Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Vygrių vienuolynas-Balstogė –Prūsų jotvingių gyvenvietė

liepos 27 6:30 - liepos 28 23:30


Kaina: 95€

Išvykimai:

6.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

6.45 val. išvykimas iš Gargždų, Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

2019 m. liepos 27  d.

Vyksime aplankyti legendinį LDK valdovų domeną –  Vygrius, kurio žemes Jonas Kazimieras Vaza užrašė 1667 m. iš Italijos atvykusiems kamaldulių vienuoliams. Vygrių ežero saloje, vėliau sujungtoje su krantu, įsikūrė barokinis vienuolyno ansamblis, kurį ir aplankysite. Čia apgyvendinti vienuoliai buvo įpareigoti melstis už valstybės ir valdovo gerovę.  Šiai dienai Vygriuose, vienuolių nėra tačiau yra gausiai lankomas turistų. Kažkada vienuolyne gyvenę kamaldulių vienuoliai duodavo tylėjimo įžadus ir prabildavo tik ypatingais atvejais, bet net tada – pusbalsiu ir trumpam. Šiame vienuolyne lankėsi ir popiežius Jonas Paulius II, šiandien galima aplankyti apartamentus, pamatyti, kur jis meldėsi, kur ilsėjosi. Vaikščiojant galima pasijusti lyg grįžtum į XVIII amžių.

Toliau, kelionę tęsime į Balstogę, didžiausią šiaurinės Lenkijos miestą, kuriame gimė Esperanto kalbos tėvas L.Zamenhofas. Balstogę pasistatė Janas Klemensas Branickis, kaip privatų miestą, garsėjo tabako ir tekstilės pramone. Pagal galimybę aplankysime XVIII a. Branickių rūmus, garsėjančius kaip Lenkijos Versaliu. Šiuo metu rūmuose yra įsikūręs medicinos universitetas. Baltstogė garsi bažnyčių gausa, dauguma jų yra šiuolaikinės statybos, o labiausiai stebina savo dydžiu. Kalbama, kad šv. Dvasios cerkvė gražiausia Lenkijoje, o Hagia Sophia – Stambulo bažnyčios kopija. Trumpa ekskursija po miestą.

Miestas garsus supermarketais, įsikūrus viešbutyje Gołębiewski laisvas laikas pirkiniams, maloniam pasibuvimui. Viešbutyje yra 2 baseinai, 3 sūkurinės vonios, vandens čiuožykla, 3 saunos, druskos ir ledo olos. Vakare galėsite pažaisti biliardą ar apsilankyti naktiniame klube. Vakarienė įskaičiuota

2019 m. liepos 28 d.

Pusryčiai viešbutyje, išvykimas iš Balstogės apie 11 val. Važiuodami link namų užsuksime į Prūsų-jotvingių gyvenvietę, kurioje susipažinsime su mūsų tautos praeitimi, pamatysime daug originalių medinių namelių, įdomią XIII a. prūsų medinę pilį, akmenimis klotą baseiną, įspūdingą aukurą, prūsų ir jotvingių pilkapius ir kt. Ekskursiją lietuvių kalba ves pats gyvenvietės kūrėjas Petras Lukoševičius

Kelionės kaina asmeniui, kai gyvena dviviečiame kambaryje – 95   €.

Į kelionės kainą įskaičiuota: komfortabilus autobusas, lydinčio gido-kelionės vadovo paslaugos, viešbučiai su pusryčiais ir vakariene, programos rengimas ir derinimas, organizavimo išlaidos.

Papildomos išlaidos asmeniui:

Vygrių vienuolynas įėjimas ir gido paslaugos – 10 – 12 PLN (priklausomai nuo grupės dydžio)

Įėjimas į Barnickių rūmus  –  20 PLN

Prūsų –jotvingių gyvenvietė – 10 PLN arba 2,5 €

Asmeninės išlaidos  – pagal poreikį.

PASTABA.   Išsikeisti iš eurų į zlotus galėsite ir Lietuvos-Lenkijos pasienyje.

 

 

 

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
liepos 27 6:30
Pabaiga:
liepos 28 23:30
Kaina:
95€

Vieta

Lenkija

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna