Pažintinė ekskursija kolektyvams Vilniuje „Vaiduokliškos istorijos“

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams Vilniuje „Vaiduokliškos istorijos“

Kelionės programa

Labiau tinka vakarui, bet galima ir dieną...

  • Šios ekskursijos kolekvyams metu: kai į miestą  ateina vakaras ir šešėliai nutįsta ilgyn, miesto gatvelių labirintuose klaidu, prabyla senos legendos apie visokius vaiduoklius,  nelabuosius, nuodėminguosius. Ir nežinia, kur tikrovė, kur išmonė... Romantiškos istorijos su vaiduokliškais elementais jaudina, o siaubingos, kruvinos - gniaužia kvapą, stingdo kraują, baugina.
  • Pažintinės ekskursijos metu kulniuodami senamiesčiu, bandysime praskleisti jį gaubiantį paslapčių šydą. Kalbėsim apie iš Neries  kylančius „šlapius vaiduoklius“; domėsimės karaliui Žygimantui Augustui skirtu spiritizmo seansu; aiškinsimės, kaip iš Vilniaus universiteto bibliotekos paspruko viena burtų knyga; sužinosime, kokį siaubą  gali kelti šmėkla virtusi bjauri Vilniaus boba; šiurpsime vėjo dvelkime pajutę besiblaškančią neramią dvasią...
  • Pažintinės ekskursijos kolektyvams metu gal sutiksim ir kokį vaiduoklį ar bent jau pabandysim įsivaizduoti, kad sutikom? Gal ir patys sugalvosim kokią įstabią istoriją, kuri ateity galėtų virsti dar viena miesto legenda...

Ekskursijos pradžia: prie karaliaus Mindaugo paminklo.

Po pažintinės ekskursijos kolektyvams galima: beigelių degustacija ar alaus degustacija.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams Vilniuje kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams Vilniuje programą parengė: gidė, turistinių maršrutų kūrėja Vida Norkūnienė ir UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams Vilniuje tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums