Iš Vilniaus: Klaipėdos kulinarinis paveldas- Spalvingasis šviesų festivalis

vasario 15
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Iš Vilniaus: Klaipėdos kulinarinis paveldas- Spalvingasis šviesų festivalis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. vasario 15 d. 07:00

Kelionės programa

Švęskime valstybės gimtadienį bei Šv. Valentino dieną Klaipėdoje – šviesų festivalyje, kuriame grožėsimės ne tik unikaliomis šviesų ir garso instaliacijomis bet ir degustuosime tradicinius Klaipėdos kulinarinio paveldo patiekalus.

7.00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės)

08.30 val Kaunas (Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.)
Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje.

Kelionė pradedama Klaipėdos kulinariniu paveldutradicinio pyrago bei kafijos paskanavimu. Klaipėdos mieste vyravo stipri kulinarijos tradicija, persipynusi su vokiškais ir lietuviškais papročiais. Apsilankę šioje degustacijoje sužinosite istoriją apie Klaipėdos pilies gyventojus išgelbėjusį sūrį, įdomiausius faktus apie gilias šio krašto pienininkystės tradicijas, sūrių gamybą bei vartojimo kultūrą. Taip pat susipažinsite su Klaipėdos kulinarinio paveldo palikimu, viešbučių, restoranų, kavinių atsiradimo istorija mieste, priminsime jau užmirštas šventes, kurias švęsdavo klaipėdiečiai. Degustaciją vainikuoja skanaujamas pagal senąją receptūrą iškeptas pyragas, užgeriant tradiciniu Klaipėdos krašto kavos gėrimu – kafija. 

Po vaišių tęsime pažintį aplink Klaipėdos senamiestį. Dalyvausime ekskursijoje, kurios metu sužinosime, kodėl Klaipėda taip skiriasi nuo likusių Lietuvos miestų, kokia kalba šiame mieste buvo kalbama prieš 100 metų, kur dingo originali, miesto simboliu vadinama Taravos Anikės skulptūra, atskleistos Hitlerio atvykimo į Klaipėdą aplinkybės bei išgirsite kitas šio miesto įdomybes.

Pasibaigus ekskursijai mūsų laukia pietūs – jau legenda tapę Klaipėdos sūrio piršteliai. Yra sakoma, jog kiekvienas miesto svečias privalo bent kartą paragauti šį patiekalą, tačiau praktika rodo, jog kartą paragavus, vėliau sunku atsispirti.

Po sočių pietų skiriamas laisvas laikas, kurio metu pasidžiaugsime unikaliais šviesų festivalio projektais ir instaliacijomis. Klaipėdos šviesų festivalis – tai jau tradiciškai 6 metus iš eilės rengiama šviesų šventė klaipėdiečiams bei miesto svečiams. Festivalis skiriamas Vasario 16-ajai ir šv. Valentino dienai, tad bus pristatomi unikalūs projektai bei šviesų instaliacijos. Dauguma projektų yra specialiai kuriami ar adaptuojami Klaipėdai, o netikėtos spalvos ir formos nušviečia uostamiesčio architektūrą ir istoriją.

Kelionės kaina –  30 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Pyrago ir kafijos degustacija – 2,90 € asmeniui.
Pietūs – 4,5 € /pilna porcija (6 sūrio piršteliai) asmeniui
Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel.  8651 54869;   865556313 el.paštas –  [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums