Sveikuoliška-pažintinė kelionė kolektyvams autobusu, pėsčiomis ir laivu: pažintinis takas – pietūs – kelionė laivu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Sveikuoliška-pažintinė kelionė kolektyvams autobusu, pėsčiomis ir laivu: pažintinis takas – pietūs – kelionė laivu

Kelionės programa

Šioje vienos dienos sveikuoliškoje - pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

Šios dienos pažintinę kelionę kolektyvams pradėsite rezervatinėje apyrubėje – vienintelėje Lietuvoje. Tai yra mažai žinomas turistinis objektas, todėl keliaudami ir vaikščiodami su vietiniu gidu atrasite ramybę, susipažinsite su ypatinga šios vietos flora. Miškas yra saugomas, draudžiama judinti net sudžiūvusius medžius, nes tai gali pakenkti laukinei gamtai. Nukeliausite į praeitį ir pasivaikščiosite po mišką, neliečiama nuo 1968  metų, pamatysime kaip atrodo gamta be žmonių.

Pagal situaciją aplankysite Kauno marių regioninio parko ekspoziciją.

Pasivaikščioję nuostabiais gamtos takais būsite išalkę, todėl prieš vykstant į laivą sustosite papietauti. Galimas pietų atvežimas į laivą.  Sriuba + vištienos kepsnys. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti bent prieš savaitę, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). Laive telpa apie 100 žmonių.

Šioje vienos dienos sveikuoliškoje - pažintinėje kelionėje kolektyvams plauksite laivu, grožėsitės išskirtiniais  Kauno marių regioninio parko vaizdais bei Nemuno kilpomis. Po plaukimo privažiuos autobusas ir važiuosite link namų, arba turėsite laisvą laiką viename iš seniausių kurortų. Esant poreikiui galima ekskursija po kurortą. Apie tai būtina informuoti renkantis šią programą. Laivu plaukiama į vieną pusę apie 4 val. Atvyksta pasiimti autobusas. Pagal pageidavimus galimas ir grįžimas.

 Vienos dienos kelionės kolektyvams papildomiems objektams PRELIMINARI kaina, kai keliauja 30 amenų: vietinės gidės paslaugos apyrubyje, pietūs, plaukimas laivus  –  apie 84  € asmeniui (KAINA TIK PRELIMINARI, kadangi kasmet keičiasi.).

Vienos dienos kelionės kolektyvams kaina: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą  -  kainą derinama kiekvienu atveju atskirai, nes priklauso nuo išvykimo vietos, žmonių skaičiaus, datos, kelionės trukmės ir papildomų poreikių.

Pastabos: Šios pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams  autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kaina gali kisti ir dėl nustatomų reikalavimų dėl covid.

Šios pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis