimas apie dvarą ir jo papročius“. Jos metu XVIII amžiaus muzika, prabangiai apstatyta  dvaro rūmų salė mintimis perkels į baroko spindesio, manieringų papročių laikotarpį. Mus, pasitiks  „ponia“ ir „ponas“,, kurie pasiūlys  susipažinti  su  XVIII a. dvariškių apranga,  jos aksesuarais, papročiais bei  etiketu. Pakvies pažaisti  dvariškių tarpe populiarius  stalo žaidimus,  taip pat kai kurie keliautojai taps  surengtų „gyvųjų paveikslų“ herojais. Pats dvaro savininkas Julius Gruževskis  „virtualaus paveikslo“ pagalba  papasakoja  apie  lemtingą atsitiktinumą, nulėmusį    tai, kad   Kelmės dvaro vardas įėjo  į Lietuvos istoriją.

Po įtraukiančios ekskursijos vykstame į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji kinijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems. Galėsite išvysti daugiau nei 30 teminių šviesos instaliacijų. Iš šilko sukurtos skulptūros siekia net 8 metrų aukštį. Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian bei egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.

Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Dvaro teritorijoje vyks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos. Šviesos festivalyje veiks kūrybinės – edukacinės vaikų užimtumo erdvės. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis ar susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje.

Kelionės kaina –  28 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Ekskurija Kelmės dvare – 5 Eur asmeniui;

Šviesos festivalis Pakruojo dvare – 12 Eur asmeniui; 10 Eur vaikams ir senjorams.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313 Facebook – Ingrida tours, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums