Teatralizuota ekskursija kolektyvams „O PRIE SMETONOS BUVO... “

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Teatralizuota ekskursija kolektyvams „O PRIE SMETONOS BUVO... “

Kelionės programa

Miestai kaip ir žmonės gimsta, auga, sensta ir miršta. Tik miestai gyvena daug ilgiau... Todėl kiekviena gatvė, kiekvienas skersgatvis byloja savo senas istorijas apie pastatus, žmones, kurie čia kadaise gyveno, juokėsi, verkė, džiaugėsi ar buvo nusivylę...

Šioje pažintinėje-teatralizuotoje ekskursijoje koloektyvams Ponia Adelė jus pasikvies pasivaikščioti laikinosios sostinės gatvėmis ir išgirsite nostalgiškų prisiminimų - „O prie Smetonos buvo ...“ Sužinosite kur sklandė bohemiškoji miesto dvasia ir kur skambėjo Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko šlageriai. Ir dar tai, ko pašaliečiui nepasakojama...

Teatralizuota ekskursija kolektyvams  „O PRIE SMETONOS BUVO...  “

Ekskursijos kolektyvams metu aplankysite Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, Laisvės alėją, paštą, Karo muziejaus sodelį, Soborą ir daug kitų įdomių vietų menančių miesto istoriją, bei išgirsite daugybe pasakojimų apie žmonių gyvenimus ir kasdienybę, pastatus ir jų atliktas funkcijas prie Smetonos laikų.

Susitikimo vieta – Laikinosios sostinės prezidentūros sodelis.

 

Šios ekskursijos kolektyvams trukmė: 2 val.   

Po ekskursijos galima alaus arba stipriųjų gėrimų degustacija.

Pažintinės – teminės ekskursijos kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Pažintinės - teminės ekskursijos programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po miestą tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums