Pažintinė kelionė į Japoniją: rudens spalvos

lapkričio 7 – lapkričio 20
Kaina asmeniui 3590€
Atsiprašome, dėl COVID-19 apribojimų kelionė nėra galima.

Išvykimas
2020 m. lapkričio 7 d. 04:00

Aprašymas

Sakoma, kad nuvykus į Japoniją galima pasijusti tarsi atsidūrus kitoje planetoje – nesuprantama kalba ir užrašai, svaiginantys megapoliai, kuriuos keičia ramybe dvelkiantys kaimai ir nuostabi gamta su legendiniu Fudžio kalnu, tikras japoniškas maistas, arbata, tradiciniai ritualiai ir daugybė kitų patirčių, kurių tikėtis galima tik Tekančios saulės šalyje ir niekur daugiau. Idealus laikas keliauti į Japoniją – ruduo, kai šalies gamta nusidažo raudonais, violetiniais, geltonais atspalviais.

Kodėl verta rinktis šią kelionę į Japoniją?

 • Praleisite 3 dienas Kiote – pagrindiniame Japonijos kultūros centre, taip pat kelias dienas skirsite Tokijui.
 • Mėgausitės unikaliomis patirtimis – tradiciniu onsenu (karštosiomis versmėmis) ir greituoju traukiniu-kulka.
 • Aplankysite vieną garsiausių sodų Japonijoje, pamatysite Fudžio kalną, ugnikalnio krateryje esantį ežerą.
 • Užsuksite į tradicinius japoniškus kaimus.
 • Gėrėsitės budistų ir šintoistų šventyklų kompleksu su turtingiausiai išpuoštais statiniais Japonijoje.
 • Kelionė su patyrusiu ir šalį gerai pažįstančiu kelionės vadovu.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

1 – 2 dienos.

Skrydis Vilnius – Osaka. Kiotas.

Atvykus į Osaką ir susitvarkius imigracijos formalumus, autobusu važiuosite į Kiotą. Pakeliui apžiūrėsite vieną garsiausių Japonijos šventyklų Fušimi Inari, pastatytą VIII a. Hata klano ir skirtą ryžių ir sakės dievybei Inari. Ši šintoistinė šventykla dar vadinama Tūkstančio raudonų vartų šventykla. Šventykla yra labai reikšminga visiems japonams, nes ryžių gausa reiškia laimingą ir sotų gyvenimą bei turtą. Tarp 30 tūkst. Inari šventyklų, išsidėsčiusių po visą Japoniją, ši yra seniausia. Beje, dabar deivė Inari laikoma verslininkų globėja. Nakvynė viešbutyje Kiote.

3 diena.

Kiotas. Pažintis.

Kioto miestas pripažintas vienu gražiausių pasaulyje, jis garsus savo gausiu kultūriniu palikimu. Pažintį pradėsite nuo Nidžio pilies, kuri XVII a. buvo oficialia Kioto šioguno Tokugavos rezidencija Kiote. Pradėta statyti 1603 m. iš sudegusios Fušimi pilies likučių, savo didybe pilis turėjo simbolizuoti galios ir realios valdžios perėjimą iš imperatoriaus į šioguno rankas. Nors formaliai egzistavo ir imperatorius, realiai šiogunas tuo metu vienvaldiškai sprendė Japonijos likimą.

Kitas lankomas objektas – Kiomidzu šventykla, nuo kurios atsiveria puikūs Kioto vaizdai. Šventyklos terasa, pasistiebusi ant 139 kolonų, atrodo tarsi kybanti virš slėnio. Vėliau lankysitės Gione – legendiniame geišų ar geiko, kaip čia vadinama, rajone. Ankstyvą vakarą, vos pradėjus temti, čia įsižiebia tradiciniai arbatinių žibintai ir dažnai galima pastebėti baltaveides geišas ar maiko (jų mokines) su tradiciniais spalvingais kimono, skubančias į arbatines ar į paskirtas susitikimo vietas – uždarus banketus. Maiko galima pažinti iš ilgarankovio kimono. Geišų ir očiaja (arbatinių) kultūra išsivystė XVI – XVII a. iš dalies dėl to, kad moterims buvo uždrausta vaidinti kabuki teatre, tad moterys atlikėjos dainavimo, šokio, grojimo talentus pritaikė vyriškos arbatinių klientūros linksminimui.

Nakvynė viešbutyje Kiote.

4 diena.

Kiotas. Galimybė susipažinti geriau.

Šiandien jūsų lauks laisva diena, tačiau Kiotas yra vieta, kurioje nuobodžiauti nebus kada. Kartu su kelionės vadovu arba savarankiškai galėsite aplankyti garsųjį Auksinį paviljoną, kurio sienos dengtos aukso folija, o aplinką supa puikus sodas su tvenkiniu. Taip pat galima aplankyti Rioandži akmenų sodą, pasivaikščioti po Arašijama bambukų giraitę, pamatyti Nanzendži, Eikando, Heian šventyklas (už papildomus įėjimo mokesčius). Nakvynė viešbutyje Kiote.

5 diena.

Kiotas – Kanadzava. Šešių tobulybių sodas.

Šiandien savo bagažą išsiųsite į „savarankišką kelionę“ ir po 2 dienų rasite jį Tokijuje. Na o patys traukiniu išvyksite į Kanadzavą, vadinamą Mažuoju Kiotu. Po 2 val. trunkančios kelionės įsiregistravę viešbutyje ir papietavę, pradėsite ekskursiją. Pagrindinis miesto traukos objektas yra Kenrokuenas, Šešių tobulybių sodas, vienas iš trijų garsiausių Japonijos sodų. Šį sodą įkūrė svarbiausias Kanadzavos istorijoje Maedų klanas. Miestelėnai Maedoms iki šiol dėkingi, nes būtent jų valdymo metai susiję su didžiausiu miesto klestėjimu: buvo globojami menai ir amatai, puoselėta miesto pilis ir Šešių tobulybių sodas. Taip pat lankysitės Higaši očiaja (arbatinių) rajone, kuris buvo įkurtas XIX a. ir kuriame geišos linksmindavo vyrus. Dienos ekskursiją baigsite Omičio turguje, kuriame yra keli šimtai parduotuvių,dauguma jų pardavinėja jūros gėrybes. Tai ne tik puiki vieta paganyti akis po egzotiškus maisto produktus, bet ir stebėti besidarbuojančius vietos žmones. Nakvynė viešbutyje Kanadzavoje.

6 diena.

Kanadzava – Širakava – Takajama.

Po pusryčių išvyksite į Širakavą, vieną iš UNESCO saugomų kaimelių Japonijoje, garsų savo tradiciniais gassho-zukuri namais. Kai kuriems iš šių namų – net 250 metų. Pavadinimas „gassho-zukuri“ reiškia „pastatyta kaip maldai sudėtos rankos“, ir tai tiesa, nes statūs namų stogai primena budistų vienuolių rankas. Tokia konstrukcija labai gerai atlaiko dideles sniego pusnis, kuriomis garsėja šis regionas žiemą. Stogai pastatyti be vinių, o didelėse namo palėpėse yra vietos šilkverpiams auginti. Vakarop vyksite į Takajamą. Nakvynė viešbutyje Takajamoje.

7 diena.

Takajama – Tokijas.

Takajama yra nedidelis, tradicinį japonišką žavesį išlaikęs miestas. Šioje vaizdingoje vietovėje miestą supa kalnai, pro jį teka upė, gausu šventyklų ir puikiai išlikusių senovinių kvartalų. Lankysitės rytiniame miesto turguje, apžiūrėsite raudoną Nakabaši tiltą, gėrėsitės nuo jo atsiveriančiomis panoramomis. Po pietų išvyksite į Tokiją, o dalį atstumo įveiksite vienu Japonijos technikos stebuklų – greituoju traukiniu-kulka. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

8 diena.

Tokijas – Niko – Tokijas.

Japonijoje yra patarlė – „nesakyk kekko (nuostabu), kol nepamatei Nikko“. Tad šiandien ir vyksite į Niko, UNESCO Pasaulio paveldo organizacijos saugomą budistų ir šintoistų šventyklų kompleksą su turtingiausiai išpuoštais statiniais Japonijoje. Lankysite Toshogu šventyklą, Yomeimon vartus, Rinnoji šventyklą. Turėsite laisvo laiko pasigėrėti vaizdingu Chuzenji ežeru, Kegon kriokliais. Vakare grįšite į Tokiją. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

9 diena.

Tokijas. Istorija ir modernumas.

Pasinerkite į Tokiją – dinamišką ir modernų miestą. Aplankysite žymųjį Edo-Tokijo muziejų, kuriame galėsite susipažinti su 400 metų senumo kultūra ir istorija, užgimusia tada, kai miestas buvo vadinamas Edo vardu. Taip pat lankysite seniausią Tokijuje išlikusią Asakusa Kanon šventyklą. Apžiūrėsite 5 aukštų pagodą, praeisite netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Vėliau apžiūrėsite ir modernios architektūros pavyzdį – Asahi korporacijos pastatą. Dienos programą baigsite laisvu laiku Tokijo Eliziejaus laukuose – Gindzos prekybos rajone. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

10 diena.

Tokijas. Laikas pažinti miestą.

Šiandien programoje numatytas laisvas laikas. Savarankiškai arba kelionės vadovo padedami galėsite pasirinkti sau tinkamiausią dienos programą. Laisvu metu galima nuvažiuoti į pasilinksminimų kvartalą Šibują, kuriame yra (manoma) didžiausia pasaulyje sankryža. Kai kam ji gali būti matyta daugelyje filmų apie Tokiją; čia koncentruojasi parduotuvės ir barai. Taip pat rekomenduojama aplankyti vieną moderniausių Tokijo kvartalų Odaibą: dirbtinę salą, supiltą tiesiog jūroje, kurioje stiebiasi dangoraižiai. Į Odaibą važiuojama vienabėgiu geležinkeliu, kuris rieda virš miesto. Didmiesčių panoramų mėgėjams rekomenduojame užkilti į Tokijo televizijos bokštą arba aukščiausią Japonijos pastatą „SkyTree“. Vaizdai nuostabūs, tačiau įspėjame, kad gali prireikti kelias valandas laukti eilėje. Besidomintieji Japonijos pop kultūra galės nuvykti į Haradžiuku kvartalą, kuriame renkasi madingas jaunimas, arba į elektronikos kvartalą Akihabarą, kur koncentruojasi otaku kavinės ir elektronikos prekių prekybos centrai. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

11 diena.

Tokijas – Hokokudži – Kamakura – Hakone.

Autobusu išvyksite į vieną iš senųjų Japonijos sostinių Kamakurą. Pakeliui aplankysime mažą ir žavią Hokokudži šventyklėlę, žvelgdami į bambukų giraitę paskanausite žaliosios arbatos. Atsigausite po Tokijo didmiesčio šurmulio prie antros pagal dydį Japonijoje Amida Budos statulos (13,35 m aukščio, nulieta 1252 m.). Lankysite Tsurugaoka Hachimangu šventyklą ir Komachi gatvę, užsuksite į sakės (tradicinio japoniško alkoholinio gėrimo) gamyklą. Pervažiuosite į kalnų kurortą Hakone, viešbutyje ne tik pavakarieniausite, bet ir išbandysite onsen, t. y. karštąsias versmes. Karštųjų versmių kurortas įsikūręs aukščiausio Japonijos kalno Fudzijamos (Fuji) papėdėje. Nakvynė viešbutyje Hakone.

12 diena.

Kruizas po Ashi ežerą.

Jūsų lauks kruizas po ugnikalnio kraterio dugne susifomavusiį Ashi ežerą, esantį 723 m aukštyje. Kruizo metu, jei kelionių dievai bus maloningi, matysite šventojo Fudžio kalno panoramą. Lankysite žymiausią šalyje Sekišo – XVII a. istorinį patikros punktą, kuriame būdavo griežtai tikrinami visi keliautojai, ypač moterys. Kelsitės įspūdingu panoraminiu Hakone funikulieriumi, kurio ilgis siekia daugiau nei 4 km. Jo trasa nutiesta tiesiai virš aktyvaus Ovakudanio ugnikalnio. Geru oru matyti nuostabi ežero bei Fudžio kalno panorama. Vakare jūsų vėl lauks tradicinio onsen malonumai ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje Hakone.

13 diena.

Hakone – Tokijas.

Ryte lankysitės Hakone muziejuje po atviru dangumi. Tai pirmasis tokio pobūdžio muziejus Japonijoje, atidarytas dar 1969 m. Čia eksponuojama begalė meno kūrinių, tarp kurių yra ir Pablo Pikaso darbai, o vien skulptūrų šiame muziejuje yra daugiau nei tūkstantis. Popiet grįšite į Tokiją. Pats laikas prisiminti visus, kuriems dar nenupirkote lauktuvių, o galbūt apsilankyti vietose, kurių dar nespėjote pamatyti. Kelionės vadovas patars ir padės laiką išnaudoti kiek įmanoma efektyviau. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

14 diena.

Skrydis Tokijas – Vilnius.

Ryte išvyksite į oro uostą. Vilnių pasieksite tos pačios dienos vakare.

Kelionės kaina: 3590 € + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 11 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose;
 • 2 vakarienės;
 • Tradicinis onsenas (11-ta ir 12-ta dienos);
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Anglakalbio gido paslaugos (išskyrus laisvos programos metu: 4-tą ir 10-tą dienomis);
 • Lietuvio kelionės vadovo paslaugos;
 • Įėjimo mokesčiai pagal programą;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.

Papildomos išlaidos:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius – Osaka / Tokijas – Vilnius (690 EUR);
 • Papildomi įėjimo mokesčiai ar pramogos laisvos programos metu (4-ta ir 10-ta dienos);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Bagažo saugyklos paslaugos (7 - 9 EUR už vieną bagažo vienetą);
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 430 EUR. 

Kelionių organizatorius UAB "Travel Planet"

Travel Planet kelionių organizatoriaus atsakomybė užtikrinama Laidavimo draudimo liudijimu LD 113425644 (Lietuvos draudimas). Draudimo suma 150 000 eur. Galioja iki 2020-04-30.     

Transportas Lėktuvas
Organizatorius UAB „Travel Planet“

Daugiau kelionių

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Savaitgalio kelionė: Saaremo sala - Talinas

Ryga iš aukštai – Pirklių brolijos namai – Rygos senamiestis – Plaukimas laivu

Medaus degustacija – Teatralizuota ekskursija Panemunės pilyje – Raudonės pilis – Veliuona – ekskursija Raudondvario dvare su Rozalija

Vienos dienos išvyka: Edolės pilis – Ventspilio pilis – VENTSTPILIS

Išskirtinė Kuršių Nerija: Juodkrantė – Nidos švyturys – Šokio spektaklis-ekskursija “Užpustyti” Parnidžio kopose

Vienos dienos išvyka: Cinevilla kino miestelis – Ekskursija Jūrmaloje – Moderniausias Baltijos šalyse išparduotuvių miestelis “Via Jurmala outlet village”

Dienos kelionė: Švelnūs ir inteligentiški gyvūnai Alpakų ūkyje – Žolinių šventė Naisiuose

Linksmas laikas radio imtuvų muziejuje – Salako bažnyčia – Gražutės regioninis parkas – Šlyninkų vandens malūnas su blynų ragavimu – Zarasuose ekskursija su apžvalgos ratu

Ryga iš aukštai – Pirklių brolijos namai – Rygos senamiestis – Plaukimas laivu

Vienos dienos kelionė: Rundalės dvaras – Vynuogių uogų degustacija –Vyno degutacija

Savaitgalio kelionė: Saaremo sala - Talinas

Dienos kelionė: Ekskursija Birštone – Apžvalgos bokštas – Plaukimas Nemunu – Dzūkiškos bandos

Degustacinė kelionė: latviški sūriai – shitake grybai – česnakų gaminiai

GAUJOS NACIONALINIO PARKO GROŽYBĖS !!!!! Latvijos etnografinis buities muziejus – Ligatnė – vyno degustacija – Cėsis – naktinė ekskursija su žibintais – Sigulda – Turaidos pilis

Savaitgalio kelionė: Vyno turas Latvijoje per Gargždus, Plungę ir Mažeikius

Aštuonračio muziejus – Stanevičiaus sodyba – Viduklės koldūnai – Lyduvėnų tiltas – Atlaidai Šiluvoje (Šilinės)

Rokiškio dvaras – Mato bažnyčia – edukacija „sūrio kelias“ – Ilzenbergo dvaras

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Dienos kelionė: Kirkilų apžvalgos bokštas – Biržų pilis – Alaus degustacija Butautų dvare

Vienos dienos kelionė: Kernavė – Trakai – Trakų pilis

2-jų dienų kelionė į Anykščius (max keliautojų skaičius - 16); Lajų takas – A.Baranausko klėtelė – Siauruko muziejus – Laimės žiburys – Arklio muziejus – Siesikų pilis (tinka ir medikams)

Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Tiškevičių koldūnai su antiena – teminė ekskursija su grafiene Rozalija

Pažintinė – pramoginė kelionė Lajų takas – A.Baranausko klėtelė – Siauruko muziejus – Natūralių kvepalų gamyba

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Kalėdų žaisliuko gamyba - Frenkelio vila – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje” Pakruojo dvare iš MAŽEIKIŲ, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Žibintų festivalis "Stebuklų šalyje" - Pramoginė ekskursija “Kultūrinis musgaudis” Šiauliuose, IŠ PALANGOS, KRETINGOS, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Экскурсия по старому городу Клайпеды и мемелианский обед (rusų kalba)

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Naujųjų Metų sutikimas Maskvoje

Kalėdinė kelionė į Etiopiją: egzotiškos gentys

Pažintinė kelionė su poilsiu į Filipinus

...