Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Senelis Šaltis vasarą Belovežo girioje – Supraslės stačiatikių vienuolynas

liepos 13 0:30 - liepos 14 23:30


Kaina: 99€

2019 m. liepos 13 d.

Išvykimas :

1.05 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės (Išykimo laikas gali keistis)

0.20 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų). (Išykimo laikas gali keistis)

1.05 val. Kryžkalnis, degalinė.

2.30 val. Kaunas, prie Kauno pilies

3.40 val. Alytus, prie naujosios autobusų stoties, automobilių stovėjimo aikštelė.

Vyksime į didžiausią Europoje lygumų mišką – Belovežo girią. Belovežo giria – seniausias ir didžiausias miškas centrinės Europos lygumoje, Nemuno, Bugo, Pripetės baseinų vandenskyroje ir Vyslos baseino rytiniame pakraštyje. Jis 1945 metų rugpjūčio mėn. buvo padalintas į dvi dalis. Nustatant rytinę siena tarp SSRS ir Lenkijos. Baltarusijai iš bendro girios 1460 km kv. ploto atiteko apie 880 kv. km, Lenkijai – 580 kv. km. Dvi saugomos teritorijos – nacionaliniai parkai. Lenkijos dalis dar 1977 metais UNESCO paskelbta biosferos rezervatu, Baltarusijos pusėje tas statusas suteiktas tik 1993 metais.

Atvykę į pasienį susitvarkome formalumus ir pėsčiomis praeiname pasienio punktą, kur mūsų lauks vietinis autobusas. Mes vyksime į Baltarusijoje esančią Belovežo girią, pas senelį šaltį, kuris turistus priima ištisus metus. Jau prie įėjimo jus pasitiks „du riteriai“, o įėję į vidų pasijusite tarsi kitame pasaulyje – pamiršite kasdienybę, pateksite į realią pasaką. Pamatysime Snieguolės namelį, stebuklingą šulinį, vaikų laiškų seneliui šalčiui muziejų, praeisime pasakų herojų alėją (pvz. herojai iš pasakos dvylika mėnesių; Alionuška ir Ivanuška ir kt. ), vėjo malūną, sumalanti blogus poelgius. Galima aplankyti ir Gamtos muziejų ir susipažinti, kaip atrodo giria įvairiais metų laikais, ir pamatyti ekspoziciją, kurioje išvysite jau išnykusių miško gyvūnų gyvenimo epizodus. Čia taip pat yra ir laukinių gyvūnų voljerai, kuriuose galima pamatyti miško galiūnus – stumbrus, laukinius šernus, briedžius, stirnas

Laisvu laiku galėsite paskanauti arbatos su medumi ir karštų blynų,  suaugę turistai – kai ko stipresnio kas gaminama vietoje. Taip pat yra galimybė nusipirkti suvenyrų, dovanėlių.

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. liepos 14 d.

Papusryčiaujame ir vysktame į Supraslę – senąjį stačiatikių kultūros centrą, kuris garsus yra savo cerkve. Miestas susikūrė buvusiuose jotvingių žemėse, kurios XIII a. priklausė LDK Trakų vaivadijai. 501 m. čia pradėtas statyti stačiatikių vienuolynas, kurio fundatorius buvo Naugarduko vaivada A. Chodkevičius. Tai buvo vienas svarbiausių LDK religijos ir kultūros centrų. Vienuolyno bibliotekoje sukaupta daug rankraščių ir spausdintų knygų, XIX a. nemaža bibliotekos dalis buvo perduota Vilniaus viešajai bibliotekai.  Vienoje iš vienuolyno dalių įkurtas Ikonų muziejus, saugantis apie 1200 ikonų. Seniausioji siekia net XVIII a. Čia sužinosime Ikonų atsiradimo istoriją, apžiūrėsime jų ekspoziciją.

Kelionės kaina –  99  € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, dokumentų tvarkymas.

Papildomos išlaidos

 Bevizis leidimas, įėjimai ir ekskursijos Gamtos muziejuje, laukinių gyvūnų voljerai, senelio šalčio rezidencija, senelio šalčio lauktuvės, vietinio transporto išlaidos, sveikatos draudimas PRIVALOMAS): apie 27 € asmeniui, vaikams – 25 € asmeniui.

Pietūs senelio Šalčio rezidencijoje apie  5 € asmeniui.

Ikonų muziejus apie 20 PLN.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė ir kelionių organizatorius UAB „Alvaturas“.

Pasiteiravimui apie kelionę: tel. 865556313, 868626261. 867727036 arba [email protected]  arba [email protected]

PASTABA. Užsiregistravus privalu atsiųsti paso kopiją el.paštu  [email protected]

PASO kopija reikalinga, leidimui be vizos įvažiuoti į Baltarusiją, įforminimui.

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
liepos 13 0:30
Pabaiga:
liepos 14 23:30
Kaina:
99€

Vieta

Baltarusija

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna