Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

GRUPĖ PILNA ! Vroclavas- Adršpachų kalnų gamtos draustinis-Praha- Sychrovo pilis

rugpjūčio 15 0:30 - rugpjūčio 18 23:30


Kaina: 190€

 

2019 m. rugpjūčio 15 d. (ketvirtadienis)

00.10 val. ryte išvykstame iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės (prieš kelionę išvykimo laikas bus patikslintas)

00.25 val. ryto išvykimas iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

Galimi atskiri susitarimai dėl sustojimo. 

Kelionė per Lietuvą, su trumpais sustojimais numatytose degalinėse. Sustojimas pietų pertraukai.

Į pavakarę atvykstame į žavinga architektūra, daugybe upių ir tiltų bei gyvybinga didmiesčio kultūrine scena pasižymintį miestą – Vroclavą. Tai „Lenkiškoji Venecija“, įsikūrusi  prie Odros upės, dalinanti miestą į keliolika salų, sujungtų tiltais. Jų priskaičiuojama apie 117. Su miesto gidu pasivaikščiosime romantiškomis senamiesčio gatvėmis, pasisveikinsime su nykštukais. Pasigrožėję vakariniu, spalvinguoju miestu vyksime nakvynei į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2019 m. rugpjūčio 16 d. (penktadienis)

Ankstyvą rytą, gerai pasistiprinę, vyksime į Čekiją.

Lankysime vieną įspūdingiausių Čekijos šalies vietų – Adršpachų kalnų gamtos draustinį. Vieta, kur stūkso įspūdingo dydžio smiltainio uolos, savo forma primenančios įvairiausias figūras.  Šis parkas – tai puiki vieta pasivaikščioti kalnų takeliais, siaurutėliais tarpekliais, tarp nepakartojamų iki 80 m aukščio siekiančių uolų, tarsi bokštų, kuriuos bėgant amžiams suformavo vėjas, vanduo ir temperatūrų svyravimai. Kai kurioms iš jų net ir vardai suteikti. Na, o nestokojantys fantazijos ir patys uolose įžvelgs gyvūnų ar kitų būtybių siluetus. Parke galima ir pasiplaukioti valtelėmis.  Pasivaikščioję, pasigrožėję, pilni gerų emocijų vykstame į Čekijos sostinę Prahą.

Ekskursija po žavingąjį Prahos senamiestį, kurios metu pamatysite trečiąjį pagal senumą astronominį laikrodį. Kas valandą (nuo 8:00 iki 20:00) čia pasirodo apaštalų figūros bei kitos judančios skulptūros.  Pagal galimybes aplankysime Prahos hradą, pasivaikščiosime Auksine gatvele, aplankysime Šv.Vito katedrą.  O dar ir įspūdingąjį Karolio tiltą – vieną iš Prahos miesto simbolių. Sklando legenda, kad 14 a. statant didingąjį tiltą į skiedinį buvo įmaišoma kiaušinių – kad šis tiltas tvirtesnis būtų. Po ekskursijos laisvas laikas romantiškam pasivaikščiojimui po nuostabųjį senamiestį, poilsiui, pagurkšnojimui čekiško alaus. Nakvynė Čekijoje.

2019 m. rugpjūčio 17 d. (šeštadienis)

Ryte, papusryčiaujame ir vykstame aplankyti neogotikinių  Sychrovo rūmų – Rohanų giminės rezidenciją. Rūmus supa gražus 23 ha angliškas sodas.  Prabangiuose rūmuose yra apie 250 Rohanų, jų giminaičių ir Prancūzijos karalių portretų. Tai didžiausia prancūziškosios protretinės tapybos kolekcija Centrinėje Europoje. Ekskursija ves rusakalbis rūmų gidas.

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. rugpjūčio 18 d. (sekmadienis)

Pusryčiaujame ir vykstame link namų. Vėlyvas grįžimas namo, tai gali būti apie 3 val ryto (nakties).

Kelionės kaina –  190 € asmeniui (kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Jeigu pageidautumėte vienviečio kambario – priemoka apie 120 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

Papildomiems mokamiems objektams:  

Vietinio gido Prahoje paslaugos, apsilankymas Adršpahų kalnų gamtos draustinis su plaukimu, įėjimas į Šv.Vito katedrą ir Auksinę gatvelę Prahoje:  apie 35-40 € asmeniui.

Sychrovo pilies lankymas: suaugusiems apie 18 € asmeniui; vaikams nuo 6 iki 15 metų, studentams  iki 25 metų, senjorams virš 65 metų apie 15 € asmeniui.

Medicininių išlaidų draudimas;

Asmeninės išlaidos – pagal galimybes ir poreikius.

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, 8 686 26261 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected]   arba [email protected]

Kelionės programą parengė: turizmo agentavimo ir gidavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė, individuali veikla Nr. 768625 (Ingrida tours) .
Kelionės organizatorius:  UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 12510. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas. Nr. KOF001230 (BTA draudimas).

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
rugpjūčio 15 0:30
Pabaiga:
rugpjūčio 18 23:30
Kaina:
190€

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna