NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

gruodžio 28 – sausio 4
Kaina asmeniui 1330€
+ aviabilietas

Tbilisis – David Garedži – kalnuotasis Kazbegis – Mccheta – Naujametinis vakaras – Kachetija – Varzdija – Borjomi

SKRYDIS IŠ VILNIAUS IR RYGOS!

2024 m. gruodžio 28 d. – 2025 m. sausio 4 d.

Kartvelai (gruzinai) Naujuosius Metus sutinka dosniai. Todėl kviečiame gausoje, pagal gruziniškas tradicijas sutikti Naujuosius Metus Tbilisyje. Šioje kelionėje ir švęsite, ir aplankysite nepaliestus gamtos kampelius, tyrinėsite senovinius paminklus, prisiliesite prie šventovių ir pajausite tikrą gruzinišką nacionalinį koloritą! Jūsų laukia tvirtovės lyg iš pasakų, urvų miestai ir kvapą gniaužiantys vaizdai važinėjant po Kaukazo kalnus, vyno upės bei kitos įdomybės, su kuriomis supažindins charizmatiškas vietinis gidas.  


 • Įskaičiuoti patogus skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos.
 • Naujų 2025 metų sutikimas restorane pagal gruziniškas tradicijas.
 • Susipažinsite su ypatingomis gruziniško vyno gamybos subtilybėmis.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu vakarienių, degustacijų, muzikinio pasirodymo metu.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Sakartvelo (Gruzijos) kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Aplankysite išskirtinius urvų miestus.
 • Pasikėlimas džipais/autobusiuku į kerinčius Kauzkazo kalnus.
 • Poilsis garsiajame Borjomi kurorte su galimybe išsimaudyti karštuose terminiuose baseinuose.
 • Nuotaikingo ir charizmatiško vietinio gido paslaugas.
 • Grupę lydės šiek tiek lietuviškai kalbantis gidas – gruzinas.
Išvykimas
2024 m. gruodžio 28 d. 08:55
Kaina asmeniui 1330€ + aviabilietas

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. gruodžio 28 d. (šeštadienis). Vilnius / Ryga – Tbilisis

  2024.12.28 08:55 val. Vilnius – Tbilisis (Gruzija)

  2024.12.28 12:10 val. Ryga – Tbilisis (Gruzija)  Iš Rygos.  Rygos oro uoste susitiksite su šiek tiek lietuviškai kalbančiu gidu – gruzinu, kuris ir bus visos kelionės metu.

  *Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrink prieš kelionę! Skrydį vykdo - avialinijos AirBaltic.

  18:30 val. – nusileidimas Gruzijoje, Tbilisio oro uoste.

  Pervežimas į viešbutį Tbilisyje, įsikūrimas.

  Vakarienė.

  Laisvas laikas.

  Nakvynė viešbutyje.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 2 diena: 2024 m. gruodžio 29 d. (sekmadienis). Tbilisis – David Garedži – Tbilisis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių savo pažintinę kelionę po Gruziją pradėsite keliaudami į vieną iš svarbiausių kultūrinių ir religinių paminklų – David Garedži vienuolyno kompleksą. Sakartvelas (Gruzija) – šalis, turinti ilgą ir turtingą istoriją, kurios įvykių įrodymų išliko gausybė: tai gražios šventyklos, didingos tvirtovės, senoviniai miestai ir, žinoma, vienuolynai. Vienas iš labiausiai gerbiamų vienuolynų kompleksų – David Garedži vienuolynas. Tai uoloje iškaltas vienuolyno kompleksas, kurį dar VI amžiuje įkūrė vienas iš asirų, vardu Dovydas, kuris tuo metu atvyko skelbti krikščionybės Sakartvele. David Garedži vienuolyno kompleksą sudaro daugybė uoloje iškaltų kambarių – šventyklų, celių, sandėlių ir t.t. Jis tęsiasi 25 km ir atrodo išties įspūdingai.

  Pietus.

  David Garedži vienuolyno komplekse iš viso buvo aptikta 14 vienuolynų ansamblių, pastatytų skirtingais laikotarpiais. David Garedži vienuolyne buvo saugoma didžiausia šventovė – akmuo, kurį Dovydas atnešė iš piligriminės kelionės į Jeruzalę. Apie tai yra daugybė legendų, kurias papasakos vietinis gidas. Per savo šimtmečių egzistavimą David Garedži vienuolyno kompleksas daug kartų buvo naikinamas, tačiau atlaikė visus išbandymus ir šiandien atlieka svarbų vaidmenį dvasiniame šalies vystyme.

  Grįžimas į Tbilisį.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 3 diena: 2024 m. gruodžio 30 d. (pirmadienis ). Tbilisis – Kazbegis – Tbilisis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Kitą dieną po pusryčių tęsite savo pažintinį su Gruziją. Vyksite į Kazbeką, kitaip dar vadinama Stepanacminda. Pamatysite vieną garsiausių Kaukazo kalnų viršūnių – Kazbeką (5033 mm). Kazbeką patys kartvelai (gruzinai) vadina Mkinvartsveri, kas išverčiama kaip „Kalnas su ledo viršūne“. Kazbeką dažnai dengia debesys, netgi tikima, kad ji atsiveria tik geraširdžiams žmonėms. Keliausite vienu gražiausių Gruzijos kalnų keliu, pakeliui sustosite prie Ananuri tvirtovės ir vienuolyno, esančio ant Žinvalio rezervuaro kranto. Ananuri buvo Argavi dinastijos, kuri viduramžiais valdė šią vietovę ir gyvavimo metu patyrė daug laimėtų ir pralaimėtų mūšių, buvusi kunigaikščių buveinė. Pilnai išliko Ananuri tvirtovės sienų perimetras, galima apžiūrėti tris šventyklas, kelis mažus bokštus ir du didelius, įskaitant bokštą su piramidiniu stogu – seniausią pastatą Ananuri tvirtovės vietoje. Kvadratiniame bokšte yra grindys ir laiptai, kuriais galima užlipti į patį viršų ir pasigrožėti įspūdingais vaizdais į ežerą ir kalnus.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Pietūs kalnų kavinėje.

  Pagal situaciją ir oro sąlygas, džipais pakilsite į kalną ant kurio stovi Gergeti Trejybės Bažnyčia. Tai viduramžiais statyta bažnyčia, stovinti tiesiogine prasme virš debesų, ant Kazbeko kalno šlaito, kurios fone iškyla nuostabus Kaukazo kalnų vaizdas. Pasigėrėsite kvapą gniaužiančia panorama. Yra keletas legendų, apie tai, kodėl Gergeti Trejybės bažnyčia stovi taip aukštai. Apie tai papasakos vietinis gidas. Gergeti Trejybės bažnyčia yra vienintelė bažnyčia Khevi mieste su kryžiumi ant kupolo, o Gergeti Trejybės bažnyčia ir atskirta varpinė jau seniai tapo vienais garsiausių Sakartvelo (Gruzijos) simbolių, įkvepiančiais keliautojus iš viso pasaulio aplankyti šią nuostabią šalį.

  Po ekskursijos vakare grįšite į Tbilisį.

  Vakarienė. Laisvas laikas.

  Nakvynė viešbutyje.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 4 diena: 2024 m. gruodžio 31 d. (antradienis). Tbilisis – Mccheta – Tbilisis – Naujųjų Metų sutikimas restorane

  Pusryčiai viešbutyje.

  Visi keliai Sakartvele (Gruzijoje) veda į senąją sostinę – Mccheta. Kelionė į Mcchetos miestą – tai tarsi kelionė į praeitį. Vietinis gidas papasakos kaip buvo įkurta Mccheta, ir kaip tapo pirmąja Sakartvelo (Gruzijos) sostine. Nors laikui bėgant šį titulą iš jos perėmė Tbilisis, tačiau Mccheta išliko dvasine šalies širdimi – būtent Mcchetoje pirmą kartą buvo priimta krikščionybė (327 m.). Šiandien Mccheta tai miestas-muziejus, kur gausu suvenyrų parduotuvių, viešbučių ir kavinių. Dėl savo senovinių vienuolynų Mccheta dar vadinama „antrąja Jeruzale“.

  Svarbiausias senosios sostinės lankytinas objektas – Džavari vienuolynas, kuris buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Džvari vienuolyno pavadinimas išverčiamas kaip „Kryžius“. Legenda pasakoja kad Džvari vienuolyne buvo užkastas Jėzaus Kristaus apsiaustas. Visą tai ir plačiau papasakos vietinis gidas. Džvari vienuolynas stovi ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabi dviejų upių ir miesto Mccheta panorama. Šiandien teritorijoje veikia vyrų vienuolynas. Džvari vienuolynas – tai krikščioniškojo tikėjimo personifikacija Sakartvelo (Gruzijos) teritorijoje, taip pat unikalus senovinės architektūrinės struktūros pavyzdys.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Pietūs.

  Po pietų artimiau susipažinsite su šalies sostine – Tbilisiu, apžvalginės ekskursijos metu. Pirmasis sustojimas prie šlovingosios Samebos – pagrindinės katedros ir aukščiausio religinio pastato šalyje. Toliau apžiūrėsite Metekhi bažnyčią, įsikūrusią ant uolos virš Mtkvari upės. Gidas nuves Jus į naująjį Rike parką, kur galėsite pasigrožėti vaizdu bei nusifotografuoti priešais Taikos tiltą – modernią italų architektų suprojektuotą konstrukciją ir vieną iš naujųjų miesto simbolių.

  Pasivaikščiosite siauromis istorinėmis senamiesčio gatvelėmis, tarp jų ir atnaujinta Šardeni gatve – kurioje verda naktinis gyvenimas.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Laisvas laikas pasiruošti Naujųjų metų sutikimui.

  Naujų Metų sutikimas jaukiame restorane Tbilisyje. Jūsų laukia įspūdinga Naujametinė programa, profesionalus vakaro vedėjas, konkursai, gruziniški ir rytietiški šokiai. Serviruotas stalas, kupinas tradicinių gruziniškų patiekalų, didžiulis naujametinis tortas bei vyno upės. Maloni staigmena – be sakartveliškos (gruziniškos) tradicinės muzikos, galėsite išgirsti ir kitų šalių garsius hitus. O su 2025 metais pasveikins Tovlis Babua – gruziniškas senelis Šaltis. Praėjusių metų Naujametinės šventės restorane buvo toks meniu, panašiai bus ir šiais metais: NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena: 2025 m. sausio 1 d. (trečiadienis). Tbilisis – Kachetija – Tbilisis

  Vėlyvi pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių išvažiuosite į nuostabų regioną su įspūdingais ežerais ir kriokliais, senovinio vyno daryklomis ir urvų vienuolynais bei turtinga skania virtuve – Kachetiją. Aplankysite meilės miestą arba „Gruzinišką Las-Vegasą“ – Signachį. Kodėl jis taip vadinasi? Papasakos vietinis linksmuolis gidas. Tai vienas mažiausių Sakartvelos miestų, tačiau labai populiarus tarp šalies gyventojų. Žavus spalvingas miestelis raudonais stogais – tai ideali vieta pabėgti iš perpildytų triukšmingų miestų, ramiam savaitgaliui. Įsikūręs vynuogynų širdyje su nepaprasto grožio vaizdu į Alazani slėnį, miestas nepalieka abejingų.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Pamatysite iki šiol veikiantį moterišką vienuolyną, į kurį atvyksta piligrimai iš viso pasaulio – Bodbe arba Šv. Nino vienuolyną. Didžiulį plotą užimantis vienuolyno kompleksas randasi labai gražioje vietoje: išpuoselėtos vejos, daugybė gėlynų, gydomieji šaltiniai ir bažnyčių pastatai... Nacionalinė gruzinų šventovė – Šv. Nino kapas, randasi Šv. Jurgio katedroje prie altoriaus. Tikima, kad ji gali išgydyti psichinius ir fizinius negalavimus.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Vyno gamyba Kachetijoje yra ypatingas vietos kultūros bruožas: vyną gamina profesionalai ir mėgėjai, gamyklose ir namuose, vietiniai gyventojai ir užsieniečiai, kurie pamilo šią derlingą žemę ir nusprendė pasilikti. Be to, vynas gaminamas naudojant senovinę Kachetijos technologiją, naudojant specialius „qvevri“ ąsočius, o ši meno rūšis įtraukta į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Taigi kupiną nuotykių dieną užbaigsite vietinio gruzino namuose, kur ragausite jo gamybos vyną. Pajausite tikrą gruzinišką svetingumą – jaukioje viloje šeimininkas padengs stalą su skaniausiais nacionaliniais patiekalais: dolma, chačapuri, šašlykas... Išmoksite sakyti tradicinius tostus. Vynas, tranki muzika ir aistringi gruziniški šokiai – ši vieta tiesiog sukurta sielos poilsiui. Norintys galės išmokti gaminti chačapuri. O vakare šeimininkas gros gitara ir dainuos gražiausias gruziniškas dainas...

  Grįžimas į Tbilisį.

  Nakvynė viešbutyje.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 6 diena: 2025 m. sausio 2 d. (ketvirtadienis). Tbilisis – Vardzija

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių su nuotaikinguoju vietiniu gidu keliausite į išskirtinį Vardzijos miestą. Vardzija – tai didžiulis urvų miestas, kurio pažiba – įspūdingas vienuolynas, iškaltas iš tvirtos uolos. Urvai yra 50 metrų gilumos į uolą ir turi net 8 aukštus! Vardzija tai įdomi atmosferinė vieta. Vaikščiodami su vietiniu gidu, urvų tuneliais, užlipsite į apžvalgos aikšteles iš kurių atsiveria nuostabaus grožio vaizdai į vienuolyną ir aplinkinius kalnus. Nuo XX amžiaus Vardzijoje, urvų mieste veikia vienuolynas, o 2005 metais čia buvo atlikti statybos darbai siekiant grąžinti vienuolynui jo pradinę išvaizdą.

  Pietūs.

  Vakare turėsite laisvą laiką Vardzijoje. Čia galėsite pasivaikščioti gamtos takeliais arba pailsėti prie upės ir pasigrožėti nuostabiais kalnų vaizdais.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 7 diena: 2025 m. sausio 3 d. (penktadienis). Vardzija – Achalcichė – Rabati – Borjomi

  Pusryčiai svečių namuose.

  Po pusryčių savo kelionę po Sakartvelą (Gruziją) tęsite, vykdami į Sakartvelo kurortą, kuris savo gydomojo mineralinio vandens šaltiniais garsėja visame pasaulyje – Borjomį. Pakeliui aplankysite nedidelį Achalcichės miestą, kurio pavadinimas išverčiamas kaip „Nauja tvirtovė“. Senąją ir naująją Achalcichės dalis skiria tekanti upė viduryje miesto. Pagrindinis miesto lankytinas objektas – tai IX amžiaus didžiulė viduramžių tvirtovė – Rabati. Rabati teritoriją sudaro viršutinė ir apatinė dalys, atskirtos akmenine siena. Išskirtinis Rabati bruožas – teritorijoje yra muziejus, mečetė, ortodoksų bažnyčia, kavinės, restoranai, viešbučiai, parduotuvės ir vyno rūsiai.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Pietūs.

  Po sočių pietų atvyksite į garsųjį Borjomi kurortą. Miesto pavadinimas susideda iš dviejų gruziniškų žodžių: „borzh“ – „tvirtovė, siena“ ir „omi“ – „karas, mūšis“. Apsupta neįveikiamais kalnais, senovinis Borjomio miestas buvo sunkiai pasiekiama tvirtovė. Borjomi miesto teritorijoje archeologai rado pirtis, pastatytas dar I amžiuje. Istorikai mano, kad to laikmečio žmonės tik maudėsi mineraliniame vandenyje, bet jo negėrė. Ir tai rodo, kad jau nuo senų laikų jie žinojo apie gydomąsias Borjomio savybes. Mineralinio vandens pilstymas prasidėjo tik 1890 metais, tačiau per trumpą laiką tapo labai populiarus ir paskatino atidaryti Borjomio medicinos kurortą.

  Veliau tęsdami savo kelionę, kartu su vietiniu gidu pasivaikščiosite centriniame parke, kuris išgarsėjo dėl pagrindinio karštojo mineralinio vandens Borjomi šaltinio mieste, iš kurio vandenį kiekvienas gali paragauti visiškai nemokamai. Šaltinis randasi gražiame mėlyname paviljone su kupolu ir stikliniu stogu. Čia galima atsigerti vandens vietoje arba įpilti ir paimti su savimi. Vakare įjungiamas apšvietimas, sukurdamas itin magiška paviljono atmosferą. Pagal galimybę, už papildoma mokestį, išsimaudysite karštuose terminiuose baseinuose po atviru dangumi.

  Po kupinos nuotykių dienos – vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

 • 8 diena: 2025 m. sausio 4 d. (šeštadienis). Borjomi – Upliscichė – Ryga / Vilnius

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių paskutiniąją kelionės Sakartvele (Gruzijoje) dieną vyksite į muziejų po atviru dangumi – Uplistsikhe. Paskutinį dieną Sakartvele (Gruzijoje) skirsite pažinčiai su Uplistsikhe, iškaltu uoloje. Uplistsikhas atsirado  II – I amžiuje iki mūsų eros, ir žmonės čia gyveno net iki XIX amžiaus. Sunku įsivaizduoti, kad 3000 metų Uplistsikhe, paslėptame nuo viso likusio išorinio pasaulio, žmonės gimė, gyveno, garbino dievus, tuokėsi, sirgo ir mirė... Iš viso šioje vietoje buvo išraižyta apie 700 urvų, kuriose išsidėstę svarbūs Uplistsikhės objektai: gyvenamosios patalpos, vaistinė, kepykla, vyninė, šventykla, amfiteatras ir net kalėjimas. Deja, ne visa tai išliko iki mūsų dienų. Šiandien Uplistsikhė atidaryta 150 urvų, kurių plotas užima net 4 km2! Visas kompleksas yra įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Pagrindiniai traukos objektai yra: helenistinio stiliaus amfiteatras su vaizdu į Mtkvari upę, IX amžiaus bažnyčia, pastatyta ant senovės pagonių šventyklos griuvėsių, buvusi karališkoji kolonada ir paslaptingas akmeninis tunelis, einantis nuo Uplistsikhės miesto iki upės kranto.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

  Vėlyvi pietūs.

  Pervežimas į Tbilisio tarptautinį oro uostą.

  19:30 val. Skrydis iš Grusijos, Tbilisio į Rygą / Vilnių.

  22:15 val. – nusileidimas Rygos oro uoste.

  23:59 val. – nusileidimas Vilniaus oro uoste.

  * Skrydžio laikas gali keistis, būtinai pasitikrinkite prieš kelionę! Skrydį vykdo - avialinijos AirBaltic.

  NAUJIEJI METAI SAKARTVELE (GRUZIJOJE) 8d/7n

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: 6 nakvynės viešbutyje. 1 nakvynė svečių namuose (Vardzijoje).
 • Maitinimas: Visi pusryčiai, pietūs ir vakarienės (išskyrus išvykimo diena).
 • Naujųjų Metų vakaras.
 • Vyno degustacija.
 • Pakilimas džipais iki Gergeti bažnyčios Kazbegyje.
 • Visi įėjimo bilietai ir mokesčiai.
 • Visi pervežimai Sakartvele (Gruzijoje) autobusiuku.
 • Linksmo, charizmatiško vietinio gido paslaugos.
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos. Grupe lydės lietuviškai šnekantis gruzinas.

Į kainą neįskaičiuota


 • Tarptautinių skrydžių bilietai: Rygą – Tbilisis – Ryga / Vilnius – Tbilisis – Vilnius Skrydžius vykdo avialinijos AirBaltic. Bagažas 23 kg (1 vnt.) + rankinis bagažas su rankine/maišeliu 8 kg (1 vnt.)
 • Draudimas dėl COVID-19 rizikos, suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas, bagažo vėlavimo/praradimo ir kt. Nuoroda: https://www.ingridatours.lt/draudimas
 • Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už vienvietį kambarį 190 €.
 • Asmeninės išlaidos.
 • Pervežimas iš/į Vilniaus / Rygos oro uostą.
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui – apie 2 € asmeniui už dieną.
 • Pagal galimybę - Terminiai baseinai Borjomi kurorte (apie 5-8 € asmeniui).

Papildoma informacija


Naujametinė kelionė į Sakartvelą (Gruziją). VISKAS ĮSKAIČIUOTA! Kaina (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje) – 1485 €

Kelionei būtinas galiojantis PASAS arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĖ.

Pastaba: Naujametinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) kelionės programa, ekskursinių objektų lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Naujametinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie Naujametinę kelionę į Sakartvelą (Gruziją) tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el. paštas – [email protected], [email protected], [email protected].

Išvykimas


Skrydžio Vilnius / Ryga - Tbilisi informacija:

2024.12.28 08:55 val. Vilnius – 18:30 val. Tbilisis (Gruzija).

2024.12.28 12:10 val. Ryga – 18:30 val. Tbilisis (Gruzija).

*Skrydžių laikai gali keistis, būtinai pasitikrink prieš kelionę! Skrydį vykdo - avialinijos AirBaltic.

Skrydžio Tbilisis - Ryga / Vilnius informacija: 

19:30 val. Skrydis iš Tbilisio (Gruzijos) į Rygą / Vilnių.

22:15 val. – nusileidimas Rygos oro uoste.

23:59 val. – nusileidimas Vilniaus oro uoste.

* Skrydžio laikas gali keistis, būtinai pasitikrinkite prieš kelionę! Skrydį vykdo - avialinijos AirBaltic.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai