Šventinis Talinas – ekskursija „Talino legendos“ – aplankant Rygos senamiestį

gruodžio 28 – gruodžio 29
Kaina asmeniui 115€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Šventinis Talinas – ekskursija „Talino legendos“ – aplankant Rygos senamiestį
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2019 m. gruodžio 28 d. 05:00

Kelionės programa

2019 m. gruodžio 28 d.  

5.00 val išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

5.50 val. išvykimas iš Kretingos

6.25 val. Plungė (Lidl prekybos centras, J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė, ARBA Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km., Plungė).

Galimi išvykimai iš Plungės, Telšių, arba Šiaulių, arba Mažeikių. Tai priklauso nuo keliaujančių skaičiaus, arba pagal atskirą susitarimą už papildomą mokestį.

Šią Kalėdinę kelionę pradėsime pažintimi su Kalėdine Ryga. Latvijos sostinė Ryga pelnytai vadinama Baltijos šalių Kalėdų sostine. Kelionės metu vyks dar naujas ir originalus, tik parėjusiais metais startavęs festivalis „ Kalėdinių eglučių kelias“. Visas Rygos senamiestis bus parturtintas naujais ir neįprastais Kalėdinių eglių sprendimais, kurios turi ir savo pasakojimus. Pažinti skoningai papuoštą Rygos senamiestį padės apžvalginė ekskursija : Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltyje Domo katedra,  Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas“ ir kt. Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti Rygos senamiesčiu, kuriame siūlome ir pavalgyti. Kitas variantas trumpesnis laikas senamiestyje, o pietauti galima viename iš latviškos virtuvės patiekalų restorane „Lido“. Kuris iš variantų bus priklausys nuo oro, kelių būklės ir Jūsų pasirinkimo, randant bendrą kompromisą.

Vykimas į seniausią Šiaurės Europos sostinę – Taliną. Legenda byloja, kad iš vargšų šeimos kilęs Tomas, draugų paragintas, prasibrovė pro minią ir taikliai paleido strėlę iš arbaleto. Kadangi jis nebuvo kilmingas, prizo negavo, tačiau iki gyvenimo pabaigos jam buvo pažadėtas darbas miesto sargyboje. Užaugęs Tomas tapo didžiu didvyriu, narsiai kovojusiu Livonijos kare.

Vakare dalyvausime ekskursijoje „Talino legendos“, kurios metu profesionalūs aktoriai, lėlės, vaizdo technologijos, multimedijų triukų mišinys sukuria „teatrą atrakcioną“. Pamatysite ir išgirsite populiariausias, jaudinančias Talino legendas. O legendų labirintuose pakilsite į senovinės šventyklos bokštą, išgirsite undinės balsą, išgyvensite priešų antplūdį ir marą, sužinosite apie pamirštus alchemikų atradimus. Ekskursijos trukmė 15-20 minučių. Grupė bus dalinama į dvi arba tris dalis. Kol vieni lauksite grįžtančių iš ekskursijos kelionės vadovė pasiūlys pasivaikščioti šalia esančiame senamiestyje, atsigerti arbatos. Laukiant vienas kitų laikas prabėga maloniai.

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. gruodžio 29 d.

Papusryčiavę, keliausime susipažinti su Talino senamiesčiu, sulaukia bene didžiausio turistų susidomėjimo; nuo 1997 metų jis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kadangi Taline mažai medinių statinių, gaisrai sostinės nenuniokojo. Svarbu ir tai, kad šis miestas niekada nebuvo atstatytas iš esmės, todėl išsaugojo senąją miesto dvasią. Dauguma viduramžių bažnyčių, pirklių rezidencijų išlikę tokios, kokios buvo pastatytos XIII – XV amžiuose. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Po ekskursijos laisvas laikas. Vėlai grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina – 115 € asmeniui (kaina vienam asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje).

Pageidaujantys gyventi vienviečiame kambaryje priemoka apie 30 eurų.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

  • Ekskursija „Talino legendos“ – 10 € asmeniui (suaugusiems), 8 € asmeniui (vaikams, studentams, senjorams)
  • Pietūs, vanduo;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę tel.  865556313, 8677 27036 facebook – Ingrida tours, el.paštas – [email protected]

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 12510. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas. Nr. KOF001230 (BTA draudimas).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums