Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Varšuvos senamiestis –Vilanovo parkas- Koperniko muziejus

vasario 16 1:00 - vasario 17 23:00


Kaina: €90

2019 m. vasario 16 d. (Išvykimo laikas gali keistis)

Išvykimas iš penktadienio į šeštadienį.

1.00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

1.25 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir Kultūros namų).

Atvykę į Lenkijos sostinę pirmiausiai aplankysime Karalių rūmus, kuriuose gyveno  Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. XIV a. Karaliaus rūmų vietoje stovėjo Mazovijos kunigaikščio pilis, kurią XVII a. pr. perstatė Žygimantas III Vaza. Antrojo pasaulinio karo metais pilis vėl buvo sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Puošniame Karalių pilies muziejuje  dabar eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai, šviestuvai, Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai, išleisti po 1945 m. Ekskursija po muziejų veda muziejaus gidai rusų kalba. Esant poreikiui galima užsakyti gidą anglų kalba. Apie tokį pageidavimą prašome parašyti registruojantis kelionei, grafoje „Pasiūlymai, pageidavimai…“.

Po pažinties su turtinga karališkosios pilies istorija, mūsų lauks apžvalginė ekskursija  pėsčiomis po Varšuvos senamiestį, kurios metu grožėsimės spalvingais namais, praeisime senojo turgaus aikštę, Barbakano gynybinę sieną, karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos koloną, Šv. Jono krikštytojo katedrą,….

Po malonios ekskursijos laisvas laikas.

Vėliau dar važiuosime pasigrožėti naktiniu Vilanovo parku. Vilanovo rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratų šeimos. Rūmus supa didžiuliai dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliško stiliaus parkas. Žiemos laikotarpiu parkas kviečia pasigrožėti Karališkuoju Vilanovo Šviesos Sodu.

Pilni malonių įspūdžių vyksime į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. vasario  17 d.

Papusryčiavę, vyksime į vieną iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejų.

Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją… Net ir tie, kuriems mokslo teorijos nėra mėgstamiausias dalykas, šiame muziejuje neturėtų nuobodžiauti – judantys objektai, įtraukiantys žaidimai, galimybė statyti, konstruoti, groti instrumentu be stygų ar išpūsti milžinišką muilo burbulą, taip pat minant dviratį „pagaminti“ elektros energijos ir uždegti elektros lemputę ar įjungti kokį nors elektrinį prietaisą – visa tai įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Muziejaus erdvės – didžiulės, tad užtruksime apie 2-4 valandas.

Kupini mokslinių žinių, naujų patirčių vyksime link namų.

Kelionės kaina90 asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje)

  Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kuro ir kelių mokesčiai, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams (Karalių rūmai, gido paslaugos Karalių rūmuose, įėjimas į Koperniko muziejų, Vilanovo parkas):  70 zlotų (apie 20 €) +3 € asmeniui, studentams, senjorams (tik su pažymėjimu) – 55 zlotų (apie 14 €) +3 € asmeniui;  vaikams nuo 7 iki 16 metų – 35 zlotai ( apie 10 €) +3  € asmeniui.

Išsikeisti į zlotus (PLN) galite Lietuvoje bet kuriame Jums priimtiname banke, arba kelionės metu Lietuvos-Lenkijos pasienyje. Apie keitimą pasienyje prašau informuokite kelionės metu lydinčią gidę.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka, mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.

Priemoka už vienvietį kambarį: 20 € asmeniui.

Medicininių išlaidų draudimas apie 3 € asmeniui.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).

Registracija kelionei: tel. 8 6555 6313, 8 686 26261 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas –
[email protected]  arba [email protected]

 

Nuoširdžiai,
Ingrida tours

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
vasario 16 1:00
Pabaiga:
vasario 17 23:00
Kaina:
€90

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna