Ekskursijos Klaipėdoje

Prūsijos Karalių takais

Ekskursijos metu atversime didingus karališkų vizitų puslapius Klaipėdoje, sužinosime kaip miestas pasitikdavo garbingus svečius, kur ir pagal kokią muziką buvo šokamas dviejų šalių valdovų pirmas šokis, kada ir kokiomis aplinkybėmis visam Prūsijos karališkajam dvarui ir armijai, Memelis tapo laikinaisiais namais, kaip šis laikotarpis pakeitė miestą ir jos gyventojus. Didinga istorija papasakos apie Prūsijos valdovų spendimus įkurti Frydricho miestą, vėlesnį jo sujungimą su Memeliu, apie pasirašytas Privilegijas bei paskelbtus Memelyje ediktus, veikusius visoje Prūsijoje.

Ekskursiją pradėsime istorinėje Klaipėdos senamiesčio vietoje prie įėjimo į Friedricho pasažą. Karalių takas vingiuos Tiltų gatve pro buvusios šv. Jono bažnyčios vietą miesto Rotušės link. Didingas karališkų žingsnių aidas ves Liepų gatve, Danės skveru, pasakodamas istoriją apie Prūsijos valdovų šeimos kasdienybę, nuotaikas ir pomėgius Memelyje. Vaikščiodami valdomų mėgiamose vietose, žavėsimės kūrybiška miesto atmosfera, palyginsime jos pokyčius, bei gerai praleisim laiką….

Ekskursijos trukmė apie 1,5 -2 val. priklausomai nuo oro sąlygų ir nuotaikos.

Ekskursija „Prūsijos Karalių takais“ puiki dovana Gimtadienio, Kalėdų, Naujų Metų ar kita linksma gyvenimo proga,  …. tad Švęskime šventes KARALIŠKAI !!!!!

Ši ekskursija puiki pažintis su miestu, jo kūrimosi įdomia istorija, galimybe pamatyti pokyčius, nes rodomos ankstesnio miesto nuotraukos. Ši ekskursija įdomi, emocinga ir labai informatyvi, tinkanti puikiam laiko praleidimui, pageidaujant pristatyti svečiams miestą, kaip unikalų ir savitą.

Geriausias ekskursijos rezultatas pasiekiamas kai grupė iki 20 žmonių.

Ekskursijos trukmė: 1,5 – 2 val.

Ekskursijos pradžia: Prie skulptūros „Laukinis vyras“ (įėjimas į Frydricho pasažą iš Tiltų gatvės).

Pasiteiravimui apie ekskursiją  tel. +37065556313, gidavimo veikla užsiimanti Ingrida

Užsakius ekskursiją kolektyvui, šeimoms, draugų būriui, kaina derinama atskirai.