Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Žaislų muziejus – Vilniaus senamiestis – „Vishy“ vandens parkas

rugpjūčio 31


Kaina: 28€

Išvykimas:

6.50 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės (Išvykimo laikas gali keistis)

7.10val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų). (Išvykimo laikas gali

keistis)

Esant 14 ir daugiau keliaujančių galimi išvykimai iš Palangos, Kretingos.

8.10 val. Kryžkalnis, degalinė.

Dienos išvyką pradėsime Žaislų muziejuje, kur atskleisme žaislų pasaulį ir jo virsmų istoriją kaip neatsiejamą žmonijos istorijos dalį. Sužinosime ką žaidė akmens amžiaus žmonės, kuo skyrėsi viduramžių žaislai nuo šiandienos, kas išrado žaislus. Unikalūs originalai yra kruopščiai saugomi jų neįmanoma liesti, apžiūrėti ar išbandyti. Tačiau pagamintas žaislų kopijas galima drąsiai imti į rankas ir … žaisti! Amžius nėra riba. Čia kiekvienas rasime savo mėgstamiausią vaikystės žaisliuką, o vaikai galės pamatyti su kokiais žaislais žaidė jų tėvai ir seneliai.

Vėliau vyksime į mūsų šalies sostinę, su gide pasivaikščiosime po Vilniaus senamiestį. Aplankysime Katedros aikštę, paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsime gotikine Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiosime senosiomis Vilniaus gatvelėmis, stabtelsime Rotušės aikštėje…

Ir pagaliau vyksime į „Vichy“ vandens parką, kuris kviečia pabėgti nuo kasdienės rutinos ir pajusti atpalaiduojantį tropikų karštį Lietuvoje. Polinezijos salų tematika apima visas vandens parko erdves – nuo pat rūbinės iki baseinų ir pirčių zonos. „Vichy“ vandens parke veikia masažo salonai, vandens bei sausumos barai, užkandinė „Aloha bistro“, ir „Vichy Classique“ lauko terasa, kur galima atsigaivinti įvairiais gėrimas ir užkąsti. Vichy“ vandens parke įrengti net 8 moderniausi atrakcionai Baltijos šalyse: „Morėjos vulkanas“, „Fidžio viesulas“, „Tongos gyvatė“, „Pitkerno urvas“, „Ohanos upė“, „Rapa Nui bedugnė“, „Moskito“ ir „Maorių klyksmas“, veikiantis švytuoklės principu ir leidžiantis patirti nesvarumo būseną. Šis atrakcionas yra didžiausias tarp uždarųjų vandens parkų pasaulyje. Mėgausimės pramogomis delfinų jūroje bei kanojų upėje, o atsipalaiduoti galėsime sūkurinėse voniose.

Kelionės kaina –  28 € asmeniui.

 Ekskursija po Žaislų muziejų –  5,00 €, senjorams ir moksleiviams 3,00 €

Vishy vandens parkas –  3 val. pramogų zonoje su pirtimis suaugusiems  – 25 € asmeniui (be pirčių – 22 € asmeniui);  vaikams 17-6 metų – 17 € ; vaikams  3-5m amžiaus – 10 €.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours)

Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313, 868626261;  867727036 [email protected]  arba [email protected] arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugpjūčio 31
Kaina:
28€

Vieta

Vilnius

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna