Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Liko 1 vieta!!!! Vilniaus Katedros požemiai – Kalėdų eglės apžiūra- baletas „Spragtukas“

gruodžio 14


Kaina: 28€

Išvykimas:

6.30 val. . išvykimas Palangos (prie „Iki“ parduotuvės – Klaipėdos g. 62a, Palanga (buvęs Centas).

7.00 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės (Išvykimo laikas gali keistis)

7.15 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų). (Išvykimo laikas gali keistis)

Pažintį su Vilniaus senamiesčiu pradėsime nuo didingiausios Lietuvos bažnyčios – Vilniaus Katedros. Nelabai patogioje statybai vietoje bažnyčia pradėta statyti nuo 13 a. vidurio. Dabartinio klasicistinio stiliaus išvaizdą katedra įgijo 1783 metais pagal Lauryno Stuokos Gucevičiaus projektą. Su muziejaus gidu leisimės į Vilniaus katedros požemius – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindina su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atveria Karališkąjį mauzoliejų.

Pažymėtina, jeigu norėtumėte laisvo laiko metu keltis į Katedros bokštą, informuokite gidę iš anksto, nupirks bilietus einant į Katedros požymius. Priešingu atveju turėsite mokėti daugiau.

Po ekskursijos pietausime restorane. Pietų valgysime dienos sriubą ir karštą patiekalą.(KIEKVIENAS GALI EITI PIETAUTI IR KITUR kur labiau norisi) tik praneškite iki kelionės likus bent keletui dienų.

Po pietų laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti jaukiomis žiemiškomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėti pagrindine sostinės Kalėdų egle, kuri 2017 metais buvo pripažinta gražiausia eglute Europoje. Kasmet veikia ir Kalėdinė mugė.

Apie 18 val. visi renkamės Operos ir baleto teatre, kur žiūrėsime baletą „Spragtukas“ . Trumpas pristatymas „   Didelė eglutė vidury kambario buvo nukabinėta auksiniais ir sidabriniais obuoliais, lyg žiedai iš pumpurų skleidėsi cukriniai migdolai ir margi saldainiai, o kiek dar kitų kitokiausių gražių skanėstų ant visų šakelių! O gražiausia tame nuostabiame medelyje buvo šimtai žvakučių, žėrinčių ant jo tamsių šakų…“ – taip prasideda vokiečių romantiko Ernsto Theodoro Amadeus Hoffmanno pasaka Spragtukas ir pelių karalius. Ji įkvėpė Piotrą Čaikovskį sukurti nuostabią muziką baletui, kuris žavi visus, mažus ir didelius. O Kalėdų laikotarpiu kyla tikras Spragtuko bumas!  „

Po baleto vėlyvas grįžimas namo.

Kelionės kaina –  28 € asmeniui.

Ekskursija po Katedros požymius –  6, 00 €, senjorams ir moksleiviams 4, 00 €

Baletas „Spragtukas“ vieni kainuoja  – 21 € asmeniui, o kiti kainuoja –  28 € asmeniui.

Pietūs – 7 € asmeniui (sriuba ir karštas patiekalas)

 

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours)

Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313,  8677 27036 [email protected]  arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
gruodžio 14
Kaina:
28€

Grupė pilna