Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Anykščių ir Kupiškio kraštas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Anykščių ir Kupiškio kraštas

Kelionės programa

Šioje dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

Pirmoji kvalifikacijos kėlimo mokytojams kelionės diena:

 • Kvalifikacijos kėlimo pedagogams kelionę autobusu pradėsite nuo plaukimo plaustu ežere. Plaukdami sužinosite ežero atsiradimo istoriją, legendas, gamtines ypatybės, gėrėsitės nepakartojamu kraštovaizdžiu, atsipalaiduosite po ilgos kelionės.
 • Toliau, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionėje, aplankysite gražiausią dvarą, esantį Anykščių regioniniame parke. Dvaro rūmai, 1853 metais pastatyti Lietuvos – Lenkijos didikų Venclovavičių giminės. Ypatinga dvaro interjero puošmena – autentiškos XIX a. krosnys, apmūrytos baltos glazūros plokštėmis. Analogiškos yra Lietuvos Prezidentūroje. Ekskursijos metu išgirsite dvaro ir jo apylinkių istoriją, išvysite dvaro kambarius, sales. Profesionalus gidas supažindins su dvariškių gyvenimo istorijomis ir “paskalomis”, pakvies į apžvalgos bokštą bei kitas įspūdingas dvaro erdves.
 • Šios kvalifikacijos tobulinimo mokytojams kelionės metu sustosite Papietauti: Sriuba + karštas vištienos patiekalas (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę pranešti. Taip pat informuoti 4 dienas prieš kelionę, jeigu norėsite vegetariško patiekalo).
 • Vėliau, pažintinėje kvalifikacijos kėlimo pedagogams kelionėje autobusu, apžiūrėsite ir pabandysite apkabinti antrą pagal dydį akmenį Lietuvoje. Su vietine gide praeisite vingiuojančiu taku virš medžių viršūnių. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti Anykščių apylinkes ir pasigrožėti Šventosios upės vingiais.
 • Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo mokytojams kelionės metu aplankysite „Laimės žiburį“. Rašytojui J. Biliūnui atminti ant kalvos 1958 m. buvo pastatytas 14 metrų aukščio monumentas simboliniu pavadinimu „Laimės žiburys“. Rašoma, kad tas, kuris užlips ant to kalno ir žiburį pasieks, visus žmones padarys laimingus ir išsipildys jo norai. Tiesa, kad noras išsipildytų reiktų jį sugalvoti lipant stačiais 86 pakopų laiptais žiburio link, su niekuo nesikalbėti. Taip pat galima sugalvoti norą užlipus ir tylint apeiti ovalia atbraila aplink paminklą.
 • Šioje savaitgalio pažintinėje kvalifikacijos tobulinimo kelionėje autobusu, pažintį su Rytų Aukštaitija tęsite vieninteliame Lietuvoje muziejuje, įkurtame 1978 m. agronomo prof. Petro Vasinausko iniciatyva. Muziejaus gidas supažindins jus su arklio evoliucija, Lietuvos arklininkystės istorija, papasakos apie lietuviškas arklių veisles – žemaitukus. Arklio muziejuje eksponuojamos kalvystės, audimo, račdirbystės ir kt. tradicinių amatų kolekcijos.
 • Kvalifikacijos kėlimo mokytojams kelionės dieną užbaigsite nakvynė viešbutyje gamtos apsuptyje.

Antroji kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės diena:

 • Po pusryčių viešbutyje pirmiausiai, šioje dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionėje mokytojams, aplankysite dvarą, kuriame skanausite “Pagrabines” bandeles. Šiam produktui neseniai suteiktas tautinio paveldo ženklas. Bandelės yra su varškės įdaru ir jos valgomos karštos su specialiu padažu. Dalyvausite ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite dvarą, sužinosite jo istoriją. Manoma, kad dvaras pastatytas vietinių meistrų rankomis XIX a. pradžioje.
 • Vėliau pažintinės kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionėje dalyvausite ekskursijoje po miestą. Sužinosite miesto istoriją, apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius miesto objektus. Išgirsite įdomių pasakojimų apie žymiausius to krašto žmones.
 • Šios kvalifikacijos tobulinimo kelionės mokytojams autobusu metu aplankysite dar vieną nuostabų dvarą. Dabar dvarą valdo jį atgavusi Bogdano Komaro anūkė. Ji ir papasakos jums apie jį.  Mykolas Komaras, bajorų Komarų iš Padniestrės palikuonis, 1654 m. įsikūrė šiame dvare. Iki mūsų dienų išlikę dvaro rūmai, oficina, pieninė, bravoras, sandėlis. Iki XIX a. antros pusės dvaro pastatas buvo vienaukštis, klasicistinio stiliaus. Rūmuose buvo 26 įvairios paskirties, formos ir dydžio patalpos. Rūmus supo 2 ha ploto angliško stiliaus parkas. Čia buvo daug meno kūrinių, per 5 tūkst. tomų biblioteka.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės pabaigoje numatyti Vėlyvi pietūs: Sriuba + karštas vištienos patiekalas (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę pranešti. Taip pat informuoti 4 dienas prieš kelionę, jeigu norėsite vegetariško patiekalo).
 • Pilni įspūdžių keliausite namo ir veliau jums bus į elektroninius paštus atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pedagogams pažymos.

 

Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 95 € asmeniui (lankymasis dvaruose ir muziejuose, ekskursijos mieste ir pietūs, pasiplaukiojimas laivu).

Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kvalifikacijos kėlimo programą pedagogams tel.: +37065556313 , +37067727036 arba +37064442909; el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums