Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Teatralizuota raganų programa – M. Jankaus muziejus – Plaukimas laivu Nemuno upe

rugpjūčio 10


Kaina: 20€

8.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

8.30 val. Priekulė, (sustojimo vieta bus pranešta užsiregistravusiems)

9.10 val. Šilutė, (sustojimo vieta bus pranešta užsiregistravusiems)

9.40 val. Pagėgiai (prie savivaldybės – Vilniaus g.25, Pagėgiai).

Atvykę į Vilkyškius apsilankysime Raganų ekspozicijoje. Čia sužinosime visą istoriją apie raganas nuo seniausių laikų bei kuo Pagėgių regionas jomis ypatingas. Vėliau dalyvausime incenizuotame teismo procese: dalyvaus teisėjas, budelis ir kaltinamieji. Teismo procesas bus labiau juokingas nei baisus.

Po teismo vyksime į Rambyno regioninį  parką, kuriame auga vienas iš dešimties įspūdingiausių medžių Lietuvoje – Raganų eglė. Eglės amžius daugiau nei 170 metų. Šis gamtos paminklas turi 17 kamienų. Kartais ji vadinama ,,Raganų šluota“.  Prie Raganų eglės mus pasitiks raganos sesės – Jorija, Morija, Dorija ir jų menama Motinėlė Sorija. Dalyvausime pramoginėje programoje „Cit, Pagėgių raganos miega….“, kuri orientuota į laisvą, improvizuotą Raganų gyvenimo ir veiklos temą. Tai išskirtinių pojūčių ekskursija su mistiniais elementais.

Užburti raganų apsilankysime Martyno Jankaus muziejuje įkurtą Mažosios Lietuvos buvusioje spaustuvėje, kurioje dirbo, o vėliau ir gyveno spaustuvininkas, aušrininkas, Tilžės akto signataras, Mažosios Lietuvos patriarchas Martynas Jankus. Jo vardo muziejuje susipažinsime su Martyno Jankaus gyvenimu ir veikla, Mažosios Lietuvos knygos istorija, spaustuvininkais, kultūros ir politikos veikėjais. Autentiški spaustuvininkų darbo įrankiai, raidžių kasa ir „literos“, iš kurių galima surinkti tekstą, veikianti rotorinė iškiliosios spaudos mašina sudomins kiekvieną. Šalia muziejaus įkurtas Mažosios Lietuvos paveikslų sodas – galerija po atviru dangumi.

Vėliau pramoginiu laivu plauksime didžiausia Lietuvos upe Nemunu, maršrutu  Rambyno kalnas–Panemunė (pasienio su Rusija miestelis) –Plaškiai. Kelionės metu išgirsite legendų ir padavimų: apie laumes ir jų išdaigas, apie geraširdį valtininką, apie šventą Rambyno kalno akmenį, apie Bardėnų kaimo ūkininką Švarcą bei pasakojimų apie istorinę Pagėgių krašto praeitį, lietuvininkų gyvenimo būdą, verslus, amatus.

 

Kelionės kaina –   20 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

  1. Jankaus muziejus – 2,00 € asmeniui su gidu po muziejų ir paveikslų sodą.

Plaukimas laivu  – 6  – 8 € asmeniui (tiek vaikams, tiek suaugusiems vienoda kaina). Kaina priklauso nuo keliaujančių skaičiaus.

Raganų ekspozicija –1€ asmeniui, moksleiviams 0,50 €

Teatralizuota programa “Cit, Pagėgių raganos miega” – 2, 50 €.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313 arba 867727036, Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected] arba [email protected] arba [email protected]

PASTABA. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugpjūčio 10
Kaina:
20€

Vieta

Panemunė

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna