Naujieji metai Vienoje

gruodžio 29 – sausio 2
Kaina asmeniui 179€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2019 m. gruodžio 29 d. 23:00

Kelionės programa

Apie 23 val. (laikas gali būti patikslintas) išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.   Galimi sustojimai Gargžduose, Kaune, autostrados sutartoje degalinėje. Pagal atskirą susitarimą, o kai kuriais atvejais ir už papildomą mokestį galimi išvykimai iš Tauragės, Šilutės, Plungės, ir kitų vietų – tariamasi atskirai.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją.

Atvykstame į antrą pagal dydį Čekijos miestą – Brno (panašus atvykimo laikas bus žinomas tik pravažiavus Varšuvą).  Aplankysime Brno senamiestį išsidėsčiusį ant dviejų kalvų.  Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė, kuri Austrijos imperijos metu iki 1858 m. buvo naudojama kaip kalėjimas. Aplankysime buvusią turgaus aikštę su Parnaso fontanu ir  Senąją rotušę, kuri yra seniausias pasaulietinis pastatas Brno mieste. Rotušėje saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Šiek tiek paėjus iš senamiesčio ant šlaito stovi Tugendhat vilos pastatas iš kur atsiveria graži panorama į Brno miesto centrą čia buvo pasirašyta sutartis Čekoslovakiją padalinti į Čekiją ir Slovakiją. Viešbutyje galima užsakyti vakarienę (kaina bus žinoma savaitę prieš kelionę ).

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. gruodžio 31 d.  

Pusryčiaujame ir šventiškai nusiteikę vykstame į  Europos kultūros perlą – VienąAustrijos sostinė Viena – muzikali ir kultūringa, prašmatni ir prabangi. Puošnūs rūmai, didžiuliai parkai,  įmantrios statulos. Apžvalginės ekskursijos (rusų kalba) po Vienos senamiestį metu apsilankysime miesto  širdimi vadinamoje  Šv. Stepono katedroje (pagal galimybes jeigu bus atidaryta). Pamatysime Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai imperatorienei Marijai Terezei, Vienos rotušę ir garsiąją Vienos operą. Čia operas, operetes bei valsus ir simfonijas kūrė garsūs austrų kompozitoriai: Mocartas, Šubertas, Štrausas.

Aplankysim Sisi muziejų ir imperatoriškuosius apartamentus (Hofburgo imperatorių rūmų kompleksas). Imperatorienė „Sisi“ buvo laikoma viena gražiausių Europos aristokračių. Ją labai mėgo liaudis. Santuokoje su Austrijos monarchu pagimdė tris dukteris ir sosto paveldėtoją Rudolfą.

Ne tik Vienos senamiestis buvo įtrauktas Į UNESCO, bet ir Vienos kavos gėrimo kultūra, tad  laisvu laiku pagal galimybes galėsite tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio.

Po ekskursijos, apsilankymo muziejuje,  laisvas laikas, o vėliau kaip ir vietiniai gyventojai bei atvykę turistai grožėsimės Naujametiniu Vienos senamiesčiu, klausysimės muzikos lauksime Naujų Metų sutikimo bei fejerverkų. Sutartu laiku atvyks autobusas ir nuveš į viešbutį.

2020 m. sausio 1 d.  

Vėlyvi pirmi Naujų metų pusryčiai viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą.  O kad kelionė neprailgtų ir nebūtų nuobodi dalinsimės įspūdžiais, galite sugalvoti ir pasiimti žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti visiems autobuse, o galbūt turite ir kitokių idėjų ką nuveikti važiuojant. Įdomiausias (-ia) idėjos (žaidimo,…) pateikėjas bus apdovanotas prizu. Grįžimo apytikslis laikas sausio 2 dienos paryčiais (apie 8-10 val. ryto).

Kelionės kaina –  179 € asmeniui (kaina kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos,  kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:  Sisi muziejus ir imperatoriškieji apartamentai (Hofburgo imperatorių rūmų kompleksas), vietinio gido paslaugos –   apie 25-30  € asmeniui  +  kas pageidausite vakarienės viešbutyje Brno (kaina bus patikslinta prieš kelionę).

Jeigu norėtumėte vienviečio kambario apie 60 € asmeniui.

Pastaba !!!!! Pasikeitus situacijai, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 5 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

Kelionės programą parengė kelionių agentūra UAB „Alvaturas“

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8 6555 6313, 8677 27036  facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums