Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Ugnies ir ledo festivalis Pakruojo dvare – „Džiugas“ sūrio degustacija-ekskursija Telšiuose

vasario 23


Kaina: 26€

2019 m. vasario 23 d.

10.30 val. Palanga,  prie „Iki“ – Klaipėdos g. 62a,  Palanga (buvęs „Centas“). ( išvykimo laikas gali keistis)

11.00 val. Klaipėdoje, prie Akropolio iš Dubysos gatvės ( išvykimo laikas gali keistis)

11.25 val. Gargždai, tarp Kultūros namų ir banko ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai).

12.20 val. Plungė (išvykimo vietą užsiregistravusiems parašysim prieš kelionę).

12.50 val. Telšiai (prie „Džiugo“ namų)

16.30 val. Kuršėnai (išvykimo vieta bus pranešta keliaujantiems)

17.00 val. Šiauliai (prie Katedros).

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą, o kai kuriais atvejais, galbūt ir  papildomą mokestį.

 

Vyksime į miestą įsikūrusį ant septynių kalvų, lyg Roma. Šio miesto įkūrėjas žemaičių didvyris Džiugas Telšys ir miestas dabar vadinamas – Telšiai. Abu miestai stovi ant septynių  kalvų ir turi po amfiteatrą. Miestus sieja ir jų atsiradimo legendos. Tik Roma „prasidėjo“ nuo vilkės, o žemaičiai savo simboliu pasirinko mešką. Istoriniuose šaltiniuose Telšiai minimi nuo 1450 metų. Pirmoji žinutė apie Telšius randama L. Jucevičiaus paminėtame žemaičių seniūno Jono Kęsgailaičio Telšių aprašyme. Ekskursijos, po Žemaitijos sostinę, metu surasime nuostabiausias Telšių miesto puošmenas, galėsime paglostyti meškutę, pakeiliui paieškosime išsislapsčiusių „žydukų“.

Vėliau mūsų lauks  degustacija „Džiugas“ namuose, kur ragausime 48. 36, 24 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį „Džiugas“ ir ieškosime išskirtinių derinių su įvairiausiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, obuoliais, džemu. Paragausime ir balto bei raudono vyno (vaikams gaiva ir ledai, arba gaiva ir karamelinis skanėstas). Patys įsitikinsite įvairaus brandinimo sūrio skonio subtilybėmis, nes net mažas gabalėlis pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio kristalais. Bus įdomus laikas kalbantis apie sūrio naudą, vartojimo kultūros istoriją ir naujausias tendencijas, sužinosite daugybė paslapčių ir legendų, kurias žino tik Džiugas. Degustacijos dalyviams perkant sūrius taikoma 10 % kitiems “Džiugas” gaminiams – 5 %.

Pastaba. Esant grupei virš 30 amenų, bus dalijama pusiau: vieni degustuos, kiti klausys ekskursijos ir atvirkščiai, klausys ekskursijos, o kiti degustuos. Laiko atžvilgiu gausis taip pat jeigu visa grupė dalyvautų ekskursijoje, o po to degustuotų sūrį.

 

Pamaloninę gomurį, pasivaikščioję mielomis Telšių gatvėmis vyksime į Pakruojo dvarą, kur vyks trečiasis ledo skulptūrų festivalisŠių metų festivalio tema – žvaigždynai. Šįkart ledo meistrai iš įvairių pasaulio šalių Pakruojo dvare pristatys iki šiol Lietuvoje dar neregėto dydžio ledo skulptūras. Iš galingų ledo luitų išskaptuotos figūros priartins lankytojus prie dangaus bei paslaptingų jų kūnų. Sutemus dvaro erdves nušvies įspūdingos šviesos instaliacijos. Vakare lankytojų lauks specialiai Pakruojo dvarui sukurtas šou – lazerių ir ugnies simfonija „Kelionė žvaigždėmis“. Dienos metu festivalyje „Ledo karalystė“ šurmuliuos cirko gyvenimą primenančios pramogos. Lankytojus džiugins žonglieriai, artistai ant kojūkų, lėlių teatras, suksis karuselės ir traukinukas vaikams.

 

Kelionės kaina –  26  € asmeniui.

Sūrio „Džiugas“ degustacija – 8 € asmeniui

Įėjimas Pakruojo dvarą: suaugusiems – 8 € asmeniui; vaikams, studentams, senjorams, turintiems nedarbingumą – 6 € asmeniui.  Vaikai iki 5 metų (imtinai) bei turintys 20% ir mažesnį darbingumą + lydintis asmuo įleidžiami nemokamai.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours)

Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313, 868626261;  8677 27036 [email protected]  arba [email protected] arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
vasario 23
Kaina:
26€

Vieta

Pakruojis

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna