Iš Vilniaus, Kauno: Stintapūkio šventė Neringoje

vasario 15
Kaina asmeniui 39€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. vasario 15 d. 06:00

Kelionės programa

Stinta pūkis, stinta pūkis“ – magiškus žodžiu dainuodavo Pamario krašto žvejai, bumbindami ant ledo ir viliodami į tinklus stintas. Stintos gyvena Baltijos jūroje, nerštui plaukia į Nemuno žemupį. Yra ir sėslios stintos, vadinamos stintelėmis. Šios nardo Kuršių mariose ir šalies giliuose ežeruose.

6.00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės)
  07.30 val Kaunas (Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.)

 Galimi sustojimai autostrados sutartoje vietoje.   

Aplankysime legendomis apipintą Raganų kalną, įsikūrusį ant vieno gražiausių, seniausių parabolinių kopų Juodkrantėje. Kalno šlaitai apaugę šimtamečiais medžiais, vingiuotas takas per ūksmę veda į 42 m. aukščio viršūnę. Raganų kalną nuo neatmenamų laikų mėgo ne tik žmonės, sakoma jog čia puotas keldavo ir raganos. Mistinė atmosfera, paskatino liaudies meistrus iš visos Lietuvos, įkūnyti medžio skulptūrose pasakų ir personažų herojus, o dabartiniai gidai supažindina su jais turistus.

Užkopsime į  Parnidžio kopą, nuo kurios žvilgsnis nuklysta į marių platybes, jūros tolumas. Atšiaurių vėjų pustoma Parnidžio smėlio kopa virš jūros lygio yra iškilusi net 52 metrus. Iš kopos viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė atsiveria Nidos miestelio panoramą. Saulės laikrodžio pagalba paskaičiuosim Saulės laiką Nidoje. 

Laisvas laikas Nidoje, pasibuvimas Stintapūkio šventėje.

Sutartu laiku ir vietoje susitikimas. Trumpa pažintinė ekskursija po Nidos gyvenvietę, kurios metu pareisime pro Gintaro galeriją, Hermano Blodės muziejų, Nidos evangelikų bažnyčią, buvusius Thomo Manno  namus (dabar Thomo Manno kultūros centras), pageidaujantys galės nusipaveiksluoti prie Vytauto Kernagio skulptūros.  

Grįžtant link namų jeigu norėsis  ir dar bus šviesu galėsime aplankyti Naglių gamtos rezervate - Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas. Tai vienos vienas įspūdingiausių Kuršių nerijos ir visos Lietuvos kraštovaizdžio elementų, niekada nepaliekantis abejingų. Tai yra ilgiausios kopos Lietuvoje. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos.

Kelionės kaina:  39 € asmeniui

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; autobuso kelto mokesčiai, autobuso ekologiniai mokesčiai; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Kelionės maršrutą parengė  UAB Ingrida tours. 

Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313, 8677 27036  [email protected]  arba  [email protected]

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums