Pažintinė kelionė su poilsiu į Filipinus

vasario 14 – kovo 1
Kaina asmeniui 2380€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2021 m. vasario 14 d. 04:18

Kelionės programa

Filipinai daugeliui asocijuojasi su smaragdinio vandens ir balto smėlio paplūdimiais, tačiau ši šalis gali pasiūlyti daug daugiau nei tingų poilsį. Kelionės metu pamatysite ir kitas unikalias Filipinų vietas: ilgiausią pasaulyje požeminę upę, šokoladines Bohol kalvas, ugnikalnius, mangrovių upes ir stalaktitų pilnus urvus. Taip pat pajusite ypatingą niekada nesustojančios Manilos pulsą ir pažinsite Cebu miestą, nuo kurio prasidėjo katalikiškoji, tačiau kontrastų pilna šalies istorija.

Kodėl verta rinktis šią kelionę į Filipinus?

 • Turtingiausias kelionės maršrutas Filipinuose – aplankysite net penkias salas.
 • Gyvybingi Manilos ir Cebu miestai: susipažinsite su itin spalvinga Filipinų istorija.
 • Pamatysite unikalią gamtą: mažiausią pasaulyje Taal ugnikalnį, bene ilgiausią pasaulyje požeminę Sabango upę, šokoladines Bohol kalvas, Halongo įlankai Vietname nenusileidžiantį El Nido salų archipelagą.
 • Susipažinsite su mažiausiais pasaulyje primatais tarsyrais.
 • Išskirtinė patirtis – plaukiosite su bangininiais rykliais, stebėsite delfinus ir išbandysite paviršinį nardymą.
 • Ilsėsitės tikriausiai gražiausioje Filipinų vietoje – El Nido.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

1 – 2 dienos.

Skrydis Vilnius – Manila.

Skrydis į Manilą per Stambulą. Atvykus pervežimas į viešbutį ir poilsis.

3 diena.

Manila – Taal ugnikalnis – Manila.

Papusryčiavus viešbutyje jūsų lauks kelionė įspūdingojo Taal ugnikalnio link. Viešint Filipinuose būtų nuodėmė nepamatyti šios vietos: tai mažiausias aktyvus ugnikalnis pasaulyje, kurio krateryje tyvuliuoja turkio spalvos ežeras. Važiuosite autobusu apie 2 – 3 val., laiveliais plauksite Lawango ežeru iki ugnikalnio papėdės ir trekingo pradžios vietos. Rekomenduojame avėti patogius batus, turėti kepurę, akinius bei kremą nuo saulės. Kopsite į ugnikalnio viršūnę (apie 45 min.) ir grožėsitės nuostabia kraterio panorama. Alternatyva nenorintiems eiti pėsčiomis – jojimas arkliais su vedliu. Po šios aktyvios pramogos laisvas laikas pietums.

Po pietų grįšite į Manilą.

4 diena.

Manila – skrydis į Boholį – Panglao.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į oro uostą skrydžiui į Boholio salą. Boholis – labai žalia ir rami Filipinų sala, kurią itin mėgsta turistai. Boholis yra dešimta pagal dydį sala visame 7000 salų archipelage. Atvykę į salą pirmiausiai vyksite į Boholio pietvakariuose esančią Panglao salą ir lankysite Dauis ir Šv. Agustino bažnyčias, taip pat įspūdingus Hinagdanan urvus. Šiuose natūraliai saulės spindulių apšviestuose urvuose pamatysite daugybę stalaktitų ir stalagmitų bei žydrą vandens lagūną. Pasivaikščioję po vieną žymiausių Panglao salos geologinių reiškinių – Hinagdan urvus, vyksite į organinį Boholio bičių ūkį, kuris skatina sveiką mitybą ir gyvenimo būdą bei bendruomeniškumą. Čia jūsų lauks pietūs, paruošti tik iš čia užaugintų organiškų produktų, ir pažintis su organinio ūkio filosofija ir indėliu į sveikesnę aplinką.

Pasibaigus turui vyksite į viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena.

Abatan upės ritualai – Šokoladinės kalvos.

Šiandien laukia dar viena įsimintina diena. Po pusryčių vyksite į Abatan miestelį (apie 2 val. kelio), pro kurį teka Abatan upė. Gavę tradicinį palaiminimą sėsite į valtis ir plauksite pasigrožėti mangrovių palmėmis. Susipažinsite su vietos gyventojų gyvenimo būdu – kaip jie gaudo krabus, žuvį, renka kriaukles.

Po pietų trumpam užsuksite į vietinį kaimelį susipažinti su senuoju filipinietišku audimo menu – vietiniai gyventojai iki šiol naudoja tradicines audimo stakles. Dar vienas šios dienos akcentas – įspūdingosios Šokoladinės kalvos. Unikalus geologinis 1260 vienodų kalvų darinys, išsidėstęs 50 kv. km plote. Kalvos padengtos žalia žole, kuri paruduoja vasarą. Iš čia ir kilęs Šokoladinių kalvų pavadinimas.

Grįždami į viešbutį aplankysite drugelių sodą ir susipažinsite su tarsyrais – mažiausiais pasaulyje primatais, snaudžiančiais ir besikarstančiais liaunomis medžių šakomis. Vakare poilsis ir nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Oslobas: delfinų stebėjimas ir plaukiojimas su rykliais.

Kelsitės anksti (apie 6 val. ryto) ir laivu plauksite stebėti delfinų. Vėliau plauksite į Oslobą – nedidelį žvejų miestelį, garsėjantį bangininiais rykliais, laikomais didžiausia pasaulio žuvimi, užaugančia iki 12 m ilgio ir mintančia planktonu ir smulkiomis krevetėmis. Pamatyti šiuos nuostabius gyvūnus – neišdildoma patirtis. Jei pasiseks, turėsite galimybę su jais paplaukioti, tačiau bijantys galės stebėti juos iš laivelio, maždaug 3 – 5 m atstumu.

Po šios nuostabios patirties plauksite į Balicasag salą pasimėgauti vandens malonumais – maudynėmis ir paviršiniu nardymu. Čia pamatysite ir jūrinių vėžlių. Pietūs laive, patiekalus ruoš laivo įgula. Grįžus į viešbutį Boholyje laisvas laikas ir poilsis.

7 diena.

Boholis – Cebu.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į Tagbilaran prieplauką ir plauksite keltu į kitą Filipinų salą – Cebu. Tai graži tropinė sala su kalkakmenio plynaukštėmis ir siauru pakrantės ruožu. Atplaukę važiuosite į to paties pavadinimo pagrindinį salos miestą ir pradėsite pažintį ne tik su Cebu, bet ir visos šalies istorija: aplankysite San Pedro fortą ir Šv. Nino bažnyčioje esantį Magelano kryžių, Šv. Kūdikio baziliką. Taip pat aplankysite Gorordo namus, unikalius savo medine architektūra be vinių. Pietausite vietiniame restorane.

Poilsis ir nakvynė viešbutyje Cebu.

8 diena.

Cebu – skrydis į Puerto Princesą.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į oro uostą skrydžiui į Puerto Princesą – miestą, esantį Palavano saloje. Ši sala garsi laukine gamta, džiunglėmis ir nuostabiais paplūdimiais. Atskridus pervežimas į viešbutį. Pietūs vietiniame restorane. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ir nakvynė viešbutyje.

9 diena.

Sabango požeminė upė.

Po pusryčių važiuosite į Puerto Princesa požeminės upės nacionalinį parką, esantį Sabango kaimelyje. Čia išvysite unikalią požeminę upę, tekančią per klintines uolas į Pietų Kinijos jūrą. Daug matę keliautojai šią upę laiko viena įspūdingiausių pasaulyje, o mes tikrai galime tai patvirtinti. Tai yra viena ilgiausių požeminių upių pasaulyje (daugiau nei 8 km ilgio), įtraukta į UNESCO saugomų vietų sąrašą. Smaragdinė požeminė upė stačių kalkakmenio kalvagūbrių fone palieka neišdildomą įspūdį. Po pietų grįšite į viešbutį poilsiui ir jūros džiaugsmams. Norintys aktyvesnės veiklos galės užsisakyti papildomas ekskursijas į krokodilų fermą, drugelių sodą ar vietines bendruomenes. Nakvynė viešbutyje.

10 diena.

Puerto Princesa. Poilsis.

Poilsis prie jūros arba galimybė rinktis papildomas aktyvias pramogas:

 • trekingą džiunglėse,
 • turą po Sheridan fermą su pietumis: medelių arba ryžių sodinimas.

Nakvynė viešbutyje.

11 diena.

Puerto Princesa – El Nido.

Po pusryčių išvyksite į šiaurinę Palavano salos dalį, kuri tikriausiai pelnytai vadinama gražiausia Filipinų vieta – tai El Nido (apie 5 – 6 val. kelio autobusu). Į ryškiai mėlyną vandenį čia aukštesnės jėgos primėtė marmurinių uolų ir pribarstė baltų paplūdimių. El Nido – tai vieta, kurioje prasideda kitoks salų gyvenimas, kai pasiėmęs maisto ir gėrimų sėdi į laivą ir plauki ieškoti savo gražiausios vietos. Nakvynė viešbutyje.

12 diena.

El Nido. Salų turas.

Šiandien visą dieną praleisite plaukdami iš vienos nuostabios vietos į kitą: Mažoji lagūna, Didžioji lagūna, Slaptoji lagūna, Simiza sala. Turėsite daug galimybių išbandyti paviršinį nardymą, tad pasiruoškite grožėtis koralais ir ryškiomis žuvytėmis. Apie tokias dienas sakoma – „gyvenimas pasisekė“. Sugrįžus į viešbutį poilsis ir nakvynė.

13 – 14 dienos.

El Nido. Poilsis.

Nuo šiandien turėsite porą dienų pailsėti ir patinginiauti. Tie, kurie norės aktyvesnės veiklos, galės papildomai užsisakyti plaukiojimą po salas arba vietos transportu (tuk-tuku) vykti į aplinkinius paplūdimius.

15 diena.

El Nido – skrydis į Manilą – skrydis namo.

Po pusryčių skrydis į Manilą, kur prieš kelionę namų link lauks trumpa pažintis su Manilos ir šalies istorija. Pirmiausia sustosite garsiajame Manilos viešbutyje, kuriame gyveno generolas Douglas MacArthur, pasižymėjęs Filipinų istorijoje Antrojo pasaulinio karo metais dėl savo garsiosios frazės „Aš dar sugrįšiu“. Vėliau atiduosite pagarbą Jose Rizaliui, Filipinų nacionaliniam didvyriui, jo vardo atminimo parke. Manilos senamiestis Intramura (miestas už sienų) labiau primena Ispaniją ir ispanišką gyvenimo stilių: namai-kvartalai su gražiais vidiniais kiemais, įspūdingos bažnyčios ir pietietiškas lengvumas.

Deja, teks atsisveikinti su Filipinais. Lengvo skrydžio namo!

Kelionės kaina: 2380 € asmeniui + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 13 nakvynių Filipinuose su pusryčiais (3 – 5* viešbučiai);
 • 8 pietūs ekskursijų metu;
 • Kelto į Cebu salą bilietai;
 • Programoje nurodytos ekskursijos (įskaitant ir plaukiojimą su bangininiais rykliais);
 • Lietuvio kelionių vadovo ir vietinių anglakalbių gidų paslaugos;
 • Kompleksinis kelionių draudimas.

Papildomos išlaidos:

 • Tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 790 EUR);
 • 3 vidiniai skrydžiai (nuo 200 iki 300 EUR; priklauso nuo kelionės užsakymo laiko);
 • Kitas maitinimas ir papildomos ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Uosto mokestis keliantis keltu, renkamas vietoje;
 • Arbatpinigiai (~50 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (670 EUR).

 Kelionių organizatorius UAB "Travel Planet"

Travel Planet kelionių organizatoriaus atsakomybė užtikrinama Laidavimo draudimo liudijimu LD 113425644 (Lietuvos draudimas). Draudimo suma 150 000 eur. Galioja iki 2020-04-30.     

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums