Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Teatralizuota ekskursija Smalininkuose – Lakštingalų slėnis – Senovinės technikos muziejus

rugsėjo 7


Kaina: 22€

8.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

8.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

Galimas išvykimas iš Palangos, Kretingos  už papildomą 5 eurų mokestį, jeigu susidarytų grupė keturiolika ir daugiau keliaujančių.

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą ir mokestį.

Ekskursiją pradėsime  pėsčiųjų žygiu „Akmenos kraštovaizdžio pažintiniu taku“, supažinsime  su Akmenos upės slėnio kraštovaizdžiu, keliausite per du rajonas, Tauragės ir Šilalės. Tako ilgis 1,2 km. Pažintinio tako pradžia ir pabaiga stovyklavietėje „Lakštingalų slėnis“.  Žygis prasideda perėjimu per Akmenos upę, kabančiu lieptu (Tauragės r.). Toliau keliaujame srauniosios upės pakrante, kol prieiname 153 laiptelius, stačiai kylančius į viršų. Užkopiame ant aukšto ir stataus skardžio-atodangos, nuo kurios atsiveria gražūs vaizdai į upės slėnį, stačius medžiais apaugusius skardžius. Kelionė tęsiasi skardžio viršumi, kol prieiname Šilalės r. ir laiptais stačia galva leidžiamės žemyn. Priklausomai pagal metų laiką čia galime stebėti ir gėrėtis įvairia augmenija. Ypatingai gražu, kai slėniai pasipuošę baltais plukių žiedais, na, o rudenį galima sutikti ir grybų šeimynas. Kiek pasigrožėję Akmenos vingiais, prieiname dar vieną kabantį lieptą (Šilalės r.), perėję į kitą pusę mes vėl atsiduriame Tauragės rajone ir grįžtame į poilsiavietę.  Sugrįžtame į stovyklavietę, čia mūsų laukia karšta žolelių arbata, virta ant laužo ir gardi naminė duonelė, trumpas atokvėpis gražiame slėnyje, bei trumpa pažintis su regioniniu parku.

Vėliau vyksime į Smalininkus ir dalyvausime teatralizuotoje ekskursijoje, kur nukeliausime daugiau kaip 100 metų atgal. Smalininkai – buvęs Rytų Prūsijos pasienio miestelis. Buvo vežami daugiausia grūdai, gyvuliai ir mediena iš Rusijos atokesnių vietovių.  Ekskursijos metu Teatrališkai perteikiama vietos istorija, gyvenimo pasienyje ypatumai,  Mažosios Lietuvos edukacinė klasė , žaisime, vykdysime užduotis….. 🙂

Vėliau aplankysime Senovinės technikos muziejų, pradėjusį veikti nuo 2004 metų. Čia surinkti senovės technikos pavyzdžiai: senoviniai vidaus degimo varikliai, traktoriai, mėsmalės, skaičiavimo mašinos,  elektros, radijo, kino, foto ir kita senovinė technika. Čia galima rasti visko nuo akmeninio kaplio iki KGB telefono. Visa tai surinko, į Smalininkus atvežė ir savo sodyboje „įkurdino“ buvęs Gedimino technikos universiteto dėstytojas Justinas Stonys. Apie 70 % muziejaus eksponatų vokiški arba su vokiškais užrašais, tokiais kaip Gumbinen“ (dabar – Kaliningrado srities miestas Gusevas).

Kelionės kaina – 22 € asmeniui;

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos:

Pėsčiųjų žygis Pagramančio regioniniame parke, arbata, duonelė – 3 € asmeniui;

Teatralizuota ekskursija Smalininkuose – 8 € asmeniui;

Įėjimas į senovinės technikos muziejų – 1 € asmeniui; vaikams, suaugusiems – 0,5 € asmeniui.

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 3 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313 arba 868626261, 867727036 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected] arba [email protected] arba [email protected]

 

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugsėjo 7
Kaina:
22€

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna